Skocz do zawartości

[klucz do hollowtech 2] sprawdzony


Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie, mam trudność z odkręceniem. Klucz się omyka. Zresztą, właściwie to omyka mi się już podzas pierwszego wkręcania. Tylko mniej.
 

Oddałem rower do serwisu i potwierdzili, że gwint rozwalony i nie są w stanie zagwarantować, że jak odkręcą, to będą w stanie go ponownie wkręcić. To nie pierwszy suport, z którym mam taki problem.

Edytowane przez hulk14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się bo akurat mam ten klucz https://www.rowertour.com/p/177022/prox-rc-b929-klucz-do-korb-shimano-hollowtech-ii
 

Sprawdza się dobrze do suportu natomiast bardzo kiepsko się nim odkręca tarcze centerlock ponieważ wypustki w nim na zewnętrznej krawędzie są lekko ścięte więc ciężko nałożyć a jak się nałoży to łatwo się ześlizguje, który jest dobry do centerloka ten taki zwykły aluminiowy co wszędzie są na aliexpress?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie bez jaj...gość chce dobry klucz a Wy mu proxa polecacie :)   Toż większego chłamu na rynku chyba już nie ma.

Linków Ci nie będę podawał bo sam znajdziesz.

Pierwsza liga - m.in Token, Unior  ( nasadowe)

Druga liga  np. Super B ( z raczką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, lewocz napisał:

Jakościowo jest bardzo w porządku. Ale nie pracuje się nim najlepiej.

Rozwiń proszę, spada może/się obślizguje?

 

p.s. ja nie serwisant więc jeśli chodzi o samo "długotrwałe zakładanie' go na miskę przy założonej korbie to nie problem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, regulacja niutków w nasadce. Dla dla mnie do suportu starcza dynamo w łapie, ciężko tam coś sknocić jak się nie jest dyletantem, pewnie dlatego też samo Sheet-mano produkuje chyba tylko klucz płaski wychodząc pewnie z tego samego założenia i niutków też na miskach nie podaje. Ale dzięki za tipa!

Edytowane przez Mentos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, "nie podaje na miskach". Niektórzy producenci jak się boją przekręcenia podają takie dane na produkcie. Ale S nigdzie nie podaje, więc bez znaczenia. Wg mnie przy suporcie 'niutkowanie' nie jest istotne, ciężko coś tu sknocić z momentem, stąd i klucz płaski oferują czyli z zasady bez kontroli niutków. A nasadka np. pod dynamometryczny tu to wg mnie przerost formy nad treścią, dla amatora ofkors. Nie słyszałem o przekręconym gwincie w suporcie, co najwyżej krzywo wkręconym, albo tak na pałę dokręconym, że nie szło odkręcić, ale mimo to nie był zerwany. 

Edytowane przez Mentos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...