Skocz do zawartości

[gwoździe w desce pod sterta liści] spotkaliście się z tym?


Rekomendowane odpowiedzi

Siema, ostatnio na trasie dostrzeglem gwoździe wbite w deskę. Było by to półbiedny gdyby nie to ze były przykryte lisicami... Spotkaliście się z tym? czy tylko u mnie takie niespodzianki? (zdaje sobie sprawę ze to na crssowców ale wciąż jest to niebezpieczne dla pieszych jak i rowerzystów.) Pytanie trochę bez sensu, ale drugi raz się z tym spotkałem i chciałem zapytać jak to wyglada u was.

Edytowane przez kamilodirt
błąd w ortografii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że na crossowców. Idiotów nie brakuje. Z linkami rozwieszonymi się nie spotkałem, ale żerdzią (ściętym cienkim ale długim drzewem) ustawioną na wysokości głowy, za zakrętem, tak że nie było widać już się spotkałem. Zgłaszaj coś takiego na policję, może jeśli więcej osób zareaguje to jakoś tego osobnika znajdą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MikeSkywalker napisał:

Oczywiście że na crossowców. Idiotów nie brakuje. Z linkami rozwieszonymi się nie spotkałem, ale żerdzią (ściętym cienkim ale długim drzewem) ustawioną na wysokości głowy, za zakrętem, tak że nie było widać już się spotkałem. Zgłaszaj coś takiego na policję, może jeśli więcej osób zareaguje to jakoś tego osobnika znajdą. 

Dzisiaj, kiedy większość motocyklistów spod znaku enduro/hard enduro używa mousse, tire-balls czy  Tubliss, takie zasadzki jawią się jako mało skuteczne... 🙄

Chociaż jeżdżąć na MTB też już spotkałem się z niechęcią ze strony nordik-łokingowców.

Kto to wie...

Edytowane przez KNKS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie to niepopularna opinia ale sam kiedyś podobną deskę (a nawet dwie) wykonałem i umieściłem w koleinach kiedy ktoś zaczął jeździć po mojej działce mimo. że droga jest wyznaczona 2m obok tylko nierówna i poryta przez terenówki czy traktory. W odróżnieniu od tabliczek czy taśm zadziałało.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...