Cześć wszystkim.
Kupiłem rower Radon JEALOUS AL 8.0.
Generalnie rower po przyjeździe do Polski był jeszcze w serwisie, niby wszystko gra.
Oczywiście zachciało mi się kombinować z wysokością kierownicy i po ponownym złożeniu wszystkiego (sterow itp), zaintrygowała mnie szczelina pomiędzy widelcem, a ramą. Próbowałem kombinować, ale mam wrażenie jakby sama dolna bieżnia sterów miała lekka lukę i nie dociska do końca.
Próbować to naprawić czy olać sprawę? Generalnie cały otwór tak z przodu wynosi z 3mm, natomiast od strony ramy 2mm. (Z przodu wejdzie zapałka z lekkim luzem, z tylu juz trzeba wciskać lekko).
Pozdrawiam