Skocz do zawartości

[SS MTB] Jednobiegawcze MTB


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Roballinho napisał:

Ile ogniw potrzebujesz? Mam do sprzedania prawdziwy czołg wśród łancuchów, Wippermann Connex 1G8 https://www.al4bikes.com/b2c/producto/029556/2/connex-wippermann-chain-1g8

Założyłem, przejechałem kilkanaście kilometrów i zdjalem, bo dla mnie to waga zbyt ciężka. 

No niestety zdazyl juz wjechac kmc a swoja droga to ten connex to faktycznie kawał żelaztwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy ale warunek jest jeden, tak samo jak ilość biegów w rowerze. 

Nie musisz być na MTB, zapewne przełajka, kruzer, klanker czy inny marketingowy bełkot da radę pod warunkiem nieprzerzutkowania.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mamy bardzo prostą zasadę: rubel za wejście, dwa za wyjście. To znaczy, że wstąpić do organizacji jest trudno, ale jeszcze trudniej ją opuścić.  Pisał Wiktor Suworow w Akwarium opisując zasady panujące w GRU, w czasach świetności Związku Radzieckiego.

Dobra, już Wam nie mącę, wracam na swoją łączkę :)

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia dodam, że spotkania jak dotąd nie za bardzo skupiały się na konsumpcji, choć garnek wolnego gotowania na ogniu  w jurze rzeczywiście był akcentem godnym odnotowania-  obok nas świętują czasem  bydgoskie kluby kwadransowych grubasów i niektórzy potrafią co lepsze kąski nocą z ich stołu zakąsić.🙂😀🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Simple napisał:

Chętnie bym się przyłączył, stal jest, ale niestety z przerzutką ;/ No i do zalewu mam 10 km :D

Szybciej Cię ujednobiegowimy niż dojedziesz nad zalew ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@3143k4r2, @Simple: pytam Was jako lokalsów o powyższą trasę PROponowaną przez Sobka - jest fajo czy jakotako?  Łączymy objazd zazlewu z tą ściechą, dajemy na rozgrzewkę piątkową lub niedzielne pożegnanie?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kazafaza napisał:

@3143k4r2, @Simple: pytam Was jako lokalsów o powyższą trasę PROponowaną przez Sobka - jest fajo czy jakotako?  Łączymy objazd zazlewu z tą ściechą, dajemy na rozgrzewkę piątkową lub niedzielne pożegnanie?  

Trasa dookoła zalewu jest spoko, fajne widoki, jest sporo miejsc żeby sobie stanąć i cyknąć foto, dużo korzeni, trochę piachu. Linku niestety otworzyć nie mogę, ale blisko Pilicy cały czas nie da się jechać, nie ma takiej ścieżki, żeby śmigać przy rzece. Polecam odwiedzić  Wapienniki oraz Małpi most wiszący nad Pilicą , jadąc właśnie wzdłuż Pilicy. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...