Skocz do zawartości

[Pokrowiec na siodełko] Miękki pokrowiec na siodełko Selle Royal


morrigannn

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Zbliżają się urodziny mojego Lubego, który uwielbia jeździć rowerem, jednak po dłuższych wycieczkach z obciążeniem (przewożenie ciężkiego plecaka, etc.) zaczął narzekać na twarde siodełko i chciałabym zadbać o jego cztery litery 😉 Jestem totalnie zielona w temacie rowerowym (jeżdżę tylko wypożyczanymi rowerami miejskimi,  pewnie to daje  pewien obraz ;-), więc chciałabym poprosić o porady lub polecenia dobrych pokrowców pod konkretny model siodełka, Selle Royal (załączone zdjęcia, szerokość ok 22cm, długość 25 cm). Moje, troche rozpaczliwe poszukiwania nakierowały mnie na coś takiego:

https://www.rowerowaholandia.pl/p112418-pokrowiec-na-siodelko-selle-royal-memory-l

Ale nie wiem czy jest to optymalny wybór. Bardzo proszę o jakiekolwiek porady, mogłabym przeznaczyć do 150zł na naprawdę dobry pokrowiec.

20220628_100520.jpg

20220628_100510.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem po przeczytaniu czyjegoś problemu człowiek próbuje sobie wyobrazić co inną osobę skłania do takiej a nie innej formy korzystania z roweru albo jak najlepiej odpowiedzieć/wybić z głowy/nakierować na rozwiązanie.... Czasem jest inaczej - wyobrażasz sobie gościa na tym rowerze z ciężkim plecakiem na grzbiecie, który na dodatek to ponoć lubi... i nie ogarniasz :)

Tyle wstępem.

Nie, nic Twojemu lubemu nie pomoże nakładka na siodełko. Nie wiem czemu nie używa sakw -  pewnie rower się do tego średnio nadaje, nie wiem czy używa spodenek z wkładką ale sądząc po tym rowerze pewnie nie... nie wiem co Go skłoniło żeby na siodło wybrać tę jesień średniowiecza ze zdjęcia. Cóż za dużo chyba by trzeba zmieniać w preferencjach i nie za 150zł żeby było naprawdę dobrze i wygodnie na długich wyprawach z dużym bagażem...

Więc co zostaje z racjonalnych ekonomicznych ćwierć rozwiązań? Wg. mnie - wymiana siodła na inne. Ale nie jako prezent w tajemnicy... ale prezent dojrzały - normalnie z mierzeniem, tak żeby dodatkowo ktoś kto się zna stał obok umiał ocenić pozycję rozumiał że chłop ma za przeproszeniem przesrane jak siada na rower. 

Edytowane przez abdesign
  • +1 pomógł 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...