Skocz do zawartości

smw44199

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 089
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez smw44199

  1. Zigfir - 10 080 km (mtb, szosa + trenażer) [4005 km outdoor] D1ckSteele 4420km (szosa, gravel, trenażer) provayder - 4140km (MTB, szosa, rolka 529km) szamysz83 - 3337 km (MTB, trochę chomik) chester_jds - 3092 km (MTB, GRV) smw44199- 2705km (cross outdoor) ernorator - 2255 km (szosa, gravel, trenażer) bashey_pl - 2250km (GRV, Cross, trenażer) [1450km dwór] dfq - 1826km [outdoor] michalr75 - 1419 km (MTB) Jacekddd - 1200km (velomobil - rower poziomy) JWO - 1070 km (MTB) Sansei6 - 1008 km (MTB) Revolta - 892 km (MTB) schwinn0 - 446 km (trenażer)
  2. No i tyle chińska TPU kosztuje 👍
  3. Tylko w tej za 40zł, specjalne łatki będą kosztować 75zł/szt, bo do zwykłej są za 5zł 😁. Smart dętka i smart łatki. Potem będzie dętka AI i łatki AI 😁
  4. Podobny jak dla przeciętnego użytkownika wiedza dotycząca mocy, czy kadencji. Można jeździć bez tego. Dętka typowy gadget, ale dlaczego nie?
  5. Słuchajcie może i śmieszne, ale jak cena spadnie do np 40zł to dlaczego nie? Może sobie być 😉 Druga sprawa na ile to jest do szczęścia potrzebne? No nie jest 😉
  6. Tym tnę pancerze, wystarcza, a do zwykłych linek stalowych kupiłem szczypce tnące (do gwoździ itp) w zwykłym żelaznym, nie muszą mieć specjalnego napisu "do roweru" 😉
  7. Przecież to żart, tyczkę połknąłeś i zwrócić nie możesz 🤣 PS Skąd wiesz, że nie jestem gejem 😁
  8. Qwa, a co miał starej powiedzieć! Weź sie ogarnij, by mu spokoju nie dała 🤣 Tylko następnym razem mam nadzieję, że chłopa nie zadenuncjujesz 😁
  9. Czy ktoś z Was używa tej przerzutki? Interesuje mnie, czy uda się ją "ożenić" z napędem Cues? Wszelkie znaki na niebie i ziemi sugerują, że tak, ale wolę zapytać
  10. Mi Schwalbe GO One Allround starcza na ok 4tyś km, potem częściej łapię kapcie. Miałem w rozmiarze 40, miałem w 45. Opony dobrze sie trzymają różnych nawierzchni i są bardzo komfortowe. Z minusów mało odporne na boczne przebicia i w sumie szybko się wycierają na środku przy ciężkiej wadze rowerzysty
  11. Cieszę się, że mogłem Ci tym pomóc 👍
  12. Zigfir - 10 080 km (mtb, szosa + trenażer) [4005 km outdoor] provayder - 4140km (MTB, szosa, rolka 529km) D1ckSteele 3736 km (szosa, gravel, trenażer) szamysz83 - 3337 km (MTB, trochę chomik) chester_jds - 3092 km (MTB, GRV) smw44199- 2548km (cross outdoor) ernorator - 2255 km (szosa, gravel, trenażer) bashey_pl - 2250km (GRV, Cross, trenażer) [1450km dwór] dfq - 1826km [outdoor] Jacekddd - 1200km (velomobil - rower poziomy) JWO - 1070 km (MTB) Revolta - 892 km (MTB) Sansei6 - 888 km (MTB) michalr75 - 820 km (terenówka) schwinn0 - 446 km (trenażer)
  13. Ja całe życie pedałuje na tych platformach w zwykłych sportowych butach i w d... mam opinie innych dotyczącą mojego wyboru, tak samo jak Ci co jadą w platformach mają w d.. opinie "tych drugich innych" 😁 Każdemu według potrzeb. Jeden jedzie elektrykiem, drugi szosą, trzeci gravelem, a czwarty pitoli głupoty z kanapy. Ja tymczasem pojadę moim crosso/trekingo/gravelo/mtb rowerem trasę która dla wielu jest za krótka, z prędkością równie żałosną hańbiąca ich ego, co też mam w d... 😉
  14. Wyczyść styki w liczniku i podstawce. Najlepiej jakimś kontaktem, albo ipa
  15. Jak autor tego tematu napiszę, że konwersja jest właściwie bezproblemowa. W przypadku kół CSC z piastą D245 Kupujemy takie endcapy https://pl.aliexpress.com/item/1005009882768615.html W przypadku piasty CT31 kupujemy dedykowane do nich. Działa to bez zarzutu, da sie kupić endcapy uniwersalne i też będzie działać, ale może być potrzebne przetoczenie na tokarce. Tył też bez problemu, nie ma sensu zaplatać na nowo kół, bo części wyjdą drożej niż nowe koła
  16. Jak dostaniesz za niego 1000zł to będzie super👍
  17. Tufo są mocniejsze (bardziej odporne na przebicie) od Schwalbe go one allround. Z zakładaniem, faktycznie są bardziej "dopasowane", ale nie ma problemu, dasz spokojnie radę 👍 Z Continentala mam doświadczenie tylko z Terra Trail. Dobre, ale lepiej jeździ mi się na Schwalbe allround Mam jeszcze takie: https://aliexpress.com/item/1005008376227722.html Pancerne, dobrze się na nich jeździ (mam w rozmiarze 45C) i są śmiesznie tanie 😉
  18. smw44199

    [Pomiar mocy] Xt/xtr Inpeak

    Mam nowy, nie zakładany GEOID PM500, gdyby Ci to pomogło w jakikolwiek sposób
  19. Dla ładnego wyglądu kogoś poniosło, ze szlifowaniem karbonu. Potem przyjdzie lakier i nieświadomy użytkownik zachwycony nowa ramą 😁
  20. Pokazuje ślad i sugeruje co wybrać ns mapce
  21. Z tanich coś GEOID`a znajdziesz. CC600, nie ma mapy, ale ślad można wgrać, varię podepniesz. Potem są 700, 700 PRO też w rozsądnej cenie
  22. Powietrzne Suntoury, też są bardzo dobre. Jedne nawet kiedyś kupiłem w bike discount za 49euro i też jest super 😉 Ten serwis co kwartał to mit. Na jednym mam najechane ok 9tyś, na drugim jakieś 2,5 i nic się nie dzieje. Sztywny, działa jak należy
  23. SCHWALBE G-One Allround, ale 700x45C. Jak mają być szybsze i mocniejsze to Tufo
  24. Pewnie padła ta ostatnia sprawna zapadka i przestał "zazębiać" 😉
×
×
  • Dodaj nową pozycję...