xnx3000 Napisano 12 godzin temu Napisano 12 godzin temu Dzień dobry, ktoś ma doświadczenia z firmą, w przypadku, gdy z różnych względów nie ma mowy o gwarancji? Mają dogadane z firmami rowerowymi i uznają, czy robią problemy? Karbonowa rama pęknięta w miejscu największych napięć, tj. łączenie pod siodłem i tylny trójkąt. Zero uderzeń. z, Cytuj
luker7 Napisano 10 godzin temu Napisano 10 godzin temu Nie zbyt dużo doświadczenia w tym temacie ale dużo zeleży od marki roweru i czy to będzie rower z polskiej dystrybucji. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.