Skocz do zawartości

[10600g] Trek 8500, 2006 D by Adamicki


Adamicki

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, można by jeszcze odjąć lns-y za ten wysoki mostek, za brak zacisku sztycy na imbus itd itp.

Współczynnik lansowości mały ale użytkowo rower wypada świetnie, też bym swojego zacisku na imbus nie wymienił, ani nie dałbym niżej mostka. A srebrne obręcze musiały tu być, po prostu pasują jak ulał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ta sztyca nie waży 249g, przy tej średnicy stawiałbym na coś koło 300g.

 

Wreszcie. Cały czas czekałem aż ktoś się do czegoś doczepi, do jakiejś masy. Niniejszym dementuję jakoby ta sztyca miała masę 300g. :)

 

Koła osobno wyciągnięte rzeczywiście wyglądają jak kupa, ale skomponowane z resztą tworzą najładniejszy rower na forum. :)

Podkładki karbonowe to dobra myśl, 12 g zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rogi WCSa tez sa ujemne punkty lansu ;) Co to maja byc za rogi z 3 cyfrowa waga :) Ja co do wygody BOPlightow nie narzekam.

Waga sztycy dobra, przeciez to Thomson. To nie jakis badziewiasty WCS ;) Za to punkt lansu w gore sie nalezy.

Za to te zaciski mavica... do piast DT... Minusy, minusy. Trzeba bylo wziasc zaciski DT :) Najlepiej na ten nowy system.

 

Rowerek ladny, i jakby sie pokombinowalo i wymienilo polowe czesci to sie zejdzie ponizej 10 kg :D Chyba ze pojdziesz na latwizne i wsadzisz nadajace sie na ubite lesne sciezki Maxisy 330tki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo rowerek prezentuje sie bardzo ładnie lecz jeszcze brakuje do pełnego PERFECTU :)

Nawet miałem okazje się przejechąc i wszystko pracuje rewelacyjnie , szczególnie hampelki B)

 

P.S

co do WCS-ów to zrobie zdjęcia i zobaczycie jak wyglądają po ok 7tys km :)

Nigdy wiecej ich nie kupie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi się wydawało, że ludzie którzy wierzą w autentyczność masy podanej na fotce są *******. B) Przyjedź do mnie z komisją śledczą i kup mi dętki Kendy Light 2 szt., to Ci pozwolę osobiście wykręcić siodełko od sztycy i sobie będziesz mógł poważyć, ile tam sobie będziesz chciał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, skąd ironiczny ton, jak już się bawimy we wstawianie projektów, to masy każdej części powinny być do zweryfikowania. Oczywiście możemy się bawić w towarzystwo wzajemnej adoracji i och-achować nad naszymi rowerami, ale darujmy sobie wtedy robienie rozpisek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie rozumiem. Wystawiasz rower na forum, w dziale o odchudaniu, ktoś kwestionuje masę jednego z podanych komponentów (całkiem słusznie zresztą), a ty go wyśmiewasz. To może się zdecyduj, bo w tej chwili nie bardzo widzę sens wystawiania takiego "projektu". Poza tym wage 249g chyba skads wziales (z kosmosu?), wiec jesli wiesz, ze tyle wazy, to moze nam udowodnij. Bo ja tez bym chetnie zobaczyl zdjecie na wadze. Z gory zaznaczam, ze nie bede nigdzie jechal, a juz tym bardziej kupowal detek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, zakładamy, że skoro już bawimy się w rozpiski wagowe, to wagi podajemy uczciwie - czyli: ważylismy każdą z części na prawidłowo wytarowanej wadze. Inaczej zabawa traci rację bytu. Wszak nie ma przewidzianych nagród dla autora najlżejszego projektu - zatem jaki sens (z czysto pragmatycznego punktu widzenia, abstrahując od aspektów moralnych) ma tutaj oszukiwanie?

Toteż nie dziwi mnie prośba o fotki danej części na wadze - lub przynajmniej podanie źródła informacji o jej masie. Nawet posiadanie najpiekniejszego roweru na forum nie zwalnia z traktowania współużutkowników tegoż forum z lekceważeniem i nonszalancją.

Pozdrówko z mojej strony B)

 

PS. Sama chętnie rzuciłabym okiem na tę wagę... oczywiście - uprzednio uczciwie wyzerowaną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie na wadze to taka sama informacja jak napisana waga w rozpisce. Nawet w świecie ww istnieją listingi , wiec nie rozumiem w czym problem?

 

jeśli uważasz ze waga jest za niska, to udowodnij to .

 

 

ps od siebie napisze że thomson podaje wagi swoich sztycy na swojej stronie, i wraz ze wzrostem średnicy sztycy waga maleje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Was, że Was za chwile obrażę, ale musicie być nieinteligentni, skoro zdjęcie na wadze jest dla Was dowodem na jakąkolwiek masę. Myślę, że nie muszę pisać dlaczego. B)

Widzisz, pewnie jestem naiwny, ale jakoś wierzę w ludzką uczciwość. Jeszcze nigdy się nie przejechałem. Dla ciebie mogę być z tego powodu "nieinteligentny". Twoja sprawa. Ale ciekawość nadal mnie zżera. No i odpowiedz na pytanie - po co wystawiłeś ten "projekt"? Czy Paweł ma rację, pisząc, że po to, żeby sie zachwycać, bo "ciemny naród i tak to kupi"? No i dlaczego tak boisz się krytyki? Czyżby podane wagi jednak odbiegały od rzeczywistości? A może po prostu jesteś "nieinteligentny"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamicki: skoro nie jest inna - wiesz to, bo sam ważyłeś - wystarczy o tym napisać: "ważyłem, jestem pewien wyniku". Jak zauważył Andref, cała zabawa opiera się na wzajemnym zaufaniu. Mnie np. - a podejrzewam, że i większość osób ten i inne tego typu tematy czytających - taka informacja w zupełności by zadowoliła.

Nie rozumiem zatem, po co uciekać się do inwektyw B) ?

Kończymy już tę wymianę wzajemnych antyuprzejmości. Zabawa powinna wywoływać uśmiech, a nie negatywne emocje. Jeśli ktoś nadal ma ochotę się z kimś kłócić - niech przejdzie na prywatne kanały komunikacji.

Pozdrówko na finiszu B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd ja przy swoim projekcie napiszę od razu, na czerwoniasto, KAPITALIKAMI, boldem i pewnie jeszcze większym rozmiarem, że ważylem wszystkie części - oczywiście jak ów projekt ujrzy światło dzienne :)

 

Mnie tam akurat szare obręcze nie rażą - skoro pasują do reszty roweru to git. Ludzie zachwycają się czarnymi+czarne szprychy+ czarne nyple... a czasami z tego all-black wychodzi badziew B)

 

Zresztą sam chyba będę takie miał (bo tańsze :) ), ale że wygląd całości i tak będzie wątpliwy, to się nie będę przejmował. Założyłem sobie lekko+ tanio, a nie lekko+tanio+przepięknie, bo wtedy niestety zaczyna się robić lekko+przepięknie, a "tanio" gdzieś umyka B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower daje rade, najładniejszy nie jest na bank a i w pierwszej dyszce by sie nie zmieścił :] Cały sprzęty wysokiej klasy z wyjątkiem korb. Generalnie jest tendencja do kupowania korb XT/LX. A to nie zawsze jest najlepsze wyjscie jest duzo innych ciekawych korb. A co do reszty to całkiem ładnie to wszystko wygląda na papierze, ciekawe jak się bedzie sprawował w terenie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...