Skocz do zawartości

[forum] Autoryzacja nie pasuje


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

Hej admini, dlaczego tak gołocicie to forum z tylu tematów? Przecież (obstawiam) to wszystko nadal jest w bazie a nawaliło coś na linii baza-IPB. Nie chcecie chyba powiedzieć, że:

a) nie macie codziennie kopi zapasowej mysqla

:P forum/hosting/cokolwiek poszatkowało wam bazę

 

No przecież podważacie tym samym jakikolwiek sens naszego pisania. Po co mamy pisać skoro wy to następnym razem skasujecie zamiast naprawić? naprawdę stracił się zupełnie sens publikowania tu jakis testów sprzętu/opisów/wszystkiego co wartościowe. Wychodzi na to, że możemy sobie popisać w temacie-czacie 'co dzisiaj zrobiles' bo tylko tego nie szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. http://www.forumrowerowe.org/index.php?showtopic=26809 - pusto... i chyba już nie będę miał ochoty, by znów o nich pisać.

2. Czy są jakieś szanse na przywrócenie postów, które wcięło po ostatniej awarii?

3. Jeżeli wątek "Co dzisiaj zrobiłeś" musi istnieć (jeżeli to jego rozmiar był przyczyną awarii, to jestem jego istnieniu przeciwny, jeżeli nie - jest mi on obojętny), to popieram propozycję juraska, tydzień na pisanie w temacie, tydzień w archiwum i papaśki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.forumrowerowe.org/index.php?showtopic=27774

 

założyłam ten temat przed awarią. Nagle się okazuje, że przestałam figurować jako jego autorka... Da się to naprawić??!

 

A co z postami (nie tylko w tym temacie)? Trochę pustawo się zrobiło na Forum.... Są do odzyskania, czy przeminęły z wiatrem?....

...nasze Forum było skarbnicą wiedzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym temacie uratowały sie dwa posty i ratując temat przyznaję sie że nie dokładnie to uczyniłem

zaraz zobaczę co z prawami autorskimi

 

wysłałem maila do opiekuna serwera by ktoś kompetentny sie odezwał i dopóki Mieciu nie pojawi sie na linii to nie jestem kompetentny do udzielenia info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nrm od początku mam takie samo zdanie.

częsty backup bazy, to jest bezwzględna podstawa, a szukanie przyczyny takie jak teraz jest...

 

przy okazji moze wróce do tego o czym był ten temat przeze mnie napisany..

 

wyloguj/zaloguj nie pomaga i czesto mam taki problem:

 

foruvl7.th.jpg

 

ale przy obecnej skali problemów to tylko taka mała pierdółka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem czemu mam to tłumaczyć każdemu z osobna? nie ma sensu teraz przywracac starej bazy, bo znowu będzie bałagan i poznikają nowe tematy, nowi użytkownicy itp. już lepiej posprzątać to co jest niż robić jeszcze większy wir.

 

Rozchodzi sie tylko o to że w zasadzie backup bazy niezbędny jest codziennie, na niektórych forach naprawde zatłoczonych robi sie to nawet 2 razy dziennnie. nie chodiz o to żebys teraz przywracał starą baze. chyba ze miałeś kopie sprzed awarii która też była spieprzona.... w kazdym razie obecna baza jest backupem gdzies sprzed 3 tygodni nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...