Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego- reaktywacja cz. 3


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj skoczyłem na rowerze kupić to co niezbędne dla każdego cyklisty, czyli chleb i mleko. Zastanawiałem się jeszcze nad rogalem ale decyzję odłożyłem na przyszły tydzień.

jurasek nie wiem czy to dobry pomysł z tymi narzędziami z lidla. Przeważnie są robione z "plasteliny". Ja bym wolał dołożyć i kupić lepszej jakości. Co Ci po narzędziach jak podczas naprawy się rozlecą? Oby nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj rano skoczyłem na miasto po "jack'a" do kabla gitarowego bo mój sie rozlecial... wyszło 5km. Potem zadzwonił do mnie kumpel z pytaniem czy wyjdę pojeździć;p żal było odmówić hehe;p no to jazda, zrobiliśmy 20km i pojechaliśmy do domu, bo zbierało sie ostro na deszcz. Jutro prawdopodobnie pojadę po hełm :w00t::)

pzrd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jurasek nie wiem czy to dobry pomysł z tymi narzędziami z lidla. Przeważnie są robione z "plasteliny". Ja bym wolał dołożyć i kupić lepszej jakości. Co Ci po narzędziach jak podczas naprawy się rozlecą? Oby nie...

 

Potwierdzam! Lepiej dołożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tydzień wybieram sie do LIDLA na szał zakupów

moim celem będzie

podsiodłowy zestaw naprawczy oraz

kurtka rowerowa

 

 

Ja przymierzałem sie do tego zestawu wiekszego w pudełku, a o kurtce tylko myslałem póki co, ale kto wie co bedzie do przyszłego tygodnia.

 

Ps skorzystam i zapytam tutaj. Czy kurtka w tej cenie może dobrze chronic przed wiatrem i deszczem i jednocześnie dobrze odprowadzać pot???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś tylko do pracy 6.5km. jakoś nie odczułem zmęczenia po wczorajszym wypadzie, bo średnia 27km/h 100% szosa. Z braku roboty zacząłem rozbierać hamulce. Efekt to skończone klocki z przodu.;( i jestem do soboty unieruchomiony, ale rower wrócił ze mną na pace Diablo xD w Sobote będą klocki już podobno.;] dodam ze zrobiły jedyne? 2800km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno poznany biker prezentował mi tą torbę podsiodłową , zainteresowały mnie wewnątrz niej wytłoczki na poszczególne narzędzia i to jest główne założenie dla tego zestawu co do narzędzi to nic od nich nie oczekuję

marcin1212 poczytaj o kurtkach w dziale odzież aby zdobyc wiedzę o rodzajach materiałów związanych z oddychalnością

wiem na pewno by jak gwoździ na drodze unikac nylonu na grzbiecie

może jakąś koszulkę dokupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis pól dnia w pracy ... A po niej wykrecilem 50 km , mialo byc mniej i wolniej ze wzgledu na wczorajsze 180 :P Jakos tak wyszlo ;) Jutro znowu pobudka o 6 i do pracy . POzniej wyjazd w Bieszczady ;) Zastanawiam sie czy startowac w Komanczy w maratonie , bylem juz 2 raazy na tej trasie i stwierdzam , ze tam sie idzie zajezdzic...

na pewno troche pojezdze po góreczkach ale co do maratonu to kwestia zastanowienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...