Skocz do zawartości

[stojak serwisowy] o Julo!


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jako, że stałem się rodzinnym serwisantem rowerów mam do Was pytanie. Brać ten stojak ze sklepu Jula - 159 PLN obecnie? Wiem, że można polować na ten z Lidla, ale mi się nie chcę czekać. Ktoś z was używa? Czy polecacie coś innego?

LINK - STOJAK SERWISOWY JULA

Trochę się boje się, że ten uchwyt na ramę jeśli linki prowadzone są na zewnątrz będzie je zaciskał i z regulacji na stojaku będą nici. Choć i tak się przyda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stojak z Juli, kupiłem go taniej o 30zł z kartą Jula, była promocja kiedyś. Jak dla mnie ten stojak jest ok. Ten z Lidla to jest prawie to samo, detalami się różni.

https://hopcycling.pl/stojak-serwisowy-jula-lidl/

1 minutę temu, Buub napisał:

Trochę się boje się, że ten uchwyt na ramę jeśli linki prowadzone są na zewnątrz będzie je zaciskał i z regulacji na stojaku będą nici. Choć i tak się przyda.

Możesz "złapać" rower za górną rurę, a jeśli linki przeszkadzają to za rurę podsiodłową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, cinol123 napisał:

TEn lidlowy byl jakos przed wakacjami za 99pln... lezało tego wtedy cale sterty... 

Kojarzę ten moment, ale na gazetce chyba był nieco drożej. U mnie w mieście niestety nie było żadnego wtedy, ale byłem po południu. Jakby był znowu za 100 to może warto poczekać. Ok dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z Lidla niczego nie urywa - przynajmniej wersja sprzed kilku lat którą mam. Mało stabilny, ciągle się luzuje, no ale za takie pieniądze wystarcza. 

Ja łapię rowery za sztycę - i w domu i serwisie, to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. 

Do większych napraw się przydaje, do regulacji hamulców/przerzutek jest super, ale w oczekiwaniu na promocję mógłbyś sobie sprawić taki do łapania za tylne widełki - do codziennej konserwacji/regulacji jest znacznie wygodniejszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2020 o 18:45, Buub napisał:

@MikeSkywalker Kiedyś miałem dodać taki za 15 zł do koszyka alledrogo bo brakowało do smart dostawy ale wziąłem dętkę. Ciekawe czy rozleciałby się od razu. Nauczyłem się już nie sugerować generowanymi opiniami z allegro. Są i takie od Bike-Hand, ale czy to warte tych pieniędzy...

Tego typu stojaki (tzn. skręcany) u mnie się nie sprawdziły. Sprawdź w lokalnym sklepie czy mają stojak w tym samym kształcie, ale spawany. U siebie kupiłem taki za 40zł - jest stabilny.

http://prntscr.com/ucfk9x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jaki tańszy? Skąd tańszy? Stojaki "normalnych firm" związanych z branżą rowerową zaczynają się od jakiś 500 zlotch kończąc na grubych tysiącach. Tutaj masz produkt za 150 złotcyh, który wszędzie zbiera bardzo dobre opinie i jeszcze za drogo?

Przecież ten dunlop to jakiś sh*t, podpórka pod suport

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...