Skocz do zawartości

smw44199

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 092
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez smw44199

  1. Ten Decathlonowy w tych pieniądzach super opcja 👍
  2. Wymień na sztywny widelec. Karbonowy na ali ok 340zł, aluminiowy tańszy
  3. Pomijając dostępność części, to maglowanie z przodu 3 zębatkami jest bez sensu jak można to samo zrobić dwoma 👍 Komfort napędu 2x jest dużo większy niż 3x. Jedynym plusem napędów 3- rzędowych ale z zębatkami 7/8 jest ich odporność na brud. Przyjmą dużo więcej niż napędy 10-11-12 Zadałeś pytanie, dostałeś odpowiedź, jeżeli uważasz inaczej, nie ma sprawy. Każdy kupuje co uważa. PS Nie kupiłbym niczego droższego, co nie ma wieczystej gwarancji na ramę, wolałbym już złożyć taniego chińczyka👍
  4. Korba 46/30 spokojnie 4000 wystarczy, reszta 6000 😉
  5. 3x10 to muzeum jak wszystkie "3"
  6. Szukaj czegoś z 2x10 na Cues. Z tych 2 w tej cenie nie kupiłbym żadnego. Giant Roam Polygon Heist X7 Kross Evado Coś z Unibike`a No i jak już tyle pieniędzy chcesz wydać, to amor powietrzny ma sens
  7. Napęd 3x10 to jakieś nieporozumienie 2x10 w takim crossie ogarnia i góry i doliny
  8. Nie da się tego dorobić?
  9. Zigfir - 8414 km (mtb, szosa + trenażer) [2597k km outdoor] D1ckSteele 2936 km (szosa, gravel, trenażer) provayder - 2686km (MTB, szosa, rolka 529km) chester_jds - 2356 km (MTB, GRV) bashey_pl - 2250km (GRV, Cross, trenażer) [1450km dwór] smw44199- 2050km (cross outdoor) ernorator - 1765 km (szosa, gravel, trenażer) Jacekddd - 1200km (velomobil - rower poziomy) Sansei6 - 710 km (MTB) JWO - 706 km (MTB) schwinn0 - 446 km (trenażer) revolta -368 km (MTB) michalr75 - 314 km (terenówka)
  10. To co opisałeś, jest uwzględnione w budowie suwmiarki (fragment pomiarowy jest cieniowany, właśnie po to, aby pomiar był dokładniejszy) i jej błędu pomiarowego (pomijalnie mały). To dywagacje są czysto akademickie + w przypadku ww pomiaru (i każdego innego suwmiarką) zupełnie nieistotne
  11. Jeszcze upolować dzika 👍😉
  12. Jeżeli górne szczęki wchodzą w otwór to w czym jest problem?
  13. Mimo wszystko sprecyzuj, co jest nie tak z suwmiarką i szczękami?
  14. Tutaj chyba ktoś nie potrafi do końca obsługiwać suwmiarki 😉 PS W lepszej jakości suwmiarkach jest blokada, gdzie po pomiarze blokuje suwmiarkę i nie pozwala na przesunięcie podczas wyciągania z elementu pomiarowego. Kiedyś były śrubki, teraz przycisk, a w tych g... elektronicznych nic nie ma. Jednak nawet taka g... elektroniczna jest w zupełności wystarczająca do takiego pomiaru
  15. Ta laminowana rura podsiodłowa wcale nie musi być idealnie okrągła, może też być oryginalnie jajowata. Może być sklejana z dwóch połówek (wzdłuż osi). Tak jak napisał przedmówca, nie róbcie z głupiej sprawy filozofii😉
  16. Po przejechaniu ok 1km, przelicza trasę (jeżeli jest zaplanowana w liczniku, albo apk igsport) wcześniej wyświetla komunikat "Zboczenie z trasy". Napis nie zasłania nawigacji. Jak zaplanowaliśmy z zewnętrznej aplikacji i nawigujemy "po śladzie" wyświetla zboczenie z trasy, ale nic nie robi. Jak wrócimy na szlak nawiguje dalej. ClimbPro działa, ale chyba tylko jak wybierzemy podróż do punktu z licznika, albo z dedykowanej apki zaplanujemy trasę. We wczytanym śladzie, chyba nie działa. Musiałbym dokładnie potestować, ale czasami ma z tym problem. Raz działa, raz nie działa, ale nie wnikałem z czego to wynika (trasy po śladzie- tutach chyba nie działa, trasy zaplanowanej w apce- działa, ale mam wrażenie, że czasami nie) PS Jak działa, to automatycznie przełącza sie z nawigacji na wyświetlania postępów na górce. Jak dotrzemy na górę wraca do nawigacji. Nie mam wiele tych górek, ale chyba podczas podjazdu pod górę, w razie jakiegoś skrętu wyświetla info, że trzeba skręcić (tutaj sobie głowy urwać nie dam)
  17. Jak chcesz być PRO to kup coś z napisem pro, jak ci na tym nie zależy kup dowolny inny, nawet z ali za 9zł 😉. PS Sztyca nie opada, to przestań sie przejmować, tutaj niektórzy jak słyszą rama carbon to myślą, że to kosmiczna technologia która wymaga kosmicznych narzędzi, kosmicznego osprzętu (koniecznie z nazwą pro) i kosmicznej obsługi 😉 No i chińskie to BE, bo tanie nie pro i w ogóle... Tylko zapominają, że Chińczycy to lepią pędzlem dla większości europejskich marek, bo do ręczna robota, a tam sila robocza jest tańsza
  18. Tani pomiar mocy (z kuponami 600zł) Geoid https://pl.aliexpress.com/item/1005010209156892.html
  19. Brak wpinanych pedałów niektórych do tego zniechęci 😁
  20. EDIT Sprawdziłem, najnowszy firmware, nie pozwala na wyłączenie dźwiękowej sygnalizacji samego radaru, więc tak jak pisałem, możesz szukać w aukcji różnych bzdurnych opisów. Dlaczego tak jest? Bo radar można używać wtedy bez dodatkowego licznika smart, czy telefonu
  21. Przymierzałeś sie do któregoś? Musisz sam określić, czy wolisz nieco dłuższy i wyciągniętą pozycję, czy krótszy? Notabene dobrze wyposażony rower 👍
  22. Co mam czytać? Aukcję z ali? Tam różne bajki potrafią wypisywać
  23. Ja mam taką z kodem: AEPPL7 323zł z kodem: AEPPL10
  24. Oczywiście, przecież to tylko pierścionek podkładka fizycznie zwiększający średnicę👍
×
×
  • Dodaj nową pozycję...