Skocz do zawartości

[Napęd] GRX 1x11(812, 600, 400)


meitner99

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania mam grupę napędową pochodzącą z mojego roweru po kolizji drogowej (Giant Revolt Advanced 1 - połamana karbonowa rama)

KLAMKOMANETKI Shimano GRX RX-600
PRZERZUTKA TYLNA Shimano GRX RX-812
HAMULCE Shimano GRX RX-400 hydrauliczne
DZWIGNIE HAMULCA Shimano GRX RX-600 hydrauliczne
KASETA / WOLNOBIEG Shimano CS-M7000, 11x42 (przebieg 4200 km)
ŁAŃCUCH Shimano CSHG701 (przebieg 550 km)
MECHANIZM KORBOWY Shimano FC-RX600 z owalnym blatem Garbaruk 42t (przebieg 2000 km), dodatkowo oryginalny okrągły blat 40t (przebieg 2200km)
TARCZE HAMULCOWE Shimano Dura-Ace 160 mm (przebieg 3500 km)
PEDAŁY SPD Shimano M540

Osprzęt jest sprawny, posiada zarysowania natomiast techniczne działa. Na kasecie ani tarczach korb nie ma "zębów rekina". Łańcuch przy tym przebiegu nie ma oznak zużycia. Tarcze hamulcowe nie są spalone ani zużyte. Są proste. Założone klocki jeszcze mają zapas okładzin. W cenie dorzucę jeszcze komplet nowych zamiennych klocków hamulcowych. Kupiłem je w zapasie ale nie zdążyłem założyć. Cena za całość to 2500 złotych z kosztami dostawy do dogadania. Odbiór osobisty na terenie Łodzi.

Najchętniej sprzedałbym całość czyli rower tzn. to co powyżej oraz pękniętą karbonową ramę w rozmiarze ML, wkład suportu Token Ninja, kierownicę z mostkiem, siodełko  Giant Approach z kołami No Limited RACE 35 Gravel disc i oponami Tufo Gravel Speedero, linki z pancerzami, przewody hydrauliczne, stery. W takim przypadku cena za całość wynosiłaby 6000 złotych i w cenie mógłbym dowieźć osobiście na terenie województw ościennych do łódzkiego.

Link do galerii ze wszystkimi zdjęciami: https://photos.app.goo.gl/avLbYUQCYv2dcPsJA

vbaxc8hWGt5k_ELo7S0VRVi5SNwGqHEjWldD-Cq-

k4HKWfeNt6anLdJqBjfhtFvsJBmpIVNikuCll3on

uwdaYr4rKFD3JKBpCzvQ2W2k31ZiVTDqeDPqzx8_

2psRgk4QuF0wlgv8KlsIdVWQ20NpFemSqYUycxwX

MbFOw4kjaXQgPazes48fqEV8Ua1UDeJhLi920TLF

0lCCyuJ7UY51cC3hD3cEePfeUYa2KLAaIZgkQTqa

mKIqfgqooasIGImw9X0kK4_1e6eT_uGf3PZHXibE

z6CAPUFiSqg5MnleZZiW_mh5csaQPWLo_5IUlEXT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...