Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe cz.2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep: ctbike.pl

 

Opinia: mocny negatyw

 

Cena na stronie promocyjna, niestety towaru nie ma. Zapewnienie że za 2 tygodnie będzie, po miesiącu okazuje się że dalej go nie ma. Kontakt poprzez mail żaden, telefonu nie odbiera. Jedynie odpowiada poprzez Allegro. NIE POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

www.sportpoint.pl - raczej nie polecam

zamówienie na zapasowe piny do skuwacza do łańcucha (w sklepie nawet w promocyjnej cenie) - czyli drobiazgi, więc zamówienie zwiększone o inne narzędzia, żeby nie płacić bez sensu za przesyłkę. Dwa zgrzyty:

1. chwalą się darmową dostawą od 160 zł (Orlen Paczka) - niestety w trakcie składania zamówienia magicznie ta opcja dostawy się nie pojawia, za to jest paczkomat, gdzie próg darmowej dostawy jest dwukrotnie wyższy. Zamówienie soatało wysłane w firmowej tekturowej kopercie GLSa, której wielkość nie uzasadniała jakichś ograniczeń w dostępnych opcjach przesyłki;

2. zamówienie bez słowa sklepu okrojone o te nieszczęsne piny do skuwacza. Po otwarciu przesyłki okazuje się, że nie ma w niej wszystkiego, co zamówiłem. Załączony paragon nie zawiera tej pozycji i opiewa na kwotę niższą niż zamówienie (ciągle widoczne w całości na koncie w sklepie). Jednocześnie piny stają się niedostępne w ofercie sklepu... Ostatecznie na moje konto wraca kwota będąca różnicą między wartością zamówienia a wystawionym paragonem, ale ogromny niesmak z mojej strony pozostaje, bo po pierwsze wszystko to odbywa się bez słowa wyjaśnienia, a poza tym wiedząc, że nie mają tych pinów, nic bym u nich nie zamawiał i nie ponosił dodatkowych kosztów przesyłki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2024 o 12:16, joesatch napisał:

Sklep: ctbike.pl

 

Opinia: mocny negatyw

 

Cena na stronie promocyjna, niestety towaru nie ma. Zapewnienie że za 2 tygodnie będzie, po miesiącu okazuje się że dalej go nie ma. Kontakt poprzez mail żaden, telefonu nie odbiera. Jedynie odpowiada poprzez Allegro. NIE POLECAM

wchodzisz na ctbike.pl przekierowuje na ketabike.pl - ucieczka od złych opinii i robienie ludzi w wuja?

l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

junbike.pl - celująco!

Zamówienie złożone wczoraj w południe dotarło dziś w południe. :) Opakowanie bez zbędnego plastiku i folii, do wypełnienia wykorzystane stare nacinane kartony, tak jak lubię.
Dobre ceny no i pewnie dzięki temu, że nie mają jakiejś mega obszernej oferty handlują tym, co faktycznie mają na stanie, a nie u dystrybutora.

formicki-bike.pl - neutralna

Po złożeniu zamówienia okazało się, że część towaru jednak nie była dostępna, o czym dość szybko sam właściciel poinformował mailowo. Przedstawił czas oczekiwania, zapytał o decyzję i nie robił problemów z anulowaniem zamówienia, po dwóch dniach pieniądze wróciły na konto. To chyba pierwsza wpadka tego sklepu w mojej historii, dlatego nie widzę podstaw do negatywnej oceny. Na plus na pewno dobry kontakt z właścicielem.

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sklep triathlonowy TRI-magic - https://tri-magic.pl/ - pozytywny

Przed zakupem lemondki miałem pytanie na które właściwie można było odpowiedzieć tak lub nie ale dostałem wyczerpującą odpowiedź. Potem szybka wysyłka. Z opisu na stronie niejasno wynikało czy w zestawie powinna być przejściówka z 31.8 mm na 26 mm. Zapytałem czy można ją u nich dokupić jednak sami zadeklarowali że wyślą ją do mnie bezpłatnie. Niby tylko jeden zakup ale czuć że im zależy.

(przy okazji mieli najniższą cenę na lemondkę którą wybrałem i to prawie o stówę od innych ofert które znalazłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
10 godzin temu, Mentos napisał:

MtBiker - jedna rzecz zamówiona, manetka Deore 12s - wysłali, ale chcą dopłaty, wychodzi że to taka najdroższa świata 😉

 

image.thumb.png.e361ce5555b3c70774e358a38cae4de1.png

Jeśli manetka przyjdzie przykręcona do jakiegoś przystojnego roweru, to w zasadzie czemu nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Mentos napisał:

MtBiker - jedna rzecz zamówiona, manetka Deore 12s - wysłali, ale chcą dopłaty, wychodzi że to taka najdroższa świata 😉

 

image.thumb.png.e361ce5555b3c70774e358a38cae4de1.png

 

Zastanawiam się czy jeżeli nie odeślesz - nie odstąpisz od umowy to czy w ramach prawa słowackiego/polskiego oznacza to że zopbowiązujesz się do zaspokojenia ich roszczeń.

Ja osobiście unikam sklepów posadowionych w SK ... ale to to jest megasmród, którego bym się nie spodziewał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee, to raczej były ich jakieś pomyłki, już raz kupowałem, problemu nie było, nie chcę ich oczerniać. Tu też, jak mi to powiaadomienie od nich przyszło (co ciekawe powiadomienie że mam zwrot jak poniżej) na email to raz manetka czekała już w płaczkomacie (odebrana, wszystko oki), a widząc tego emejla myślałem, że to jakiś wyciek danych i fiszing, nic nie klikałem, wszedłem bezp. na ich stronę i tam w podsumowaniu była i ta niedopłata i od razu zwrot. Dziś już nic nie ma. Ja na koncie żadnych obciążeń nie miałem, Blikiem płaciłem. Generalnie staram się bulić Blikiem jak można albo Revolutem na którym z tysiaka mam max, a przelewam sobie więcej tylko jak coś droższego potrzebuję zaraz kupić. Także powyższe to bardziej jako ciekawostka burdelozy systemowej.

 

image.png.94071160366db840da799fad7d04b8a5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...