Skocz do zawartości

[grupa xt '08] gdyby nie ta cena...


mjack

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu śliczne cudeńka :) Dla mnie najładniejsze są tylnie przerzutki. Uwaga - teraz pół forum mnie zabije - uważam że są ładniejsze od modeli Sramowskich ;) Po prostu dla mnie XT i XTR to jest klasa :P Miałem sobie kupić korbę LX, ale kto wie czy mi coś nie strzeli do głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są bardzo ładne...

Sam posiadam przerzutkę tylnią w zwykłej wersji, z długim wózkiem...

Jednak kupowanie całej grupy osprzętu niema chyba sensu...

Oprócz nowatorskiej przerzutki nie zmieniło się nic...

I jeśli nie liczymy każdego grama może lepiej oszczędzić te kilkaset złoty i zainwestować w LX...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny są z kosmosu, przyjdzie zima to spadną ;)

nie ma co teraz się na to napalać ..

 

gdyby jeszcze wygląd pozwalał szybciej jeździć i mniej się męczyć :angry2:

a tak to tylko nakręcanie i tak już zakręconych od pedałowania kolarzy :P

 

Jak widzę takie zabiegi marketingowe, przekreślone 999,00zł i potem 569,00zł, to pojawia mi sie uśmiech na twarzy ;)

i mówię dziękuje Sprzedawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jejku!!! ;) Takie podniecanie sie...jak ktos ma kaske na ten sprzet i jezdzi na maratony, itp. to jak najbardziej zakup dobry ;) Trzeba jedynie tak dobrac pozostale komponenty aby zgrywaly sie z tymi XT...najlepiej wszystko na tym podzespole :P

Ale tak jak pisal jeden z poprzednikow, zima juz cena spadnie :angry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagast, zgadzam się z Tobą ale tylko po części, ten "myk" marketingowy stosowany przez tego sprzedawce jest naprawdę zbędny, ale samego sprzedawce mogę w 100% polecić, kupowałem u niego kilka razy i zawsze byłem bardzo zadowolony.

Nie trudno zauważyć że przy nowym XT wzorowano się na XTR '07, ale co w tym złego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta z prawej to Shadow. Ale wątpię żeby te zabiegi miały w jakiś znaczący sposób wpłynąć na zmniejszenie ryzyka uszkodzenia tej przerzutki. Jak się wywalamy na prawy bok to zazwyczaj nie jest to równy teren i rower przez jakiś czas trze bokiem po nierównościach, więc tak czy siak przyłożenie przerzutką jest prawie pewne bez względu jak chuda by nie była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie zastanawiam nad XT Shadow. One sa z odwrotna sprezyna?? Bo nie widzialem takiego.

 

Przerzutka w wersji shadow RD-M772 jest zaprojektowana głównie do ostrzejszej jazdy (all mountain i enduro). Jest więc z założenia przystosowana do pracy z manetkami rapidfire plus, czyli jest z normalną sprężyną. Tak gdzieś czytałem. Zapewne jednak przyjmie się również w XC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z nowego XT tylkio korba interesuje. Czy dobrze pracuje bo o starszych slyszalem ze potrafia trzaskac. Jesli chodzi o reszte sprzetu w rowerze to w kasecie rzadzi XTR 2007 a w tylnej przerzutce sram X-0 Tylko musze kase uzbierac :huh: Aha, no i roznica miedzy XT 2008 a XTR 2007 to nie kilka groszy. Taka korba jest 2 razy drozsza... A 550 zl a 1100 to spora roznica...

No i ciekawe kiedy Shimano zacznie robic pedaly w ludzkiej wadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...