Skocz do zawartości
  • 0

Najlepsza appka z trasami


Gość zoeradus

Pytanie

Gość zoeradus

Witam wszystkich!!

Mam do Was pytanie: która appka na telefon najlepsza??

Jeżdżę z Bike Map, ale wszystkie trasy czy szlaki rowerowe są oznaczone tym samym kolorem. Mnie zależy na appce, w której szlaki będą oznaczone kolorami takimi jak w rzeczywistości. Potrzebne mi to jest dlatego, że chcę zbierać punkty GOTowskie do książeczki z wycieczkami rowerowymi i tam są właśnie punkty za poszczególne trasy oznaczone określonymi kolorami.

Tak więc... pomożecie?? ;)

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

To chcę wiedzieć więcej i może sam zacznę zbierać - zwracam honor.

Co do aplikacji, ja używam Locusa. Wspiera mapy wektorowe, mapy rastrowe, rejestruje ślad i umożliwia planowanie trasy. Można też dodać własne "szlaki" z pliku GPX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosi tu jednak śmierdzi... Jest odznaka PTTk kolarska, ale tam zbiera się punkty na innej zasadzie. Regulamin GOT jasno mówi o wycieczkach pieszych:

§ 2. Celem GOT PTTK jest zachęcanie zdobywających odznakę do systematycznego poznawania gór polskich oraz do zapoznania się z terenami sudeckimi i karpackimi w krajach sąsiadujących z Polską, podczas wycieczek odbywanych zgodnie z zasadami pieszych wycieczek górskich o charakterze turystyczno-krajoznawczym.

§ 7. 1. GOT PTTK można zdobywać po rozpoczęciu 5. roku życia podczas pieszych wędrówek na terenie gór polskich, w pasmach Sudetów i Karpat położonych na terenach Republiki Federalnej Niemiec, Republiki Czeskiej, Republiki Słowackiej i Ukrainy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...