Skocz do zawartości

[ocena roweru] Rower holenderski używany damski 28

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Bardzo proszę o opinię czy opłaca się w takiej cenie zakupić zwykły, używany rower? Jak też oceniacie go wizualnie? Więcej info:

- 500 zł

- sprawny, prosto z komisu

- koła 28 cali

- 3 przerzutki wewnętrzne

- siodełko mimo wszystko nawet wygodne.

comment_16178123084F4wJTYpbUBTjcQ5CQePwH

bfce3ec84491b9d47be121cad65288ba.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Stawik.ada
      Witam, potrzebuje pomocy. 
      Poszukuje roweru składanego którym sprawnie dojadę do pracy. Mam pracę siedzącą wiec trochę ruchu nie zaszkodzi a i miejsca w firmie nie ma dużo to tez szukam składanego.
      Będę wdzięczna za jakiekolwiek rady i pomysły. 
    • Przez moose_etc
      Bry  Googluję od dwóch dni i zaczyna mi się coś klarować, ale postanowiłam zasięgnąć opinii profesjonalistów  Więc tak. Całe życie jeżdżę bez amortyzatorów. W okolicach pierwszej komunii były "górale", które rozwalałam na wszystkich schodach jakie znalazłam w mieście, potem totalnym zbiegiem okoliczności przesiadłam się na turystyczną foltę ( coś w tym stylu, tylko że stalowa sprzed 15-20 lat http://folta.pl/pl/rowery/turystyczne/venda ), którą obecnie jestem zmuszona taszczyć na 4 piętro (i z 4 piętra) 2x dziennie, co z kolei skłoniło mnie do refleksji na temat tego jak by tu swój komfort życia nieco poprawić oraz trochę na temat moich preferencji sprzętowych.
      Zasadzając się na crossa, spróbowałam ostatnio unibike'a crossfire znajomego i choć wydawało mi się, ze potrzebuję roweru z amorkami, to po wypróbowaniu tego sprzętu w przestrzeni miejskiej mam wrażenie, że wolałabym jednak coś z mniejszą ilością bajerów może jednak cieńszych oponach. Moja folta ma opony 4cm szer.  i wydaje mi się, że może z pół centymetra mogłabym jeszcze zejść (czy można na 3,5 jeździć po utwardzanych leśnych?). No i same amortyzatory, jak doczytałam, w tym przedziale cenowym i przy moich gabarytach i priorytetach sprzętowo-wagowo-cenowych są raczej strzałem w płot...
      mam 161 cm wzrostu i ważę mniej niż 50kg, pewnie koło 48, może nawet mniej.

Czego pragnę: 
      - możliwie jak najlżejszej aluminiowej konstrukcji, może być sztywna, bez amortyzatorów, nie musi być damska, choć nie mam uprzedzeń
      - dobrych hamulców, mogę dopłacić za tarcze (chociaż całe życie jeździłam nietarczach i raczej mnie nie zawodziły, z wdzięcznością przyjmę rady na temat tego, czy warto dopłacić za upgrade i czy to nie waży jakoś dużo dodatkowo(?))
      - trochę się nie znam, ale jestem skłonna zaryzykować tezę, że przednie przełożenie mogłoby dla mnie nie istnieć... nawet jeśli czasem jeżdżę pod górkę, to wolę raczej stanąć i przycisnąć niż bawić się w kołowrotek na najwyższych przełożeniach. Przywołajcie mnie do porządku proszę, jeśli gadam głupoty
      - geometrii raczej bardziej w stronę sportowej niż fotela, moje najczęstsze wycieczki to max 2h jazdy jednym rzutem i nie muszę być wyprostowana, czerpię pewną przyjemność dobrze funkcjonującej aerodynamiki.
      - raczej nie baranek, chyba nie umiem tego obsługiwać (czy może warto spróbować gravela?)
      - koła. no właśnie, nie bardzo wiem co z kołami.  Tereny: asfalt (to by było proste-szosa/fitness), ale też chodniki (wiadomo jakie u nas są) szutry i utwardzane drogi quasi-leśne. Dobrze panuję nad rowerem, wolę raczej okazjonalnie pomęczyć się w dołkach z piaskiem z cieńszą oponą niż szarpać na co dzień z rowerem dedykowanym do poruszania się po bagnach
      - mile widziany jakiś delikatny bagażnik pod lekką sakwę (bidon, kocyk, bluza) i błotniki w komplecie , ewentualnie możliwość dokręcenia ww. akcesoriów

Nie musi wypełniać budżetu, jeśli nie jest to konieczne przy powyższej "specyfikacji" (choć może). Nie musi być też nowy i piękny (choć przyjmuję taką opcję ) 
      Lubię kolory niebieski/zielony/czarny w dowolnych konfiguracjach  (przepraszam ^^') 
      Póki co jedyną opcją, którą odnalazłam w internetach jest to: 
      https://www.marinbikes.com/pl/bikes/2021-presidio-1 czy ktoś na tym jeździł? 
      czy może ktoś ma jakieś pomysły/sugestie?
      pozdrowienia

• Przez Nutshell
      Witam, szukam roweru miejskiego dla mamy. Rower ma głównie służyć aby pojechać na zakup, do pracy albo na jakąś krótką podróż (15-20 km) głównie drogami rowerowymi i chodnikami. Budżet jaki posiadam na rower to około 700 zł. Może to być nówka lub używany.
      Główne wymogi to, żeby "lekko" i wygodnie się jeździło, oraz opony 28, koszyk i bagażnik. Na razie z nowych znalazłem:
      Spartacus City https://infinitibike.pl/glowna/338-1049-spartacus-comfort-line.html#/45-kolor-mietowy Romet Angel https://allegro.pl/oferta/rower-miejski-angel-28-3-biegi-szary-17-9278752558 Lazaro s-line https://allegro.pl/oferta/lazaro-s-line-velo-28-fioletowo-bialy-polysk-8612182022 Kands S-Comfort https://allegro.pl/oferta/rower-kands-s-comfort-28-damka-3-biegi-9223358200 Czy polecicie, któryś z tych rowerów ? Lub jeśli za taką cenę dostanę coś dużo lepszego używanego to za jakimi markami/modelami się rozglądać ? Dzięki!
    • Przez diaglab
      Cześć chciałbym przekazać w dobre ręce mój ostatni projekt rowerowy. Rower marki hercules, który przeszedł profesjonalną renowację obejmującą:

- malowanie proszkowe ramy - koszt 300 zl
      - polerowanie elementów stalowych/aluminiowych
      - nasmarowanie i regulację wszystkich podzespołów
      -wymiana linek

Rower doposażyłem w akcesoria ze skóry:
      - torebka podsiodłowa koszt nowej 200 zł
      - siodło brooks koszt nowego około 600 zł
      - chwyty skórzane creme handy ergo 170 zł
      - nowa oryginalna lampka tylna 30 zł
      -nowe linki 10 zl
      - nowa osłona koła 30 zl

Rower ma około 40 lat, posiada dźwignię zmiany biegów na mostku. Przerzutki są sprawne. Wszystko działa bez zarzutu.

Rower jest unikatem, drugiego takiego nie ma.

Polecam wszystkim wielbicielom klasyki. Pomimo iż rower wygląda, również dobrze jezdzi.

Idealny dla kobiety około 160-165 -170 cm wzrostu
      preferowany odbiór osobisty : Białystok
      cena: 1500 zł
      https://www.olx.pl/oferta/rower-miejski-retro-klasyk-dla-damy-CID767-IDFGRQV.html

• Przez jaculson01
      Witam, chciałbym prosić Was o pomoc. Jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o rowery. Potrzebuję roweru do poruszania się po mieście, do pracy, do szkoły itd. czasami wybiorę się w jakąś wycieczkę (max 50km) nie mam zamiaru jeździć nim po górach ani lasach. Czy do 1000zł znajdę w miarę dobry rower do takich celów?
  • Dodaj nową pozycję...