Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

cały ubiegły sezon użytkowałem "przylegającą" wersję odzieży Crivit (lidlowskiej). Prawdopodobnie kupiłem ją w marcu ubiegłego roku. Ceny dokładnie nie pamiętam, ale było to chyba 29,99zł za koszulkę, i 39,99zł za spodenki. Była testowana cały sezon, tutaj podzielę się moimi spostrzeżeniami na jej temat, może komuś to pomoże, jeżeli w tym roku znowu ją wprowadzą.

 

Na pierwszy ogień idzie KOSZULKA.

 

 

 

Pierwsze wrażenie:

 

Koszulka ładna, dobrze dobrane kolory. Materiał miły w dotyku.

 

CIMG0079.JPG

 

Z tyłu widnieją kieszenie, w tym jedna z zamkiem.

 

CIMG0080.JPG

 

Po bokach mamy odblaski w postaci małych okręgów.

 

CIMG0087.JPG

 

Pod pachami siateczka, co ułatwia odprowadzanie potu.

 

CIMG0084.JPG

 

Z tyłu, pod kieszeniami widnieje silikonowy ściągacz.

 

 

CIMG0086.JPG

 

 

Lecz jak to wygląda po całym sezonie?

 

Ogólnie koszulka jedt dobra jak za te pieniądze. Dobrze odprowadza pot, szybko wysycha. Udało mi się z niej doprać niezłe błoto.

 

 

Szwy kieszeni odmówiły posłuszeństwa, musiałem je sam reanimować. Na zdjęciach biały ciąg to szew fabryczny, a duże białe szwy to moja naprawa. Łatwo odróżnić. Nie woziłem w niej nic ostrego, jedynie batony, multitool, banany i łatki.

 

CIMG0088.JPG

 

 

CIMG0089.JPG

 

 

Inne szwy też mają wady produkcyjne.

 

CIMG0083.JPG

CIMG0082.JPG

 

Zamkom niestety daleko do błyskawicznych, lecz nie można oczekiwać zbyt dużo za te pieniądze.

 

CIMG0091.JPG

 

CIMG0081.JPG

 

Reasumując, produkt jest godny polecenia, za tą cenę. Po kilku zmianach otrzymujem dobrą koszulkę, która posłuży kilka sezonów. (Mam na myśli wzmocnienie szwów.)

 

 

 

 

Teraz spodenki.

 

 

Na pierwszy rzut oka, wyglądają jak zwyczajne lajrty, jednakowoż brak im szelek. Po bokach mają odblaski, które poprawiają naszą widoczność.

 

CIMG0073.JPG

 

Widzimy też, że mają wkładkę. Materiał miły w dotyku.

 

CIMG0074.JPG

 

Na dole mają silikonowe ściągacze.

 

CIMG0094.JPG

 

Zaglądając do środka napotykamy wkładkę "coolmax silver".

 

 

CIMG0075.JPG

 

 

CIMG0076.JPG

 

 

Po sezonie stwierdzam, że spodenki są dobre. Dlaczego tylko dobre?

 

CIMG0077.JPG

 

Dlatego. Jednakowoż planuję zrobić modyfikację, i sznurek zamienię na gumkę. Wtedy byłyby świetne. Jeśli to zrobię, podzielę się zdjęciami.

Od środka wygląda to tak:

 

CIMG0093.JPG

 

Jestem zaskoczony spodenkami, co do wkładki nie będę się wypowiadał, bo nie mam porównania, lecz są fajne. Materiał się nie zsuwa, ściągacze nie ciągną mocno skóry, materiał szybko schnie. Jedyna niedogodność to ten sznurek. Mogą posłużyć kilka sezonów.

 

 

 

A w środku mamy niespodziankę, mini-kieszkonkę na jakieś dorbiazgi, czy też mp3.

 

 

CIMG0078.JPG

 

 

 

Reasumując: komplet godny polecenia. (po modyfikacjach)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam koszulek rowerowych z Lidla od dłuższego czasu. Pierwsze dwie zakupiłam chyba ze 3 lata temu, wyrzuciłam je dopiero w zeszłym roku, tylko dlatego, że mi się znudziły a poza tym jako początkujący rowerzysta nie za dobrze dobrałam rozmiar :) Faktycznie, w pewnym momencie puściły nici na szwach kieszonek, ale łatwo to naprawiłam. Poza tym stało się to po około 2 latach użytkowania! Przez te 2 lata miałam w zasadzie te dwie koszulki + jakąś jedną z innego źródła więc były używane dość intensywnie.

Poza tym koszulki fajne, wygodne, dobrze odprowadzają pot.

Kolejne dwie kupiłam w zeszłym roku - jeszcze ładniejsze, dużo milszy materiał, jedna kieszonka z tyłu na suwak. Ten suwak jest kiepski trochę, faktycznie. Ale to jak na razie jedyna stwierdzona przeze mnie wada tych koszulek. Pewnie szybko się nie zedrą bo w chwili obecnej mam chyba z 6 koszulek z różnych źródeł i używam ich wszystkich na zmianę :)

Zarówno te pierwsze, jak i te drugie koszulki kosztowały po około 60 zł/sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja również używam koszulki z lidla , kupiłem rok temu taką ładną zieloną(za 24.99zł) i powiem że wygodna , szybko schnąca , odprowadza dobrze pot i mi się nie zniszczyły szwy , a trochę w niej jeździłem .

 

i WAŻNA Rzecz w tym tygodniu ( 15.03) w lidlu zaczyna się tydzień rowerowy i znów pomoce dla rowerzystów w tym sklepie zagoszczą :)

 

a i mam jeszcze pytanie do autora otóż jak wygodna jest ta wkładka w spodenkach , czyli ile przejadę żeby mnie tyłek nie bolał ? :)

Edytowane przez jokulus25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście robiłem w niej trasy ok 5-6h, było trochę niewygodnie, lecz ciężko mi powiedzieć czy przez wkładę, czy przez siodełko San Marco Blaze, które aktualnie zmieniam. Jak tylko podnienie siodełko na zamówione to coś skrobnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...