Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 6


Ecia

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że temat o goleniu nadal budzi poważne rozmowy :D

 

@omen

Dzięki za przyjęcie do klubu, pewnie zostanę w nim na stałe :P

 

Jeżeli chodzi o mnie zastosowałem wersję light, czyli pierwsze maszynką do strzyżenia włosów Philips, a potem na gładko maszynką do golenia jednorazową. Również mam gęste owłosienie, depilatora czy plastrów bym nie wytrzymał.

Plusy są takie, że jest to tanie i bezbolesne, a minus taki, że pojawiają się odrosty już po dwóch dniach.

Wychodzę z założenia, że na co dzień nie muszę mieć nóg idealnie gładkich ;) i bede golił raz w tygodniu (przed zawodami of course)

 

 

Dzisiaj 37,47, czas 1:36:31, niestety na więcej czasu nie było.

Oddałem rower do serwisu, bo coś niedobrego dzieje się z tylną piastą (GT Hadley), normalnie hałasuje jak DT Hugi, zapadki łapią z charakterystycznym trzaskiem, a moja ostatnio zrobiła się całkowicie cicha.

Co ciekawe dalej kręci się lekko, bez oporów, luzów, trzaszków.

 

Jeszcze jedna rzecz która mnie denerwuje to zdarza się, ze napęd mi strzeli, zwłaszcza przy mocnym depnięciu, dzieje się to na różnych biegach, w sumie dość rzadko, raz na 10-20km. Nie wiem czy to nie ma powiązania z tą piastą właśnie.

 

No nic jutro idę odebrać rower, zobaczymy co serwisant powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dosc tego cholernego wietrzyska

od pieciu dni jezdze rowerem do pracy i mam taki wmordewind ze normalnie masakra

jestem zmeczona i mam dosc, odechciewa sie jezdzic

i niestety nie rekompensuje tego wmordewindu fakt, ze przy powrocie mam wdupewind i nadrabiam srednia i scigam sie z samolotami na trasie...

 

mam za to ciekawostke nierowerowa, pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo

otoz nosze soczewki kontaktowe

dzisiaj rano jak chcialam zalozyc prawa soczewke, polozylam ja na opuszku palca i zauwazylam, ze przyczepil sie do niej wlos (z mojej glowy ewidentnie)

a zatem druga reka wyciagnelam ten wlos

okazalo sie, ze podczas "przeciagania" wlosa przyklejonego do soczewki rozcielam tym wlosem brzeg soczewki... oO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kantele: a jakie soczewki nosisz? Mam na zbyciu 3 pary jednodniowych Ciba -4,0, o średnicy 8,6 - dla mnie za słabe, zalegają mi w szafie i zagracają ;) , a są jeszcze ważne.

Pozdrówko z ofertą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sobie pojechał z nastawieniem, że pojadę sobie na luziku, ale jakoś noga się tak kręciła, że wyszło 33km ze śr. 29,73km/h.

Najlepsze było jak mnie starszy Pan mijał skuterkiem. Hihi nie dałem mu sie. Jechałem z nim równo do samego końca. Z tego co mówił to było 54km/h. Póżniej zwolnił i po jakimś czasie skręcił w uliczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kantele: a jakie soczewki nosisz? Mam na zbyciu 3 pary jednodniowych Ciba -4,0, o średnicy 8,6 - dla mnie za słabe, zalegają mi w szafie i zagracają :D , a są jeszcze ważne.

Pozdrówko z ofertą :)

szczęściary

Pikpok ma astygmatyzm czy coś i soczewki dla niej kosztują majątek.

 

ja dzisiaj 72 km:) a na weekend zachęcająca perspektywa: na zmiane nauka na niemiecki, ekonomie i fizjologię :D

help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomeks

Gratulacje, czyli kolejna osoba w klubie ogolonych nóg :D

 

Dzisiaj odebrałem rower z serwisu, wszystko jest idealnie wyregulowane, sprawdzone, nasmarowane.

Założone opony Conti Cross Country 1,5".

 

Jutro I Edycja maratonu "Cyklokarpaty" w Przemyślu, jak miło )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj wróciłem z 4 dniowego rowerowania po Kaszubach, Trójmieście i półwyspie helskim. Wyszło prawie 350 km na siodełku i 450 zdjęć :) Teraz wypadłaoby stworzyć jakąś fotorelację :)

 

No ale z wyjazdu wyniosłem bardzo ważną rzecz - żmije nie gonią rowerzystów nawet jak po nich się przejedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...