Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 5


Ślawus

Rekomendowane odpowiedzi

Niezle gorki macie tam w poblizu Szczecina, a myslalem ze plasko jak stol. To jest jakas jedyna w okolicy czy duzo takich macie?

A teraz wlasnie sie dowiedzialem ze w LO do ktorego nie poszedlem a moglem (tzn. wahalem sie miedzy 2 i nie wybralem tego) jest klub rowerowy. Czyli jezdza pewnie na zawody, a pozatym mial bym z kim jezdzic w tygodniu. No ale teraz juz za pozno na zmiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 50 km, fajnie bylo, tylko szkoda ze ferie sie skonczyly i znowu do szkoly trzeba bedzie isc :):D

Podliczylem i wyszlo ze przez ferie zrobilem 410 km, czyli nie tak zle.

 

Mi ferie zaczęły się w piątek :D Będę miał 2 tygodnie na śmiganie o dowolnej porze dnia i nocy (no może bez przesady :P ) Dzisiaj 71km, z czego jakieś 23km w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po obiadku, przebrałem się i pojechałem. Pogoda ładna, tylko już nie tak ciepło jak wczoraj.

Moim celem były serpentyny, łacznie 9 km podjazdu non stop i potem podobna ilośc zjazdu. Nawet sprawnie to szło, tym bardziej, że nie wskakuje mi młynek z przodu i musiałem dusić na 2-ce.

 

Łącznie wyszło 50 km i śr. 22,5km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 30km, dzisiaj 30km. Obie przejażdzki z avs około 15km/h. A co mi tam! Nie muszę "zapiertalać" jak ścigant żeby sobie fajnie posmigać :) Po wczorajszej libacji zgubiły mi się klucze od domu, niech to szlag! Jutro też w planach 2h na siodle chociaż nie wiem jak to wypali... Kula survivor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wekend zaliczony do udanych ;)

2 dni śmigania po beskidzie śląskim :)

pierwszy dzień: dist 63.2 ,AVS 20 ,max speed 69

drugi dzień: dist 93.4 km ,AVS 24 ,max speed 57

szlaki są nieprzejezdne, śnieg :D

tam gdzie ratraki dotarły to szlakami śmigaliśmy, a reszta szosa.

ogólne nastawienie było żeby zaliczyć jak najwięcej podjazdów, udało się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis miał być odpoczynek ale nie mogłem patrzeć na ten syf wiszący nad łóżkiem wiec wziąłem bika na dwór i początkowo go ,,otrzepałem"

Następnie pojechałem do CoolBike zapytać sie czy wyprostują hak... :) Hak wyprostowany i od razu micha się cieszy B)

wyszło 14.51km dziś

Po powrocie do domu wziąłem się za bika i doprowadziłem go do porządku ( i tak powinen wyglądać zawsze :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był odpoczynek, nigdzie nie jeździłem.

Miałem wyregulować przerzutki, siłę wypiecia SPD i takie tam, ale mi się odechciało.

 

Siedzę na forach, czytam i analizuje regulamin serii maratonów na Podkarpaciu.

Kategoria wiekowa Elita 19-40 lat, co za dureń to wymyślił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kategoria wiekowa Elita 19-40 lat, co za dureń to wymyślił?

 

Bede startował w tej kategorii zapewne :D nie ma lekko :P

 

ponad 30 km w słoneczku ale przy temp.równej 0 , troche zimno ...Do tego pierwszy sukces ( i mam nadzieje nieostatni) w tej sesji - 40/360 zdało a ja jestem w tej 40 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...