Skocz do zawartości

(Forum)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolejny post tym razem na temat pomocy na forum gdy ładnie się pytam jaki mam wybrać amortyzator do mojego roweru dostaje zablokowanie posta na łeb i tak już pare razy czytam ten regulamin i wszystko robie dobrze ale nie i tak dostane zablokowanie posta dlatego składam zażalenie na administracje która zamisat pomagać blokuje posty ludzi którzy na rowerach się nie znają dlatego szukają pomocy na forum Pozdrawiam 

PS.Sory że bez kropek i przecinków ale jestem tak zdenerwowany że zapomniałem XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Zakładanie Tematu

a.) Temat umieszczamy w przeznaczonym dla niego dziale.

b.) Temat rozpoczynamy od wpisania w nawiasie kwadratowym ogólnej informacji, czego dotyczy dany wątek. Następnie dodajemy krótki, ale konkretny opis zagadnienia. Ma to na celu ułatwienie innym użytkownikom poruszania się po forumowym archiwum, natomiast autorowi wątku zapewni maksimum szans na uzyskanie szybkiej i wyczerpującej odpowiedzi.

Przykład:

czy będzie dobry dla mnie? - Źle
[rower] - Źle
[spd] Ritchey Comp - problem z regulacją - Dobrze.

c ) Nie zapisujemy również nazwy tematu lub jego części oraz treści WIELKIMI literami, za wyjątkiem oznaczeń modeli, np Shimano XTR, Sram X.9, Giant XTC, Deore SLX

Przykład:

ROWER! POMOCY! - Źle
[sPD] RITCHEY COMP - PROBLEM Z REGULACJĄ!!!! - Źle
[spd] Ritchey Comp - problem z regulacją - Dobrze.

d.) Zasady klamer nie obowiązują w forach REGIONALNYCH, KLUBACH ROWEROWYCH i w DZIALE Z PROBLEMAMI TECHNICZNYMI FORUM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie moge zapytać się np. Czy ten amortyzator bedzie dobry albo np. Nie moge poprosić o pomoc w znalezienu amortyzatora do mojego roweru. To jaki sens ma to forum? XD

Teraz, chudzinki napisał:

2. Zakładanie Tematu

a.) Temat umieszczamy w przeznaczonym dla niego dziale.

b.) Temat rozpoczynamy od wpisania w nawiasie kwadratowym ogólnej informacji, czego dotyczy dany wątek. Następnie dodajemy krótki, ale konkretny opis zagadnienia. Ma to na celu ułatwienie innym użytkownikom poruszania się po forumowym archiwum, natomiast autorowi wątku zapewni maksimum szans na uzyskanie szybkiej i wyczerpującej odpowiedzi.

Przykład:

czy będzie dobry dla mnie? - Źle
[rower] - Źle
[spd] Ritchey Comp - problem z regulacją - Dobrze.

c ) Nie zapisujemy również nazwy tematu lub jego części oraz treści WIELKIMI literami, za wyjątkiem oznaczeń modeli, np Shimano XTR, Sram X.9, Giant XTC, Deore SLX

Przykład:

ROWER! POMOCY! - Źle
[sPD] RITCHEY COMP - PROBLEM Z REGULACJĄ!!!! - Źle
[spd] Ritchey Comp - problem z regulacją - Dobrze.

 

Czyli niemogę liczyć na pomoc w znalezieniu pomocy przy kupnie amortyzatora? I jeszcze jedno pytanie czy administrator blokuje post za zły dział czy bot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Skąd wniosek ,że nie możesz zapytać? Przeczytałeś powoli i ze zrozumieniem zasady pisania postów na Forum?

Najprawdopodobniej nie.

Pkt 2b- 

10 godzin temu, HUDYYY napisał:

Temat rozpoczynamy od wpisania w nawiasie kwadratowym

Ty wpisujesz w nawiasie zwykłym.

Tak, to jest różnica.

Kolejny problem:

10 godzin temu, HUDYYY napisał:

Przykład:

[rower] - Źle

Tytuł tematu założonego przez Ciebie:

[Shiman] co lepsze.

Zresztą wystarczy spojrzeć na tytuł bieżącego wątku.

Czy dalej twierdzisz, że robisz wszystko dobrze?

10 godzin temu, HUDYYY napisał:

dlatego składam zażalenie na administracje

Książka życzeń i zażaleń jest w korytarzu na drugim piętrze, na stole obok trzecich drzwi przy zejściu na pierwsze piętro  budynku 2a w sektorze 1b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...