xnx3000 Napisano 19 godzin temu Napisano 19 godzin temu Dzień dobry, ktoś ma doświadczenia z firmą, w przypadku, gdy z różnych względów nie ma mowy o gwarancji? Mają dogadane z firmami rowerowymi i uznają, czy robią problemy? Karbonowa rama pęknięta w miejscu największych napięć, tj. łączenie pod siodłem i tylny trójkąt. Zero uderzeń. z, Cytuj
luker7 Napisano 17 godzin temu Napisano 17 godzin temu Nie zbyt dużo doświadczenia w tym temacie ale dużo zeleży od marki roweru i czy to będzie rower z polskiej dystrybucji. Cytuj
dragonek Napisano 5 godzin temu Napisano 5 godzin temu Pamiętaj aby zgłosić reklamację z tytułu rękojmi bezpośrednio do centrumrowerowe (niezgodność towaru z umową, ukryta wada fabryczna). Centrumrowerowe zapewne wyśle rower do producenta aby sprawdzili czy Twoje żądanie jest podstawne. To o czym żaden sklep Ci nie powie: wg przepisów gdy zgłaszasz reklamację z tytułu rękojmi to sklep ma obowiązek bezpłatnie odebrać od Ciebie rower. Poniżej i w załączeniu przydatny poradnik UOKiKu: https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/reklamacja/ cdf6c415.pdf 2 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.