Skocz do zawartości

[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego


spidelli

Rekomendowane odpowiedzi

Pojechane 😀

Na 3km kot  😸 odciął mi prąd - wyłączył stacjonarkę 🤣. dobrze że Rouvy potrafi wznawiać przerwane sesje 💪

Na 8km po prawej widziałem lamę   😵 , pewnie sztuczną 🤣

 

@pecio, @spidelli, @ernorator Hej Panowie, do jutra jest promocja  na Rouvy ze specjalnym kodem  -   3miesiące po 7.50 $  /mc

Edytowane przez dfq
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

584032271_Zrzutekranu2023-12-01205641.thumb.png.5da6a9d248c5d0e2900327c71098e82b.png

Powiem Wam, że się wkręciłem. Do przyszłej soboty mam skończyć 3 z 4 jazd górskich ;) Jutro robię jedną, w niedzielę najtrudniejszą i coś zostaje na przyszłą sobotę :) 

Kupiłem stację dokującą na laptopa i dziś pierwsza jazda z obrazem na TV.

A propos lam, to też czasami mijam, jak jadę na przełęcz Tąpadła, chociaż to właściwie chyba alpaki. A dziś koleżanka mi zwróciła uwagę, żebym uważał na strusia:

721830970_Zrzutekranu2023-12-01210241.thumb.png.6467a0417f13c3c3bb960c8f4bb5dcc6.png

Edytowane przez spidelli
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no wcale się nie dziwię 😁

Jest tam teraz tyle pięknych tras. Z TV bedzie jeszcze bardziej odlotowo, 👍

Ja ostatnio zaliczyłem park narodowy w arizonie (z 50 osób naraz  tam krecilo) 

Screenshot_20231130_155934.thumb.jpg.1d30d4952a7fd7051b3f6d579376f74a.jpg

a w weekend spenetruję kanion rzeki węży w Wyoming 🤩

Screenshot_20231130_173556_org.thoughtcrime.securesms.thumb.jpg.7d562d74f224d9bfddd38fded9752228.jpg

tylko się ze śniegu odkopię 🤣

Edytowane przez dfq
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za taką rozgrzewkę bardzo dziękuję. Na razie to przegrywam nierówną walkę z siłami natury i to pomimo zastosowania ciężkiego zmechanizowanego sprzętu bojowego. Musiał bym na okrągło jeździć tam i z powrotem a i teatr działań "wojennych" jest rozległy. Dla tego trenażer chwilowo jest passe.

Polecam lekturę - https://www.youtube.com/watch?v=ptDAGO3gCFs

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiękłem po kilkuset metrach - nie czułem się na siłach a profil trasy mnie przerażał, zamieniłem na ROSSFELD FROM BERCHTESGADEN | GERMANY

I ledwo żyję, etap z TdF na przyszłą sobotę, ostatni dzień wyzwania. W tygodniu lajtowo, same plaskacze jeśli już :D 

@ernorator Wpisaliśmy niemal jednocześnie, ciekawe trasy ale gór mam dość na razie ;) 

Edytowane przez spidelli
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu dawać zewnętrzny czujnik kadencji do XR-T. Sam trenażer pokazuje ten parametr i to doskonale. Jedyny zewnętrzy czujnik jaki  warto dołożyć do zestawu to pas na klatę z pomiarem tętna. I mamy wtedy kompletny zestaw "pomiarowo-treningowy" 😉

Po za tym od nadmiaru dublujących się czujników może Garmin sfiksować o ile na niego też wysyłasz dane.

Edytowane przez pecio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...