Skocz do zawartości

[Pogaduchy]Dyskusja o forum SzajBajk


Accent_Szaj

Rekomendowane odpowiedzi

Klimat robią ludzie. Problem jest taki, że na nowym forum jesteś nowy. Trzeba sporo czasu, żeby wsiąknąć, przywyknąć do konstrukcji forum i poznać sporo ludzi, żeby wiedzieć np z kogo można zażartować i on to dalej pociągnie zamiast strzelić focha, z kim nie wdawać się w dyskusje, etc. Ja sam jestem z tych co nie lubią zmian i dla mnie to też nie jest sytuacja komfortowa ale myślę, że z czasem przywyknę do tego forum tak jak do tamtego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Elmapeto napisał:

forum SB był nieprzeciętny klimat

To prawda, ale klimat tworzą ludzie ;)

Dodatkowo, tam jak już było mówione, tematy były poukładane, tu zamiast szukać, ludzie zakładają nowy, to też mi nie leży, ale trzeba się przyzwyczaić, pewnie z czasem będzie OK.

Tam miałem 2 ulubione działy. Porady zakupowe i hamulce, tu temat hebli jest za bardzo rozbudowany, za to porady zakupowe to jeden wielki chaos.

Najbardziej śmiać mi się chce z tych nawiasów. Pomysł dobry, ale ludzie chyba nie rozumieją intencji i pakują pierwsze słowo tematu w nawias i jest git :laugh:

Ale co najważniejsze, tu właściciel nie zamyka forum z powodu że ma focha :stupid:,a do reszty z czasem pewnie się przywyknie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, wkg napisał:

ekscentryczny

Haha, dokładnie :laugh:. Z tego co już zdążyłem zaobserwować to wielu tak ma i na wszelki wypadek pierwsze słowo dają w nawias. Jest to niejasno napisane w regulaminie(złe przykłady)

Wystarczyło wpisać:

[Napęd] Problem z długością łańcucha

[Łańcuch] Problem z długością łańcucha

To jest w przykładzie [SPD], co zwykły Kowalski nawet nie wie co to SPD jest :D

Widzisz, nawet jak napisaliśmy w tym temacie, jak można by ulepszyć niektóre działy, to inni reagowali nieprzychylnie, choć wystarczyło przeczytać o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Tyfon79 napisał:

Są jeszcze lepsi zawodnicy. Ja śledzę z racji pewnych kwestii kanały budowlane. Tam ostatnio pewien Ł..... budowlaniec odwalił też grubą akcję. Tak samo zaczął banować ludzi za minimalną nawet krytykę. Nawet za zwrócenie przez fachowe oko na coś co dało się lepiej zrobić. Taki sam kombinator, oszust bo ludzie w końcu wyłapali o co się rozchodzi. A tak na początku nie było więc szajba odbija wielu ze względu na kasę, popularność. W tym wszystkim najgorsze jest to, że też zawsze taki ktoś ma swoich przydupasów, którzy go bronią i ogólnie wydaje im się, że po drugiej stronie monitora siedzą debile. A tu jest zupełnie na odwrót i ludziska potrafią wyłapać dosłownie wszyściutko.  

Rzeczywiście... dziś otworzyłem jego filmik i był tam komentarz z pytaniem o kwestionowaną loterię. Teraz odświeżyłem stronę i komentarz magicznie wyparował. No cóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, wkg napisał:

Nawiasy to zwyczaj hmmmm ... ekscentryczny :)

Dla piszącego? Tak.... dla czytającego? Nie. To pisząc mamy problem i to nawet czasem "działowy" nie tylko tytularny - bo bębenek piasty i np. takie zapytanie czy na X wlezie Y to jeszcze koło? Czy już napęd? Ale jak już czytasz to:

Teraz, Accent_Szaj napisał:

[Napęd] Problem z długością łańcucha

[Łańcuch] Problem z długością łańcucha

To wiesz co tam w środku jest w obu przypadkach... bez tego kopa na wejściu gdzie musisz sobie jakieś wyzwanie intelektualne postawić miałbyś: "mam problem - pomocy!!!"

Godzinę temu, Accent_Szaj napisał:

ludzie zakładają nowy, to też mi nie leży,

Stary - wal na Elektrodę - to się dopiero nie pozbierasz - tyle że w drugą stronę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Elmapeto napisał:

Najgorsze jest 'codzienne jedno  zdjecie', ale z opisem bo... 

Przecież to jest bardziej z jajem napisane :P, szczerze wątpię żeby usnęli Ci fotkę bez bo.. :D

Tam nawet jest napisane, żebyś przy zdjęciu zaoranego pola podał parametry orki, sprzętu oraz zamiar oracza :laugh:

Albo powód: Bo mama mi kazała :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak sie nie podoba, to nie trzeba tego tematu obserwować, ogólnie na forum jest tyle zakamrków, na które nie dotarłem, bo mnie nie interesują i nie narzekam, ze tam cosstraszno czy jak ;) 

A niektóre uzasadnienia zdjeć to potrafiami poprawić humor na cały dzień ;)  nie mówiac o fotkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już za brak nawiasów dostałem jeden punkt karny bo po prostu zapomniałem. Trzeba pamiętać.

Ale to nic w porównaniu do tego jak kolega zibiJ1 z wiadomego forum zadeklarował chęć "wysłania wojsk na ulicę bo przez takich jak ja ludzie będą umierać ludzie" w kwietniu ubiegłego roku w temacie - covid - jak wyraziłem swój bardzo krytyczny stosunek do zakazu rekreacyjnej jazdy na rowerze i - o zgrozo - jeszcze bez maski. 

Wszystko skończyło się moją prywatną do niego wiadomością - jak facet do faceta. Efekt końcowy - całkowity ban na jakąkolwiek możliwość pisania czegokolwiek. 

Kolego zibiJ1 - zdrowia życzę i jak najszybszego powrotu na rower. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...