Skocz do zawartości
  • 0

Strava i nawigacja


Gość Robo

Pytanie

Witam, mam pytanie, czy można używać jednocześnie stravy i nawigacji np. mapy.cz jednocześnie ? czy jak będe miał otwartą nawigacje to nie ucieknie mi sygnał na stravie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie rozumiem z tymi zegarkami. Pzecież zegarek 7X mi rejestruje trasę sam z siebie a dopiero na zakończenie trasa ładuje się na Stravę?

Ale mam inne pytanie tego typu to się podepnę. W Locus Map jest coś takiego jak publiczne śledzenie. Ta dla bezpieczeństwa czasem używam gdy jadę sam w górach to żonka podgląda gdzie jestem. Dopóki Locusa mam odpalonego to mnie widzi na kompie, ale jak zmienię apkę np. na nawigację przez Mapy CZ to jej ginę. Da się to jakoś ustawić na Locus by nawet jak inna apka jest odpalona, albo telefon zablokowany to nadal w tle działało?

Edytowane przez Mentos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, Mentos napisał:

Nie rozumiem z tymi zegarkami. Pzecież zegarek 7X mi rejestruje trasę sam z siebie a dopiero na zakończenie trasa ładuje się na Stravę?

A zegarek masz wyłącznie po to żeby rejestrować trasę? Nie masz go na nadgarstku 24h w trakcie których ciągle powinien się komunikować z telefonem żeby móc korzystać z jego funkcjonalności? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
10 godzin temu, pinok napisał:

Niektóre przeróbki androida jak np. ta od Xiaomi bardzo agresywnie zabijają wszystko co jest w tle i nie jest to wina aplikacji że ją system zabija.

O to to. Dokładnie. Powód dla którego przeprosiłem się z Samsungiem (mimo, że nigdy nie byłem fanem). Mam średnią półkę samsunga (m51) i od 2 lat nie miałem nigdy problemu z zabijaniem jakiejś aplikacji. Regularnie korzystam i z komoot'a i z stravy, czasami na dokładkę odpalę jeszcze mapy od googla (wyświetlane 'nad komootem', jak potrzebuję zboczyć na jakiś POI albo sprawdzić czy da się gdzieś szybciej niż komoot prowadzi).

Edytowane przez mateacer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
18 godzin temu, Mihau_ napisał:

A zegarek masz wyłącznie po to żeby rejestrować trasę? Nie masz go na nadgarstku 24h w trakcie których ciągle powinien się komunikować z telefonem żeby móc korzystać z jego funkcjonalności? 

Tak, zegarek tylko do rejestracji śladu, ale po co mi do tego telefon? Przecież zegarek ma własny GPS, ma także navi a Strava się aktualizuje o zakończoną trasę jak się połaczy później z telefonem przecież.

23 godziny temu, chudzinki napisał:

Locus musi działać w tle. Alternatywnie możesz udostępnić lokalizację w Google Maps.

Kurcze, grzebałem i nie wiem, gdzie Locusa w tle można włączyć? Opcja samej apki czy systemowa w telefonu dla tej apki ? Szajsung S21. THX!

Edytowane przez Mentos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

^^^

Myśl człowieku, używam do wielu innych rzeczy i nie muszę tego wymieniać, ale telefon cały czas z nim połączony nie jest mi do tego potrzebny.

19 godzin temu, chudzinki napisał:

@Mentos, ustawienia w Locus -> różne, zaznaczasz "uruchom jako usługę" i wtedy system nie "zabije" Locusa.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...