Skocz do zawartości

[pozegnanie] Dziekuje za wspolprace


anulkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

W związku z ostatnimi wydarzeniami na forum postanowiłam zawiesić działalność.

Po tym co przeczytałam w zamkniętym już temacie:

[zła atmosfera wśród administracji forum] iż forum ma się stać częścią bikeworld'u i że jurasek przeszedł do konkurencji, nie widzę dla siebie miejsca.

 

Nie jestem pro, jestem lubiącym jazdę amatorem. Obawiam się, że tacy jak ja już nie znajdą fajnej atmosfery po zmianach. Szczególnie po banie na użytkowniku jurasek.

 

 

Jeżeli ktoś chce ze mną pogadac na jakieś tematy, będę na forum konkurencyjnym. Wczoraj założyłam sobie tam konto na ten sam nick.

 

Pozdrawiam i żegnam,

anulkaa

 

PS. Mam nadzieję, że przez moją działalnośc tutaj, pomogłam paru osobom, jak i również nikogo nie uraziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem, że to wszystko to mi przypomina konflikt w wirtualnej piaskownicy. Wirtualność naszych znajomości + usilna próba hierarchizacji userów doprowadziła do tego, że nagle wszystko runęło jak domek z kart ("Rację ma ten, który ma /zmieniaczkę/" - dla niewtajemniczonych: jest moderatorem, mój ulubiony od dawna tekst). Niektórzy tutaj przychrzaniają się w imię 'porządku' o takie rzeczy, że śmiech na sali. Z kolei plakietka elita daje userom możliwość jazdy bez trzymanki (przykład: Xsystoff). Nie mówię, że każdy z elity jest zły, ale niektórym ten tytuł wyraźnie bardziej przeszkadza, niż pomaga.

 

Teksty typu "Jurasek przeszedł do konkurencyjnego forum", "pewne sprawy nie powinny trafić na forum publiczne", "przykro mi, odchodzę" rozkładają mnie na łopatki. Rany jakie to wszystko poważne!! Jakie groźne miny widzę na Waszych twarzach oczami wyobraźni! Ludzie wbijajcie na siodło, wyłączcie bikestatsy, wrzućcie na luz i rozluźnijcie poślady! Za bardzo się stresujecie.

 

Kilku najbardziej doświadczonych i najstarszych pod względem stażu userów zostało zbanowanych, dzięki czemu forum pragnie wykończyć samo siebie przez eliminację swojej najbardziej wartościowej części. To fakt.

 

Ciekawe zjawisko socjologiczne, naprawdę byłoby o czym magisterkę napisać. Wirtualne ostrzeżenia, wirtualne bany, przejście do wirtualnej konkurencji, za to jak najbardziej realne urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak - przebywałem na różnych forach ale tylko na "nasze" powracam zawsze. Tu naprawdę jest łatwo odnaleźć tego czego się szuka, tu zawsze znajdowałem odpowiedź na nurtujący mnie problem z rowerem, jest one czytelne przez swoje działy, klamry i surowość administracji a pogadac o dupie Maryni mogę z kumplem na gg.

Admini się zmienią, moderatorzy także ale pozostaje zawsze Mieciu i tradycja. Czy przy bikewordzie czy przy innym portalu forum zostanie w takim stanie jakim jest teraz - zmieni tylko adres i zarządcę (chyba, że z czasem i Mieciu dostanie bana :) ).

Wasze ucieczki na inne fora są śmieszne - zobaczymy, czy będzie się Wam tam dobrze "chodziło" i czy po wiadomości nie będziecie wracać do fr org.

Myślicie, że jak dostanę bananem to nie będę tutaj wracał? :devil: , mam jeszcze jedno konto tutaj ;)

Adminom i modom się należało - sami o tym wiedzą!

My tu zostajemy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy admini przeginali. Nie będę wymieniał kto. Np. w dziale testy komentowali i wyśmiewali moje opinie, że jakaś tam część roweru mi się podoba. A co nie może tak być? Po to jest forum, aby każdy mógł się wypowiedzieć. Przy tym niektórzy z tzw. adminów i elit mocno się przemądrzali i byli złośliwi, może leczą w ten sposób kompleksy? Pewnie cześć osób w realnym świecie nie byłaby taka skora do kłótni i nie otworzyła by nawet ust żeby coś powiedzieć. Widziałem już takie przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym, co napisał Maras 79.

 

Ja osobiście nie żegnam się z fr.org, bardzo wiele się nauczyłem dzięku temu, co tu wyczytałem i mam nadzieję, że nowa załoga modów i adminów przywróci ład na forum.

 

Tak jest !

 

Ja też nie mam zamiaru rozstawać się z forum, ani iść do konkurencji. Tu się dobrze czuję, a że "góra" się pożarła to jest ich broszka i jako kompetentni do prowadzenia największego forum rowerowego w Polsce powinni umieć się dogadać.

Pozdrawiam i życzę powodzenia Anulkaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie rozstaję się z tym forum, bo za bardzo się przyzwyczaiłem do przesiadywania tutaj. Szkoda że Anulkaa odchodzi, jeden porządny użytkownik mniej, lecz czasami to tylko początek lawiny - oby tak nie było... A co do przemądrzania się to każdy ma własne zdanie i powinno się je szanować. Elita jest na równi z innymi użytkownikami, był kiedyś nawet temat o zniesieniu tej grupy... Co do spraw tutaj dziejących się to też mam wrażenie że wszystko było wzięte zbyt poważnie.. Za dużo polityki, MY WSZYSCY mamy tu własne prawa, które każdego obowiązują. Czyjeś "widzimisie", zwłaszcza w rękach obsługi forum jest rzeczą dośc dziwną - akceptowalną, bądź "olewalną" dopóki ktoś z tym nie przegnie a wtedy jest wielka awantura... Szkoda mi Juraska, że przegiął a raczej coś go wzięło na taką akcję, ale nikt nie był wez winy. Śmieszy mnie że przez 1 {słownie - JEDEN} dzień zrobiło się tak, że niektórzy rezygnują z przesiadywania tutaj, a są tutaj już ponad rok, albo i więcej. {oczywiście bez obrazy, jeżeli kogoś niechcąco uraziłem}.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zostaje, bo jak juz wczesniej napisalem, forum tworza zwykli uzytkownicy, a nie administracja. Oni sa od sprzatania. Nie chce tym nikogo urazic, ale sam jestem modem na innym forum i tak traktuje swoja "pozycje". To, ze moge usunac kogos post, jest duza odpowiedzialnoscia. Teksty typu "mam zmieniaczke, robie co uwazam" sa smieszne. Bycie w administracji nie powinno byc pojmowane, jako wladanie rzesza uzytkownikow.

Czasami potrzebne sa drastyczne rozwiazania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam to forum za bogate źródło informacji i dlatego zostaję przy nim. Wiele potrzebnych rzeczy się z niego dowiedziałem i zostałem m.in. dzięki niemu świadomym kolarzem. A te kilka zacietrzewionych osób niech się dalej kłóci jak chce i obraża o śmiesze rzeczy. Życie toczy się dalej i nie lubi próżni. Nie oni, to kto inny ich zastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tego forum będę się trzymał jak orkiestra na Titanicu ;D Do ostatniej chwili życia xD

 

Tutaj po prostu nauczyłem się wszystkiego o rowerku, gdyby nie forum pewnie dalej śmigałbym na zwykłym rowerku ;)

Poza tym przy Was się człowiek dobrze czuje, bo można pogadać o roweruch, pożartować pośmiać się :)

 

Na forum panuje nadal rodzinna atmosfera, a to że Bogowie się pożarli to inna sprawa. Może Mieciu wybierze nowych modów i adminów, którzy będą bardziej kompetentni niż dotychczasowi :ermm:

 

A tak w ogóle to "W kupie siła!" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam i czytam te wasze wypowiedzi... i wydaje mi się że chyba prima aprilisowy żart administracji zaczął żyć własnym życiem i niczym "plotka" rozszerzył się w "panikę"...

 

Proxx fajnie to podsumował... :)

ładna pogoda, w sam raz na rower a wy zamiast jeździć biadolicie i wciągacie sie w tę grę administracji...

pomysł niczym z taniego horroru: zasiać strach połączony z niewiedzą opisując wydarzenie których odbiorca nie ma nawet możliwości sprawdzić i uwierzytelnić i cały czas to podsycać... zobaczymy czy "pod koniec" wyjdzie z pola kukurydzy ufol-hydrofob, czy inny krasnolud przebrany w purpurowa narzutę i ryknie w monitor niczym golumy w I am Legend

 

pokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co, nie podobały Ci się "znaki"? toż taki fajny film :]

 

ale wiesz, nie zdaje mi się, żeby to był żart. żartów nie robi się ogłoszeniami na stronie głównej, banami, itd. itp. gdyby to rzeczywiście miał być żart, to byłbym mocniej zniesmaczony, niż jestem teraz.

 

Pikul dobrze to ujął w kilku słowach. i nie piszcie, że zostajecie, bo to przecież oczywiste. kurna z jakiej racji ma ktoś odchodzić? bo Jurasek odszedł do 'konkurencji'? a jakaż to konkurencja? tu i tu bikerzy... nie traktujcie świata wirtualnego tak zabójczo poważnie. ;) nie unoście się tak strasznie honorem :D. wiadomo, że nie można się np. obrażać i wyzywać, ale 'odchodzenie', bo ktoś przeniósł się na inne forum, to... przypomina mi tylko i wyłącznie piaskownicę.

 

mi dzisiaj w środku lasu pękła dętka. o, to jest dopiero poważna sprawa. i jaka prawdziwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proxx, chciałem wczesniej napisać posta, ale nie potrafiłem tego dobrze ująć, ale Ty wyjąłeś mi z ust dokładnie to co chciałem napisać. I też skojarzyło mi się to z piaskownicą. Dla mnie jest śmieszne, że ktoś odchodzi bo Juraska zbanowali i odszedł do konkurencji. Za nic bana nie dostał, musiał jakoś sobie zasłużyć, ale to nie powód, żeby połowa forum miała się przenosić gdzie indziej. Anulkaa, przemyśl swoją decyzję, bo co Ci da przeniesienie się na inne forum? Moim zdaniem nic dobrego, bo to już nie będzie ta samo forum co wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to Cię nie rozumiem anulkaa.

Co właściwie się stało? Pokłócili się moderatorzy. Nieważne o co poszło, sprawa nie powinna ujrzeć światła dziennego, bo takie rzeczy załatwia się w "rodzinie".

To jednak nie moderatorzy i administratorzy tworzą to forum tylko userzy, choć ostatnimi czasy administratorzy zaczęli niestety o tym zapominać. Z żalem oglądałem prezentacje siły i przepychanki.

Dużo się zmieniło, od momentu mojej rejestracji tutaj.

Wiecie czego teraz nam brakuje? Wzajemnego szacunku. Chyba to było na tym forum kiedyś wszechobecne, i tego zabrakło co po niektórym osobom.

Mam nadzieję, że po tym incydencie atmosfera się poprawi.

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, tylko trzeba zacząć budować nową ekipę. Co zresztą robi Mieciu.

Natomiast nie wiem co przepychanki na górze mają wspólnego z nami userami i czemu nagle wszyscy mamy zmieniać forum?

Pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już to nie jedna osoba ujęła uważam, że to nie admini/moderatorzy tworzą to forum tylko zwykli użytkownicy. Jak widać niektórzy o tym zapomnieli... "Góra" ma tylko trzymać to wszystko w przysłowiowej kupie. Fakt, Proxx dobrze zobrazował sytuację. Zabawne, że młodsi ludzie związani z tym forum potrafią się lepiej zachować i mają lepsze spojrzenie na tą sprawę niż nieco starsi koledzy. Obrażanie się, "przechodzenie do konkurencji". Trochę to śmieszne. Poważne słowa, czyny w bardzo błahej sprawie. Jak większość użytkowników sprawy od podszewki nie znam, ale na pewno Ci, którzy zostali ukarani sobie na to zasłużyli. Nie wierzę, że Mieciu rozdawałby bany na lewo i prawo z taką łatwością jak inni... Podobnie jak większość nie zamierzam zmieniać forum na inne bo klimat tego jest świetny. Nauczyłem się tu wielu rzeczy, poznałem parę fajnych osób osobiście i kojarzę wielu z Was i Wasze maszyny "z widzenia" ;) Mam nadzieję, że admini i moderatorzy dojdą do porozumienia i ten cały cyrk się skończy.

 

PS. Jak to już ktoś napisał, "W kupie raźniej", a od siebie dodam "A kupy nikt nie ruszy". B) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co niektórzy zauważyli sytuacja zaczyna się poprawiać, wrócił do grona moderatorów schwefel B). Kandydatur na brakujących modów i adminów przybywa i będzie z czego wybierać. Miejmy nadzieję, że przez ten incydent nie odwrócicie się od nas, a z mojej strony mogę was zapewnić że forum nadal będzie istniało. ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...