Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, itr napisał:
7 godzin temu, itr napisał:

co to jest 55g przy trzech kilo Inbreda :) ?

piękny kolor, taki pasujący romantyczny i w ogóle, robiony na Instalatorów?

Mój egzemplarz równe 2.7kg :)

Oddałem go do BikerStudio na Bielanach. A gdzie oni malują nawet nie wiem o_O

Kolor miał być w założeniu dużo ciemniejszy, no ale uroki proszku. Wyszedł ogólnie całkiem całkiem patrząc na niego w pełnym słońcu. Lekko niebieski, lekko fioletowy i dużo brokatu! Ale bez światła wygląda na wyblakły :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ogłoszenie parafialne.

 

Servuss ekipa!

Z bólem śledziony podjąłem decyzję o rozwodzie z Wypłatą. Sama rama albo cały rower. Ramiak - 1000zł z wysyłką i opłatami po mojej stronie (stery, zacisk, ośka) cały rower za 2800zł (Fox Float 32 130mm; most Thomson 70mm, kiera Superstar Components Descender 780mm; sztyca Thomson 27.2mm, siodło Bontrager; heble Avid SD7/BB7; koła Bontrager Duster bezdętne Schwalbe Nobby Nic 2.6"; Sram X5? z Banlessem 32T NW jajo albo Absolute 26T NW jajo, Sram X9 maneta, GX średni wózek, SunRace 11-42T, Wipperman sznurek). 

GIVNVbOmTIvVlIl-trPkDG4e_Mf3SQzY9SYVa9W3

atAHfmDopBIaPeNO9MbWjZjqA_iYFm2sh0gK8vz_

 

Po więcej szczegółów zapraszam na Priv.

 

/Ogłoszenie parafialne.

Edytowane przez kazafaza
  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie tak że się robi giełda z wątku, tylko jest taka intencja żeby znajomi najpierw zobaczyli szansę zakupu... przynajmniej tak onegdaj między nami bywało, ale może własnie należy lekko bardziej w białych rękawiczkach anonsować niż linkusy olxusy :) Chociaż jak miałem oddać Inbreda to skończyło się na allegro żeby się nikt z zainteresowanych nie obraził, się zdziwiłem po tym że trzeba później zapłacić "podatek" bo to była moja pierwsza sprzedaż... i chyba ostatnia na allegro, jak dotąd, a biały inbred wciąż jest mój i na razie go nie oddam... Dziś kolejne paczki docierają BB 7road,  ( nareszcie będzie hamulec!) szeroka obręcz 29+, opona 27+ ... to to nawet pod projekt na rok 2019, kiedy chcę złożyć sztywniaka na plusie tył 27 przód 29... Ciekawy problem mnie zaskoczył w Inbredzie, wymyśliłem sobie Bar Endy, na razie jest baranek z ostrym ale jak się zawija koło do ramy to koniec Riczeja puka centralnie w rurę... Normalnie w takich wypadkach sprawę załatwiał w szosówce korek od wina zamiast korka do owijki, no i co teraz z bar endem chmm klamkomanetki kupować nie po amerykańsku zupełnie...

Jak się po składam pokażę co wyszło... Na początek ma być kaseta od Kazy 11-23... A potem może 11-42 praktycznie trzeba sprawdzić czy będzie 1x9 czy 2x9 czy może klamkomanetka  i 1x10 1x11 czy jeszcze coś innego... Na razie w zimie pewnie ostre dostanie hamulce, a do lasu i tak muszę chyba zrzucić sliki...

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, itr napisał:

Ciekawy problem mnie zaskoczył w Inbredzie, wymyśliłem sobie Bar Endy, na razie jest baranek z ostrym ale jak się zawija koło do ramy to koniec Riczeja puka centralnie w rurę... Normalnie w takich wypadkach sprawę załatwiał w szosówce korek od wina zamiast korka do owijki, no i co teraz z bar endem chmm klamkomanetki kupować nie po amerykańsku zupełnie...

tak ustalić kiere, żeby barend przechodzil nad albo pod rurą, plecy dostosują się łatwej niż gorna rurka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swe wytłumaczenie napiszę, że po pierwsze to stalowy watek, który od  dawna obserwuję z zainteresowaniem  i czasem zabiorę w nim swój głos. Po drugie z racji, że to stalowa rama o proweniencji MTB,  pomyślałem że może wśród stalowców znajdzie się zainteresowanie takim niszowym rdzewielcem.  A po trzecie zbieram na kolejnego stalowego konia na 29 calowych kołach i jak prędzej sprzedam tę ramkę to szybciej się uzbiera :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę bolącą rurkę niż plecy :)  A ustawienie kierownicy to jest Oskar dla Rafała bo mię taki mostek wynalazł że się po prostu nie mogę doczekać lasu, tryldziesiąt stopni do góry!!! :) z boku rower wygląda jak kupa, ale pierwszy raz od liceum mogę się poczuć jakbym miał 165 wzrostu i fajowe ustawienie kierownicy... naprawdę nie wielcy Panowie doceniajcie kunszt napoleońskiego wzrostu tak procentujący ustawieniem kierownicy i wyglądem szosówek,  rewelacyjnym ułożeniem ciała na górskim stromym zjeździe  ( o rety jakie fajne są obsuwane sztyce) i położeniem twarzy i bioder podczas tańca z statystyczną wzrostem kobietą !!!  :D

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) własnie piję wino z Biednej Dronki, zainwestowałem 10 zł w korek, ale słabo mi idzie i coś czuję że do piątku się zejdzie zanim zamienię korki speca na prawdziwy bezpieczny, z butelki. Normalnie nie mam korków a ostatnie wino chyba piłem we Włoszech w lipcu. :) Alkohol w zimie jakoś nie dla mnie. Zapalam lampkę i mam dość. 

na szczęście inbred ze stali i zawinięty z barana jak karbon się ni rozwali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...