Skocz do zawartości

[Pogaduchy]Dyskusja o forum SzajBajk


Accent_Szaj

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, pchemski napisał:

To dlatego ze płaca dywanami :)

i to tureckimi... :P

 

5 godzin temu, Accent_Szaj napisał:

Haha,świetne.

Nawet humor u was lepszy. Teraz to nawet na demotywatory nie ma co wchodzić :P 

Już została. Wszystkie nowe pytania mają 0 odpowiedzi. Ale mi przykro :whistling:

Tam jest jak w opuszczonym mieście, po "gorączce złota" 

RzQOV1WmqQYrDeOpvTVUCAZr6jiICK5RDw_QOYla

Po pustych ulicach hula wiatr... i takie tam jak westernach... :D

4 godziny temu, wkg napisał:

Mówimy o tym, że my tu mamy zwyczaj nowych witać chlebem i solą a nie udowadniać im, że są niedouczeni. Kwestia ogłady i życzliwości. Prościej i bardziej dosłownie już nie umiem - wyciągnij własne wnioski.

PS: Właściwie umiem, zdecydowanie umiem ale sam widzisz - chlebem i solą.

Miło...

My niestety bardzo boleśnie przekonaliśmy się jaki jest SB i gdzie ma użytkowników, moderatorów, widzów i tak dalej, i tak dalej...

Także wybaczcie nam te akcje z banami, ale takie tam panowały poryte zasady, które nam już dawno przestały odpowiadać, fakt, że często się zagalopowywaliśmy...

Pokrzywdzonych mogę tylko przeprosić i zapewnić, że przejrzałem na oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zibiJ1 napisał:

@Sil_afein mnie też mocno to ciekawi... 

image.png

I ja jestem ciekaw, czy postawiłem słuszną diagnozę po wnioskach...

Teraz, wkg napisał:

Mi chodziło tylko o stosunek do świeżaków którzy kompletnie nie wiedzą co mają kupić ale bardzo chcą zacząć jeździć na rowerze ;)

Powiem tak, ten nasz stosunek do świeżaków wynikał z tego jak świeżaków polecał trakować SB.

Cytuje: "szkoda czasu na kogoś, to banujcie od razu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja tylko chciałem kilka zdań napisać, naprawdę ostatnie w temacie forum.sb

Tamto forum jest/było częścią działalności gospodarczej, przynoszącej zyski, a nie tak jak to forum.

Więc idąc za tym zasady wynagradzania "pracowników" powinny być regulowane zgodnie z Prawem Pracy, bo dwie osoby które moderatorami były od początku (przy okazji moderatorzy mediów społecznościowych SB) pracowali na jakichś tam umowach cywilnoprawnych za ustaloną stawkę. Potrzebowałem 3 lata, żeby to do mnie dotarło, że facet dyma równo każdego kto odwala za niego czarną robotę i zarządza forum.

Co więcej realnie, przez 2 lata byłem praktycznie jego administratorem, myślicie, że doczekałem się podziękowania za pracę?

Oczywiście, że nie, więc nie dziwcie się, że także i pozostali moderatorzy liczyli na bycie częścią teamu, czegoś w rodzaju redakcji, każdy z nas miał odczucie, że to zmierza w taką stronę, że będziemy mogli potestować sprzęt, jakieś akcesoria, a może i doczekamy się jakichś wynagrodzeń, aż tu nagle pojawia się info o zrzutce... niejasne, bez planu, ładu składu która miałaby sfinansować biznes +działalność na rzecz dzieciaków (centrum treningowe).

Ja w momencie kiedy obejrzałem film o tym że Daniel znalazł miejsce na SzajBazę, jak usłyszałem słowa, o tym, że wynegocjowaliśmy cenę, parsknąłem śmiechem, bo kto negocjuje cenę nie mając finansowania, biznes planu... No sami sobie odpowiedzcie...

Idąc nieco dalej, to skoro inwestuje niemałą kasę w coś... bez bliżej określonego kształtu to urodziła mi się myśl, dlaczego ja w takim razie zapierdzielałem za damski ch.j za przeproszeniem przez ponad trzy lata (z reguły 3-4h na dzień), przyszła refleksja...

O wdzięczność z jego strony było trudno, a jak już to były to pierdoły typu naklejki, klocki hamulcowe... No generalnie słowo dziękuję w wielu sytuacjach docenił bym bardziej niż to barachło.

Zrobiło mi się cholernie wstyd, że mając 42 lata dałem się tak cholernie zmanipulować, że byłem tym "oprychem" moderatorem karzącym za nic, że robiłem czarną robotę, a jak dowiedziałem się od kolegów moderatorów o tej rozmowie na priv w której padło stwierdzenie o kosztach... Padłem, zrobiłem co trzeba, odsubowałem, wywaliłem ze znajomych, usunąłem kontakt w telefonie, generalnie chcę ten rozdział zapomnieć ASAP, mr SB pokazał w moim odczuciu jaki jest naprawdę w relacjach z prawie że "pracownikami" oraz gdzie ma widzów, użytkowników forum.

Kończąc ten wywód zapewniam Was, że dołożę starań, by na tym forum było lepiej, będę starał się pisać raz na jakiś czas wartościowe posty.

Dla mnie temat SB jest zamknięty, trzymam kciuki, żeby zniknął w ostępach internetu.

 

Teraz, KrissDeValnor napisał:

Nie, ale wiem co pić wstrząśnięte, a nie zmieszane, i czym się różni picie w Szczawnicy od szczania w piwnicy ;)
Jak śpiewał, czy też melorecytował Artur Andrus : Piłem w Spale, spałem w Pile, i to jak na razie tyle :icon_wink:

Mieszane uczucia są wtedy jak teściowa spada w przepaść w nowym samochodzie zięcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, SpiderMAN napisał:

Po pustych ulicach hula wiatr

Hehe, aż żal patrzeć. 

Z @PrzeLuka już ustaliliśmy, że teraz w końcu będziecie mogli zobaczyć prawdziwe uroki forum. Pisanie postów i rozmowa z kumplami :D. Może nawet znajdzie się czas na jazdę z nami po Wolskim :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wkg napisał:

Mówimy o tym, że my tu mamy zwyczaj nowych witać chlebem i solą a nie udowadniać im, że są niedouczeni. Kwestia ogłady i życzliwości. Prościej i bardziej dosłownie już nie umiem - wyciągnij własne wnioski.

PS: Właściwie umiem, zdecydowanie umiem ale sam widzisz - chlebem i solą.

Coś sobie za dużo dopowiadasz. Ja nikogo niczym nie banowałem bo pan S kazał tylko grzecznie odpowiadałem na posty w poradach zakupowych(własciwie głownie to robiłem, nie angażując się zbytnio w towarzystkie życie forum), po drugie jestem tutaj od 2013 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie, może masz rację. Jak Cię czymś przypadkowo obraziłem to przepraszam, nie miałem na celu. Ja również się nie obrażam za jakieś widmo represji jakie tam roztoczyłeś, serio :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie otwarcia forum SB - ja ten czas wykorzystałem na... wywalenie moich postów.

Tak, skoro mogłem tam napisać nieco postów, to poświęciłem całe 15 minut aby przeedytować je i wywalić całą wartościową treść - bo moim zdaniem tylko to można było zrobić.

Potem mail na adres z regulaminu z prośbą o usunięcie konta - i z tego co widzę, zostało usunięte (choć ani potwierdzenia ani nic nie dostałem). 

 

To tak jakby kogoś interesowało czy można usunąć. Można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Accent_Szaj lasek wolski kompletnie mi nie po drodze ale nie piszę "nie". Dawno nie byłem w KRK, wiec kto wie ;) Krukowi planuje zrobić wjazd na chatę w tym roku jak nie odwołają mi urlopu. 

@lukasamd też mu zostawiłem sporo pożytecznych treści ale skąd mogłem wiedzieć, że tak wyjdzie. Choć w zasadzie to nie jemu a wszystkim zainteresowany.

@SpiderMAN witaj wśród żywych na ziemi urodzajnej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SpiderMAN napisał:

I ja jestem ciekaw, czy postawiłem słuszną diagnozę po wnioskach...

Powiem tak, ten nasz stosunek do świeżaków wynikał z tego jak świeżaków polecał trakować SB.

Cytuje: "szkoda czasu na kogoś, to banujcie od razu"

Kolego z całym szacunkiem, jeśli ktoś by Ci kazał skoczyć z mostu to byś skoczył? Nie przekonuje mnie tłumaczenie, że banowaliście bez powodu ludzi "bo kazał wam SB" . Macie swoje rozumy,jesteście dorośli. Jeśli ktoś kazał wam robić z siebie debili, a Wy mimo wszystko w to brneliście to mieliście albo jakieś zaćmienie umysłu albo mimo wszystko banowaliście ludzi z satysfakcją czując się ważnymi adminami i robiąc sobie po prostu z nowych ludzi jaja. Miło, że przepraszasz za siebie, choć inni Twoi koledzy po fachu jak widać po tym wątku do dzisiaj uważają, że nie robili nic złego i "wykonywali tylko polecenia wodza", "taki był regulamin" itd. Tak abstrachując to bylibyście idealnymi funkcjonariuszami Milicji Obywatelskiej w czasach słusznie minionych, albo partyjnymi w czasach obecnych z takim tłumaczeniem   :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam 

Ja tam pisałem przez dwa lata. Miałem prawie 5 tys postów odpowiadając na różne tematy oraz zakładając różne tematy nigdy nikt nie chciał mnie banować czy coś w tym stylu 

Z tego co pamiętam silnik forum nie dawał możliwości ostrzeżenia jak na tym forum więc był ban lub słowne ostrzeżenie ewentualnie zamykanie tematu 

Nie bym bronił kogokolwiek ale taka funkcja jak mod utrzymuje forum w porządku, co by się dział jak by każdy pisał gdzie by chciał co by chciał 

Miałem się nie wypowiadać już w tym temacie 

Sądzę że koledzy czas aby temat został zwyczajnie zamknięty bi to że tutaj rozpisujecie o tamtym forum to taki jak już tu padło stwierdzenie Syndrom Sztokholm :voodoo: nic to nie wnosi a zamiast zwyczajnie zapomnieć to drapiecie ten strup, po co się pytam?

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Credo

Dobra przestań już beczeć jak dziewczynka bo przeżywasz tego bana jakby ci ktoś brata zabił. To tylko internet.

Niektórzy mają nierówno pod sufitem wspominając o jakichś zbrodniarzach wojennych, milicji. Prawda jest taka, że władowałeś się na prywatny folwark nie czytając w ogóle regulaminu i teraz kręcisz straszną dramę jaka to cie krzywda spotkała. Jakoś inni nowi nie mieli takiego problemu jak ty i potrafili się dostosować oprócz płatka śniegu credo.

 

Smutne jest to, że wiele ciekawych osób, które tu zmigrowało rozkleja się jak stare baby na straganie albo w poczekalni do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JackFrost inni nowi nie zdążyli mieć problemu, bo dostawali bany, cytując Wasza administrację :D tak jak wspomniałem wyznaję zasadę karma wraca i co do dram to chyba raczej beczą byli admini Waszego forum jak to zostali potraktowani, tyle pracy i banów za niewinność a tu żądnego podziękowania!  to straszne :D dla mnie dość groteskowa sytuacja, każdy ma to w życiu na co sobie zasłużył. amenos :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...