Skocz do zawartości

RabbitHood

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 970
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez RabbitHood

  1. Mam pewne podejrzenia, że przyczyn skurczów jest kilka. Jak wróciłem po 15 latach siedzenia przy kompie na rower to nie mogłem czasami wstać z fotela żeby mnie skurcz nie łapał - o przejechaniu 10km nie mówiąc. Teraz po paru latach ostrzejszego kręcenia bardzo rzadko mam skurcze łydek - nawet w upały. Nie elektorlizuję się jakoś przesadnie czy szprycuję potasem z magnezem. Wystarczyło wzmocnić/uelastycznić mięśnie. Inna sprawa, że dosyć często mam skurcze przepony... ciężko jest wyćwiczyć ją na bajku
  2. Może to kwestia osobnicza i długości nóg ale u mnie zawsze są tak do 1/2 - 2/3 uda. Zawsze możesz zanieść spodenki do krawcowej i ta ci obrobi na dowolny rozmiar.
  3. Nie wiem czy drażliwy - raczej nudny kolejny temat o ebajkach dla leniwych grubasów.
  4. Najlepiej na sztywny
  5. A taki był ładny a teraz jest ciapaty
  6. Jak to będzie po polsku: Docieranie?
  7. Zależy w jakim stanie są tarcze - czasem i "super środki" nie wystarczą. Jak są w OK stanie to przetrzeć IPĄ resztę normalnie wymyć i tyle.
  8. To mówisz, że pytania o swoje zdrowie zadajesz na forum rowerowym przypadkowym ludziom z internetu?
  9. Zawsze się zastanawiałem, dlaczego rejestracje ZGR nie są z Zielonej GóRy.
  10. Masz za karę, że straszysz mnie maluchem z miniaturki - dokładnie taki kolor miał ciapak na którym uczyłem się jeździć.
  11. Pierwszy rower który widzę od ciebie i nie jest naciapany jak ortalionowe dresy z lat 90'!
  12. Ledwo (20km) ruszyłem dzisiaj po południu korbą a zmarzłem jak pies w kieleckim... Gorzej niż w grudniu... Oprócz tego kolejne torpedo do rozebrania wyczyszczenia i nasmarowania - za każdym razem się zastanawiam: Ile zostawić luzu na piaście - czy ma być zero czy ma być ten "milimetr -dwa"?
  13. Bo zagadka: co było pół godziny później?
  14. Jak sama nazwa wskazuje SoloAir ma w sobie solo i air
  15. Nosz dosłownie w pierwszym wyniku masz napisane, że w środku jest "coil" - czyli sprężyna.
  16. A ja polecam - bo to w sumie fajna zabawa a rower jako mechanizm jest prosty jak budowa cepa. A jak już robisz to z kumplem (albo kumpelą - nie oceniam!) to naprawdę fajnie można spędzić czas.
  17. Prawdziwy mężczyzna mierzy łańcuch suwmiarką!
  18. Wiesz co mnie zawsze zastanawia i w sumie bawi? Ta wiara, że "ekoterroryści" to jacyś niebywale bogaci ludzie sponsorowani przez "ciemną sieć powiązań". Gdy dochodzi do pytań to nagle nie ma odpowiedzi - kto by ich sponsorował i w jakim celu. Za to drogą dedukcji można spokojnie odpowiadać kto płaci "oddolnym" ruchom pragnącym zachować status quo - w tym przypadku kto w Polsce może być za wycinkami i ma odpowiednie pieniądze by taki przekaz "promować".
  19. Powiem wam tak - każdy "cyklista" powinien być "zielony" bez względu na przynależność partyjną. Nie dla dobra roślinek i zwierzątek (jeśli lubi to nie ma problemu!) - ale ze względu na swoje egoistyczne potrzeby. W końcu nawet szosowcowi fajnie jak ma drzewka wokół. Jesteśmy grupą która korzysta na zróżnicowanej i ciekawej przyrodzie wokół (oprócz urban-rajderów - no ale ci to prawie skejty czyli nie ludzie!). Co do lasów - jako mieszkaniec lubuskiego dotyka mnie to codziennie jak wyjeżdżam w teren - takiej dewastacji nigdy nie widziałem. Nie tylko same wycinki ale efekt tych wycinek - zdemolowane ścieżki turystyczne i nawet rowerowe tracki. Dobrze by było, gdyby lasy były własnością wszystkich Polaków nie tylko z nazwy. Dlaczego wyselekcjonowana część ma się "paść" na państwowym?
  20. RabbitHood

    [2023] Shimano Cues

    A to nie miało być tak, że to grupa pod ebajki?
  21. OK przekonałeś mnie - zamawiam!
  22. @Greg1 https://www.decathlon.pl/p/kurtka-do-biegania-wiatrowka-meska-kalenji-run-wind/_/R-p-189152 Ta kurtka ma coś czego szukam w rowerowych ciuchach - fajny klin z siatki wzdłuż kręgosłupa. Niestety tak jestem zbudowany, że plecy pocą mi się najbardziej podczas wysiłku... Z jakiego to jest materiału? "Plastik cerata" czy jednak coś bardziej ludzkiego?
  23. Dokładnie tak jak kolega napisał. Ja wolę ubierać się w kilka warstw lekkich ciuchów - w miarę chronią przed wiatrem i są w miarę "oddychające".
×
×
  • Dodaj nową pozycję...