Skocz do zawartości

[kupic-niekupic-potargowac-warto] aukcje, sklepy...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Klaniam,

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160405283579&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

 

Moze sobie ktos winszuje? Taniej to sie chyba juz nie da na probe bez angazowania duzej kasy. No chyba ze ktos sobie pozyczy coby sie karnac :)

 

Minus taki ze nigdzie nie widzialem geo tego wynalazku takze troche strzal z zamknietymi oczami...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Testowałem w Karpaczu Speca Epica. W góry - zawieszenie, zachowanie roweru, naprawdę jest nieźle. Waga z pompką i prawie pustym bidonem, sdpd520 14 kilko w wersji alu r.19". Kaseta kończąca się na 36 na podjazdach czyniła tą wagę nie uchwytną, do zważenia myślałem, że ważymy koło 12!

 

Sprzęt jest drogi więc taka jazda testowa to wzmożona czujność i zero brawury, ale warto ponieść ryzyko. Tylko na miarę doświadczenia i umiejętności.

Spece to dość drogie rowery ale zawieszenie i geometria stanowią nurt który z czasem chyba będzie szerzej dostępny. Brain po prostu działa. Na długich podjazdach nie traciłem w porównaniu do sztywniaka. Rower wymaga jednak "nauczenia" się. Ale podkreślam, że był to mój pierwszy dłuższy kontakt z zawieszonym tyłem w ogóle. Ustawiliśmy je na dość twardo, i to się sprawdziło, na poważniejszych zjazdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Klaniam,

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160405283579&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

 

Moze sobie ktos winszuje? Taniej to sie chyba juz nie da na probe bez angazowania duzej kasy. No chyba ze ktos sobie pozyczy coby sie karnac :thanks:

 

Minus taki ze nigdzie nie widzialem geo tego wynalazku takze troche strzal z zamknietymi oczami...

 

Szacunek...

I.

 

 

HELLo-:

 

...droga dedukcji sadze ze chodzi Ci o rower DiamondBack? Mojito czy Absinth? Niestety link podany przez Ciebie juz zdechl...Mam Mojito, kupione na sztywnym singlu, ostatnio wrzucilem biegi i Rebe...i jestem bardziej zadowolony niz z pierwotnego ustawienia! Ramka sama w sobie jest bardzo lekka(hyfroformowana, udana robota!), taka sama w obu modelach, roznia sie tylko kolorem. Szczerze radze kupic wersje SS, trzymaj linka:

 

http://cgi.ebay.co.uk/DIAMONDBACK-MOJITO-29ER-29-WHEEL-MOUNTAIN-BIKE-18-SIZE-/250574959913?pt=UK_Bikes_GL

 

Chyba nie ma co polemizowac z cena? W razie czego sluze pomoca przy wyborze ramy(mam 20" i jestem z b'ham, Ty nadal w Coventry?)

 

PODRo-:wer!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Widzieliście te sety na tytanowej ramie Motobecane, wraz z Rebą na ebay'u?

Rower na tej ramie ma znakomite oceny na mtbr, plus cena wydaje się atrakcyjna. Niestety wygląda na to, że sprzedaż tylko usa, i nie ma jak się skontaktować ze sprzedawcą w tej sprawie.

Edytowane przez frost666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...