Skocz do zawartości
Scott Scale 930
Przez TheJW, 07.03.2021
  • 1 589 wyświetleń
  • 2 komentarzy
  • Kolor Czarno-biało-czerwony
  • Rocznik 2019
  • Waga 11520
  • Jednostka wagi g
  • Skradziony Nie
  • Numer seryjny ramy --
  • Opis Waga roweru gotowego do jazdy - z pedałami, koszykiem, licznikiem, czujnikami.

    Rower mojej drugiej połówki. Ambicje były duże, a w praktyce od zakupu w 2019 roku przejechał mniej, niż ja w styczniu 2021. ;)

    Względem specyfikacji fabrycznej wymienione hamulce, chwyty, łańcuch i opony (zalane mlekiem Stan's NoTubes - po ok. 100ml).

Komentarze

marcusling

Napisano

Gdyby od ilości przejechanych kilometrów ciężko chore dziecko danej kobiety mogło by realnie zupełnie wyzdrowieć to dana kobieta jeździła by setki kilometrów dziennie. Taki program w mózgu. Dla dziecka i jego dobra zrobi wszystko. 

Ale dla samej siebie po prostu nie ma takiej potrzeby. A jak ma to bardzo, bardzo rzadko. Piszę całkowicie ogólnie oczywiście.

TheJW

Napisano

Rozumiem, co chciałeś przekazać, ale o dzieciach to Ty mi tu pod moimi rowerami nie pisz, bo jeszcze wykraczesz i będzie tragedia! ;)



IP.Board Collections by DevFuse
  • Najwyżej oceniane

  • Najnowsze komentarze

    • Bianchi Sprint
      Przez: Artwro · 09.07.2025
      A dziekuję,mi też się podoba.
    • Bianchi Sprint
      Przez: KNKS · 07.07.2025
      Krok w dobra stronę. Rower bardzo ładny 😎👍.
    • Bianchi Sprint
      Przez: Artwro · 05.07.2025
      Pierwsza szosa od 1983/84 albo jakoś tak.
    • Scott MX4 Voltage
      Przez: dragonek · 22.06.2025
      To właśnie też był mój pierwszy "dorosły" rower, który teraz stał się moim jedynym W ogóle kilka MX-ów widziałem wciąż na ulicach, więc stare Scotty wciąż są na chodzie.
    • Scott MX4 Voltage
      Przez: thorcik · 21.06.2025
      Aż się łezka w oku kręci, Voltage MX1 (z tegoż samego rocznika) to był mój pierwszy "dorosły" rower
    • Cube reaction Pro
      Przez: KrissDeValnor · 20.06.2025
      Od sprzedaży jest giełda... Jeżeli to jest 19", to raczej za duży na 175 cm - no chyba, że po bułki 
    • Scott MX4 Voltage
      Przez: dragonek · 20.06.2025
      Wymiana amortyzatora "no name" 63mm na 130mm Duro. Czy to może tak finalnie wyglądać? Luzów w sterach nie ma. Dolna bieżnia/adapter/reduktor, założona, ale nowy amortyzator, ma jeszcze jakby dodatkowy pierścień na samym dole. Poprzednia rama (Dragstar 14" z 2005) miała ramę taperowaną, stąd może ta różnica.  
    • GT Avalanche Comp 29
      Przez: Qbek84 · 27.05.2025
      Według mnie jest bardzo uniwersalny zestaw. Miałem okazję przejechać się czerwonym szlakiem do Buczkowic od momentu (Siodło) kiedy robi się takim singlem w lesie. Dzień czy dwa wcześniej mocno padało więc było jeszcze wilgotno - świetnie się te opony spisywały - Forekaster bardzo dobrze trzyma linię. Rekon na tyle w porównaniu do poprzedniego Ardenta posiada boczne klocki dzięki czemu trzyma się w zakrętach i tył nie ma tendencji do uślizgu. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...