Skocz do zawartości

[Dystans] dotychczasowy przebieg


Robimy Ranking ?  

394 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Robimy Ranking ?

    • Tak
      324
    • Nie
      70


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak kupiłem swojego pierwszego bike'a (Author Impulse SX - 2001) to byłem tak głodny jazdy, ze jak skorzystałem w wojsku z tzw. "TARYFY" czyli długiego urlopu to trzasnołem 1300 km w 11 dni po Podbeskidziu (50% po trasach górskich). TO BYŁY CZASY :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buehehe mnie chyba zabijecie smiechem ;D - 600 km :D ... nie mam za bardzo czasu na jazde niestety ,ale jak juz jade to 40 km przynajmniej ;p[wiem nie duzo,taki ze mnie weekendowy biker ;p]. Jezdzic zaczalem dopiero w tym roku pod koniec czerwca jakos :/ ... ogólnie to brak natchnienia do jezdzenia mialem, nie za bardzo lubie samemu jezdzic ... ale w tamtym roku walnalem 1000 km, to w tym roku mysle ze 2-3 tys bedą :P[jak mi sie tylko praca skonczy, a to juz nie dlugo ;/...szkoda bo kase na rower wydawalem ;D].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem sie nie przyznawac ale co tam... w tym roku moj licznik wskazał dopiero 730km :oops: niestety występuje u mnie permanentny brak czasu na rowerek (praca, studia i dziewczyna zajmują naprawde sporo czasu...) chociaz ostatnie 4 dni spędziłem wyjątkowo rowerowo (tzn jezdziłem codziennie po conajmniej kilkanascie kilometrów). Do konca roku jeszcze daleko tak więc przebieg będzie sporo większy. ::smile::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...