-
Liczba zawartości
7 334 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez chudzinki
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 138
-
No tak! Jakiś czas temu pisałem przecież na forum o niekompatybilności (wg specyfikacji) tego napędu... Ja bym mimo wszystko zrobił wszystko pod 51 i patrzył co się wtedy dzieje z łańcuchem. No chyba, że nie to jest problemem 🙂.
-
Dobrze poprowadziłeś łańcuch w wózku przerzutki? Odległość kółka prowadzącego od największej zębatki? @piter26 a nie słychać go po prostu na przedniej zębatce, która z założenia jest głośniejsza?
-
Najbardziej prawdopodobną przyczynę zasugerował @KSikorski. Ja zapytam o: Weszła bez problemu czy na styk? Bo producent podaje max. 38.
-
Sugerując się tym to 19.
-
[Aliexpress] Sprawdzone zakupy
chudzinki odpowiedział milosh → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Nie wiem, ale mogę Ci sprzedać 🙂. Zakręcone do korb i wykręcone z przebiegiem 0 metrów. Wymienione śrubki na plastikowe. Oryginalne oczywiście mogę z powrotem zakręcić. -
Dropper + szersze obręcze + opony i spokojnie tyle wychodzi.
-
https://kssuspension.com/product-typology/dropper-seat-posts/?typologies_filter=dropper-seat-posts&diameters_filter=272&travels_filter=from-100mm-to-125mm @Kik, jakbyś chciał to chyba będę miał do sprzedaży LEV Si 27.2 mm średnicy i 120 mm skoku po jednym marnym sezonie. @Maciorra, chyba, że ktoś po namowie gościa ze sklepu kupi zbyt duży rozmiar to wtedy lipa 🙂.
-
[ok.2000] Pierwszy poważniejszy rower.
chudzinki odpowiedział Mikul94 → na temat → Jaki rower kupić do X złotych?
Na tym zdjęciu wg mnie jesteś bardzo wyprostowany, a siodełko masz ciut za wysoko. -
[kaseta] kaseta shimano HG200 8rz - podróbka czy oryginał ?
chudzinki odpowiedział BuyBike → na temat → Napęd rowerowy
Patrząc po aukcjach to różnie wyglądają. Podaj link. Ale czy komuś chciałoby się podrabiać taką tanią kasetę? -
23 mm dla 35 mm, a 25 mm dla 57 mm... Coś tu jest nie hallo... Wg mnie to 19 mm to aż świat dla 35 mm.
-
U mnie też przy 11s. Przy 12s też używam, ale z kasetą 10-51 i o dziwo działa idealnie, duuużo lepiej niż dedykowana M6100. Może przez to, że oryginalnie był napęd SRAM - hak?
-
[Aplikacja Android] Moja autorska nawigacja rowerowa
chudzinki odpowiedział FreeBikeGPS → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Nie nie nie. Chodzi tylko o to żeby po wgraniu GPX i w trakcie nawigowania można było sobie popatrzeć na mapie jak przebiega, pomniejszyć i powiększyć. Tego do końca nie rozumiem. Ja osobiście nie potrzebuję nawigowania do miejsca rozpoczęcia śladu, ale już po nim. A to już nie wiem 🙂. Żeby nie było - moje doświadczenie to głównie Locus, trochę Komoot, trochę chińskich liczników i ostatnio Explore 2.- 34 odpowiedzi
-
[ok.2000] Pierwszy poważniejszy rower.
chudzinki odpowiedział Mikul94 → na temat → Jaki rower kupić do X złotych?
Chodzi o 11-48 (11-13-15-17-20-23-28-34-41-48)? Zawsze będzie jakiś kompromis. Ja bym się zbytnio nie obawiał, bo dół kasety jest ładnie zestopniowany, ale wiadomo, że więcej to lepiej 🙂. Jeździłem długo na 10s (11-13-15-18-21-24-28-32-37-42), a teraz na 11s (11-13-15-18-21-24-28-32-36-40-46) i nie mam problemów. -
[Aplikacja Android] Moja autorska nawigacja rowerowa
chudzinki odpowiedział FreeBikeGPS → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Powinna wyświetlać się cała trasa z możliwością jej przesuwania, zmieniania skali i wyświetlania podstawowych informacji o niej. A po włączeniu nawigacji powinno po tym śladzie prowadzić. Po zakończeniu podsumowanie tego co się przejechało. To jest chyba standard w tego typów appkach 🙂.- 34 odpowiedzi
-
[Rower] cross/trekking do 2k
chudzinki odpowiedział madridista011 → na temat → Jaki rower kupić do X złotych?
I będziesz go woził na bagażniku jak za dawnych lat? 😀 Ze względu na pozycję na takim rowerze będzie to ciężkie do zrealizowania. Jeżeli po asfalcie to pierwsze co to odrzuciłbym rowery z tanimi amortyzatorami. -
[Aplikacja Android] Moja autorska nawigacja rowerowa
chudzinki odpowiedział FreeBikeGPS → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Tylko jej nie wyświetla i tu jest cały problem 🙂. To już byłby full wypas!- 34 odpowiedzi
-
[Aplikacja Android] Moja autorska nawigacja rowerowa
chudzinki odpowiedział FreeBikeGPS → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Ad. 1. Wgrywając jakikolwiek plik GPX zamiast go wgrać ustawia jako punkt docelowy nazwę miejscowości z pliku np. Będkowice... (plik w załączniku) - trochę nie bardzo dawać do testów aplikację bez takich funkcji. No chyba, że to tylko na moim telefonie...? Ad. 2 i 3. Próba przesunięcia mapy kończy się na max. 1 cm po czym wraca do pozycji wyjściowej. No i te dane, które zajmują 1/3 ekranu. Szczerze to myślałem, że lepiej to będzie wyglądać. Chyba, że to normalne przy wprowadzaniu appki do sprzedaży 🙂. !!! bedkowice-ojcow.gpx- 34 odpowiedzi
-
[Bieszczady] propozycja trasy pod MTB
chudzinki odpowiedział Eathan → na temat → Szlaki i trasy rowerowe
Dzięki @Wojcio! Odwzorowałem na gpx.studio i co dziwne u mnie wyszło tylko 766 m. Może ktoś ma jeszcze jakieś gotowce? Śmiało dłuższe i jak najmniej asfaltów. -
[Bieszczady] propozycja trasy pod MTB
chudzinki odpowiedział Eathan → na temat → Szlaki i trasy rowerowe
@Eathan, masz jakieś gotowe GPX` y z Bieszczad? A ktoś inny? @Wojcio, @lewocz? Wiadomo, że z gotowcem to lepiej 🙂. -
[Aplikacja Android] Moja autorska nawigacja rowerowa
chudzinki odpowiedział FreeBikeGPS → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Ad. 1. Sprawdzę wieczorem i jeżeli będzie coś nie tak to prześlę. Ad. 2. Rozpoczynam i widzę tylko początek trasy. Nic więcej nie jestem w stanie zrobić. Przynajmniej przez kilka minut zabawy, ale to raczej powinno być w miarę proste 🙂 Ad. 3. Np. rozpoczęcie nawigacji. Chodzi o to żeby mapa była na całym ekranie. Jak coś to prześlę wieczorem.- 34 odpowiedzi
-
[Aplikacja Android] Moja autorska nawigacja rowerowa
chudzinki odpowiedział FreeBikeGPS → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
@FreeBikeGPS wczoraj zainstalowałem, kilka min. się pobawiłem i mam trzy pytania: W jaki sposób wgrać plik GPX...? Po kliknięciu na przycisk na ekranie głównym można wybrać plik, ale później mieli i go nie wgrywa... W jaki sposób pokazać całą mapę i przesuwać mapę po ustawieniu nawigacji? Jak zrobić żeby na ekranie była sama mapa, a nie łącznie z tymi wszystkimi danymi?- 34 odpowiedzi
-
Ktoś może kupował ostatnio ten sławny przymiar? Ile teraz kosztuje?
-
[Aplikacja Android] Moja autorska nawigacja rowerowa
chudzinki odpowiedział FreeBikeGPS → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
W zasadzie to próbuję otworzyć to na kompie, na którym jestem zalogowany... To wieczorem spróbuję na telefonie. EDIT. Rozwiązane! Na tym mailu nigdy nie wchodziłem na Sklep Play. Po kliknięciu na link otwarło się 🙂.- 34 odpowiedzi
-
- 1
-
-
[Aplikacja Android] Moja autorska nawigacja rowerowa
chudzinki odpowiedział FreeBikeGPS → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
- 34 odpowiedzi
-
- 1
-
-
[Aplikacja Android] Moja autorska nawigacja rowerowa
chudzinki odpowiedział FreeBikeGPS → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
URL nie został znaleziony na serwerze.- 34 odpowiedzi
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 138
