Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

To jak już znów jesteśmy w temacie lekkim lub półciężkim (ufff), wynalezione w necie:

po polsku, Orlowski:
jacek_2.jpg
oraz ten przesmaczny:
orlowski-sscx-commuter-16110_1.jpg
(poziome haczyki, klasyczny trzepak, wątły wideł i ulubiony kolor opon, mniam mniam)

Co ciekawe na swojej stronie Orlowski coś ponad CX nazywa "CROSSERami"
Tu wersja ze sterówka 44 i przesuwnymi hakami:
rowerowe-021.jpg
i detale:
rowerowe-010.jpg

A na koniec odrobina błota :D
prosta on-onka:
pompetamine-sscx-8986_2.jpg

i przefajny mi ulubiony Avol:
tumblr_n11rcv8aNU1srpn17o1_1280.jpg(za racingowe koszyki na bidon 20pkt do lansu)

A to zdjęcie pokazuje co o tym wszystkim sądzi właściciel :)
tumblr_n11rcv8aNU1srpn17o2_1280.jpg
 

"luz i olefka" czego sobie i Wam życzę w ten piękny wiosenno-lutowy poranek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Pachni wiosną anarchy :)

Co do wypustów Made In Polska, to nie wiem, czy widzieliście na flickr'u zbiory Pana Marcina Bicicletta666. Kolega przesiaduje na LFGSS i co prawda te ramy to sama szosa i torowe, ale kilka fajnych smaczków można znaleźć (np. klubowe Gryfa Szczecin, Stali Grudziądz, ba nawet stare toruńskie Bio Bike'i są na Columbusie). Polish Old School. ;)

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja na przykład na telefonie nie moge sie dobrać do Twoich fot!

 

Na przyszłość: na zdjęciu kliknij prawym przyciskiem myszy, "skopiuj adres URL", następnie w polu edycji posta masz opcję "obrazek" - klikasz, tam wklejasz url'a do obrazka i gotowe! ;)

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Małe urozmaicenie od ostatnich wątków i nowości ze Świata, zdjęcia telefonem:

 

https://www.dropbox.com/home/Ranger

 

 

Podobnie jak nieliczni, nie potrafię bezpośrednio wkleić zdjęcia na stronę posta... 

 

... i dalej doopa. Brak foty :(

 

Szacunek...

I.

 

PS

 

Kolejna, bezdetkowa, tłusta, węglowa obręcz. 450g i niestety limit do 90kg...

 

0223_8182.jpg

 

Materiał na Bajkrumorach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUuuuu nie bądź taki skromnibus, Ty, co to na 78 inczach atakował pagórki  :teehee:

 

Sprzęt całkiem ciekawy, a wnosząc po graffitti bazgrołach w tle, Kolega niedaleko Łodzi sprzęta katuje? ;)

 

 

POZDRo-:ver

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze darty24, chyba chodziło o fotkę sprzęta z własnego garażu. Dobrze kombinuję? ;)

Kombinowałem i tylko potrafię podlinkować. A przy okazji władowałem rower do subforum czego za czorta nie chciałem.

 

Pikseloza z aparatu pokazała tło. Cytatu o łódzkich klubach nie znałem wcześniej. Choć każdy zdobi ściany na własną modłę to i my mamy swoje koniki na punkcie rowerów. Inaczej potrafimy wyrazić co nas dobrze zakręci. Ale sory nie musiałem porównywać...

 

W okolicach jest płasko ale są też krótkie ścianki, na których bezwstydnie się prowadzam. Owszem, wzbudzam szacunek ale przykładu dobrego nie daję a może lud taki co nie chce i odpycha takie innowacje. Na szczęście to od biegania boli mnie staw skokowy a nie miąchy i kolana od sztywnego i hardego dokręcania.

 

Kolejne zdjęcia zrobię czytelniejsze. Może pogoda nie zepsuje się do czasu kiedy stopa mi się naprawi...

 

Tymczasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Wideł nie jest w klimacie roweru

a ja sobie myślę, że właściciel ma to w tym samy miejscu co Kamilek lajki z fejsa :D 

a z ciekawostek mało wyłapywalnych przez mniej doświadczonych - ciekawy bo "dość stary" model porcelanowej rakiety... no no...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...