Skocz do zawartości

[uczciwość] transakcje z użytkownikami forum


Kanonier

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, bartaso czasami "znika" na dłuższy czas, kontakt jest więc utrudniony :) Swoją paczkę (bardzo brzydko opakowaną) dostałem, ale powiedziałbym że kontrahent dla zaawansowanych/szukających mocnych wrażeń. Przynajmniej tak było jakieś 1,5 roku temu. W sumie, nawet miło go teraz wspominam ;)

 

Acha, wtedy dawał się przekonać do Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostałem nabrany jak wiele osób powyżej przez tego kolesia, kupiłem od niego manetkę 9 rzędową LX za 50 zł i po wykonaniu przelewu kontakt się urwał.

Marcin Nowomiejski Ul. Sucharskiego 6/14 25-230 Malbork

11114020040000310270274320

Widać jak na dłoni że nr konta oszusta się zgadza, nie zgadza się osoba i miejsce zamieszkania, które oszust podaje cały czas inne. Nie możemy tego tak zostawić panowie!, zbyt wiele osób dało się nabrać u tego gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoście to na Policje. Nie ma, że boli, że za 50 zł się nie opłaca. Z Was wszystkich już niezła sumka wyszła. A to jest ewidentne, że gość liczy na to, że nikt nie będzie się szarpał za drobne sumy. Po koncie bankowym go znajdą. Po mailach też mogą :) W internecie można co do biurka człowieka namierzyć.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

W internecie można co do biurka człowieka namierzyć.

 

Zwłaszcza że koleś zadarł też z moderatorem a ja mam jego IP

wybaczcie nie mam nawet jak zabrać się za tę sprawę bo mam zbyt lichy internet(jeszcze przez dwa tygodnie uff) by zebrać całość informacji na jego temat.

Ostatnio mamy plagę takich wałkarzy.

Pamiętajmy że wszystko robimy na własną odpowiedzialność i najlepszym wyjściem jest allegro albo za pobraniem.

Zwracajcie też uwagę na okazyjne propozycje od nowych użytkowników piszących wam na pw.

Jeszcze dwa tygodnie i zrobię im pogrom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przedstawi, bo jest coś takiego jak ochrona danych osobowych.. o ujawnienie mogą się domagać organy ścigania i na dodatek nie we wszystkich przypadkach

 

ludzie niech się znajdzie jeden MĄDRY poszkodowany i zgłosi sprawę na POLICJĘ spisanie protokołu trwa 30 min!!! (wiem bo zgłaszałem podobną sprawę dotyczącą zakupów przez Allegro) bo na razie sobie gadacie, a "kolega" pewnie innych oszukuje i się z Was nabija!

 

sami nic nie zrobicie, oprócz założenia tematu, użalaniu się nad sobą i mówieniu jaki to on niedobry jest :wallbash:a miejcie na uwadze to, że każdy następny dzień zwłoki to nowe ofiary oszusta...

 

@mrmorty może jako moderator wziąłbyś jego numery IP z jakich się logował i poszedł na policję? to naprawdę trwa chwilę, a taki temat może być przestrogą dla przyszłych oszustów i dowodem na to, że się działa w celu ich złapania

 

Na koniec jeden demotywator, który pasuje do tego tematu i przedstawia moje poglądy na podobne sytuacje - http://demotywatory.pl/3141380/Cenie-sobie-ludzi Co prawda tu nie ma tragedii, ale jest za to brak działania

Edytowane przez kamfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bank nic Wam nie da, nawet jak przyniesiecie petycję podpisaną przez tysiąc osób i Papieża. Takie informacje są udzielane w ściśle ograniczonych warunkach, na konkretnych zasadach i tylko niektórym instytucjom. O dobrym "papierze" na otrzymanie takich informacji pisać nie muszę.

 

Czy moderator może zgłosić? Jeśli już, to Admin, ale też nie widzę podstaw - Forum tu (IMHO) nie jest stroną (co najwyżej świadkiem :) ). Pewnie Policja zażyczy sobie logów potwierdzających "handlową żyłkę" pana.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...