Skocz do zawartości
qlka2

[Amortyzator] Rock Shox Judy Sl - potrzebny schemat

Rekomendowane odpowiedzi

qlka2

Witam! 

Potrzebuję schemat budowy amortyzatora - staruszka RS Judy Sl rocznik coś ok. 2000r., ważna rzecz - nie jest to wersja na elastomerach tylko sprężyny w kąpieli olejowej. Rozleciały mi się tam jakieś podkladki i nie wiem czy to dobrze poskładam z powrotem. Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• greenmagic
      Przez greenmagic
      Witam!
      Na początku tego roku zbudowałem rower elektryczny na bazie roweru B'Twin RockRider 540S.
      Opis projektu.
      Rower jest ciężki, waży około 25kg, ja około 80kg, więc nie zależy mi na tym czy amortyzator waży 1kg czy 3kg.
      Przyszedł czas na zmianę przedniego amortyzatora ze sprężynowego SUNTOUR XCR 120mm na amortyzator z komorą powietrzną i tłumieniem odbicia.

Wymagania fizyczne amortyzatora:
      Rozmiar koła 27,5" Główka ahead 1 1/8" Oś 9mm Skok 100mm lub najlepiej 120mm Blokada skoku nie jest mi potrzebna - nie używam jej Zastosowanie:
      Jazda po lesie, polach, asfalcie. Żadnych skoków, ciężkiego terenu. Budżet:
      Około 1000-1200zł Obecne pomysły:
      Manitou Markhor 100mm        (jest możliwość usunięcia dystansu 20mm i zrobienia skoku 120mm, martwią mnie lagi o średnicy 30mm - nie wiem czy przy mojej masie ok 80kg będzie ok, lecz podobno mimo małej średnicy jest sztywny, czytałem o nim bardzo dużo dobrych rzeczy, na razie mój faworyt) Raidon XC LO-R                         (tutaj skok 120mm mam od razu, jest około 400zł tańszy niż Markhor) Epixon XC LO-R                          (również 120mm, około 200zł tańszy niż Markhor)
      Rock Shox 30 GOLD RL
      Rock Shox Judy Silver TK         (jest też wersja gold, prawie dwukrotnie droższa z innym rodzajem tłumika - warto dopłacić?)
    • Kruczek_
      Przez Kruczek_
      jaki amortyzator wybrac do ramy specialized stumpjumper 2011 elite? Nie wiem jaki wybrac, poniewaz ma on inne mocowanie do tylnego wahacza. Prosze o porady. (NIE CHCE Z BRAINEM)

teraz jest zalozony specialized/fox brain.
    • qroxy
      Przez qroxy
      Witam.
      Wpadł w moje ręce amortyzator -Rockshox Judy XL. Z tego co wywnioskowałem po starych katalogach Rockshoxa jest on z roku 98.
      Zdjęcia:  https://drive.google.com/open?id=1p9ahaznKCjtz1grFrAT89BAYHG01k8hA .
      Czy ktoś miał styczność z takim amortyzatorem? W jakich typach rowerów był używany?
      Pracuje bardzo dobrze , lagi w dobrym stanie. Ile taki amortyzator może obecnie być warty? 

• Moorzyn
      Przez Moorzyn
      Amortyzator jest nowy, nigdy nie był montowany. Pochodzi z brytyjskiego Amazonu. Specyfikacja:
      - skok: 100mm
      - oś: 15x110mm
      - wersja: RL
      - blokada: na goleni 
      - rocznik: 2016
      - tłumik: Motion Control DNA
      - rura sterowa:  tapered
      - sprężyna: Solo Air
      - waga: 1729g (z nieuciętą rurą)
      W zestawie: oryginalne pudełko (trochę zmaltretowane), gwiazdka, amortyzator, instrukcje.
      1799 PLN
      Link do aukcji na allegro: http://allegro.pl/rock-shox-sid-rl-27-5-29-100-mm-boost-i7164392958.html (więcej zdjęć tam jest )

• mancini
      Przez mancini
      Witam, 
      Kupie hamulce sram guide rsc/rs, nowe lub nowe z demontażu długość linek 85 i 165.
      Fajnie jakby miały element/uchwyt do montażu manetek
      info priv