Skocz do zawartości

Nubian

Nowy użytkownik
  • Liczba zawartości

    7
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika Nubian

Świeżak

Świeżak (1/13)

  • Reaktywny
  • Od miesiąca
  • Od tygodnia
  • Dedicated Rzadka
  • Pierwszy post

Ostatnio zdobyte

0

Reputacja

  1. Spod wygląda tak: Pomimo, że bieznia faktycznie moglaby dalej dojść do końca to generalnie jest równo. Po prawej i po lewej ta sama odległość. I tak jak nałożę na to główke ramy to odległość tej całej szczeliny tez jest równa. Problem pojawia się jak chce założyć tą górna część sterów na rurę sterowa. Jak to prostuje, żeby wszystko weszło to automatycznie wypycha mi główke ramy do góry co tworzy większą szczelinę z przodu. Całość dobrze widać na filmiku: https://youtube.com/shorts/4jt0JJip7DQ
  2. Niestety, Śląsk. Ale dziękuję za inicjatywę, bardzo mi miło :). Łozyska raczej poprawnie dobrane. Generalnie nic tam innego nie widziałem niepokojącego. Za wyjątkiem tej bieżni. Postaram się może znaleźć jakąś rurę i trochę "chałupniczo" spróbować to dobić. Ewentualnie napisze do bike-discount.de czy tak powinno być i co z tym zrobić. Jakby się okazało, że do frezowania to znacie jakieś sposoby jakby to uszczelnić, aż tego nie zrobie? Jakis oring? 🤔
  3. Na zdjęciu widać, że ta bieżnia jakby nie do końca dochodzi do końca czyli do korony widelca. Pytanie czy ona faktycznie ma się liclować z tą korona? A jak niekoniecznie to czy taka odległość w ogóle może być. Bo jakby do końca doszła to na pewno trochę i ta cala szczelina miedzy korona, a ramą by się zmniejszyła. Teoretycznie można spróbować ja nabić do końca, ale nie mam czym 😕 a może ona faktycznie juz do konca siedzi? Tu wlasnie pytanie czy jest tk na tyle wazne zeby sobie zawracać tym glowe. @pecio No właśnie nie dochodzi. Jest tam trochę luzu. Może moje pytania są prozaiczne, ale to mój pierwszy rower od xx lat i trochę jeszcze nie ogarniam do końca budowy tego wszystkiego😅
  4. Cześć wszystkim. Kupiłem rower Radon JEALOUS AL 8.0. Generalnie rower po przyjeździe do Polski był jeszcze w serwisie, niby wszystko gra. Oczywiście zachciało mi się kombinować z wysokością kierownicy i po ponownym złożeniu wszystkiego (sterow itp), zaintrygowała mnie szczelina pomiędzy widelcem, a ramą. Próbowałem kombinować, ale mam wrażenie jakby sama dolna bieżnia sterów miała lekka lukę i nie dociska do końca. Próbować to naprawić czy olać sprawę? Generalnie cały otwór tak z przodu wynosi z 3mm, natomiast od strony ramy 2mm. (Z przodu wejdzie zapałka z lekkim luzem, z tylu juz trzeba wciskać lekko). Pozdrawiam
  5. Wybrałem Radon JEALOUS AL 8.0 rozmiar 18
  6. Do wyboru tylko rozmiar 20 i 22 😕
  7. Cześć. Poszukuje roweru MTB męskiego do 3000zł. Wzrost 174, rozkrok 80cm. Nie oczekuje cudów za tą cenę. Ma to jeździć i sprawiać jakąś tam przyjemność na niedzielne wypady poza miasto. Jestem lekki około 60kg. Jest coś godnego do polecenia? Za granicą znalazłem takie coś https://www.bike-discount.de/de/radon-jealous-al-7.0 Dziękuję za porady i propozycje. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...