Skocz do zawartości

[lancuch] spinka


ham

Rekomendowane odpowiedzi

HG40 i 50 są tylko do 6,7,8 rzędowych kaset.Ja właśnie mam te łańcuchy i myślisz że spinkę na fotce z plasteliny ulepiłem? Innej możliwości nie ma? A to http://www.allegro.pl/item402033872_spinka...o_fv_od_ss.html ,fakt że trochę lipnie to wygląda i nie stosowałem(chociaż mam w domu taką) ale spiąć można.

http://www.forumrowerowe.org/index.php?act...post&id=562

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Mam pytanko w sprawie spinki SRAMa. Wczoraj w serwisie chciałem założyć spinke na łańcuchu 7 biegowym (mam od nowości wiec nie wiem jaki to..) i serwisantowi nie udało sie założyć srebrnej SRAMa. Mówił że za wąska. Czy są jakieś różnice miedzy srebrną a szarą spinka? Czy to może wina łańcucha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuc moze i idzie tym, ale jak z rozkuciem jest? Pisali juz na forum ze to sie da rozkuc tylko poprzez przeciecie;)

 

Dzisiaj kupiłem taką spinkę shimano. Założenie - banalnie proste, rozpięcie też banalnie proste. Nie trzeba było nic ciąć. Przejechałem testowo 50 km i wszystko (jak na razie gra) Łańcuch alivio ( hg-50 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem taką spinkę shimano. Założenie - banalnie proste, rozpięcie też banalnie proste. Nie trzeba było nic ciąć. Przejechałem testowo 50 km i wszystko (jak na razie gra) Łańcuch alivio ( hg-50 )

 

A możesz zdradzić jak ją rozpinasz bo ja próbowałem już wyginać, podważać srubokrętem i mi się nie udało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wszystkim szukającym dobrej spinki do 8-rzędowych łańcuchów Shimano mogę polecić spinkę KMC model CL-573. Spinka jest czarna, dzięki czemu nie pomylimy jej z węższym modelem też pod 8-rzędów, który jest srebrny. Zapina i rozpina się ją tak samo łatwo jak spinki Srama, a w dodatku kosztuje tylko 3 zł. Co do trwałości to czas pokaże.

153cb9283b06fd3em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...