Skocz do zawartości
pska12

[Amortyzator przedni] rock shox lyrik- problem z regulacją

Rekomendowane odpowiedzi

pska12

Witam

Posiadam od pewnego czasu amortyzator rock shox lyrik u turn. Od wczoraj po skończonej jeździe przestała mi reagować regulacja wolnej kompresji (kręci się cały czas bez końca).

Regulacja floodgate jak i szybkiej kompresji działa bez zarzutów. 

Przez co regulacja przestała działać i jak to naprawić ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Galvatron

To dość stary widelec (zaprezentowany w 2009), więc może być problem z częściami zamiennymi.

Proponowałbym kontakt z Wichu Workshop lub Spider Suspension.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Matiaszek
      Przez Matiaszek
      Witam.
      Mam pewien problem z moim rock shoxem revelation dual air u-turn (120mm-150mm). Chodzi o to, że pompuje do obu komór po 150psi, amortyzator powinien być wtedy twardy niestety jest dalej miękki jakby nie miał powietrza, ale normalnie odbija i nie ma martwego skoku. Drugim problemem jest jego praca. Strasznie powoli pracuje.
      Wie ktoś co jest przyczyną? Jak to naprawić? Ewentualnie ile za naprawę czegoś takiego wzięliby w serwisie?
    • Zimi_CK
      Przez Zimi_CK
      Siemka,
      Kupię damper sprężynowy Fox lub Rock Shox ewentualnie Cane Creek DB o długości montażowej 200x57. Najlepiej jakby był to jakiś DHX lub Vivid, Van itp. itd. wchodzą w grę. Dobrze jakby był po pełnym serwisie z fakturą, która to powierdza. Budżet jaki mam przeznaczony na damper to max 700 zł. Jeśli nie był robiony serwis, damper jest w jakiś sposób uszkodzony, proszę poinformować na czym polega uszkodzenie lub wada (może da się naprawić). Wtedy dogadamy się co do ceny. Rama do jakiej potrzebuję dampera to Giant Reign X2, więc mile widziane dampery z tej ramy :).
      Z góry dzięki i proszę o kontakt.
    • malina4257
      Przez malina4257
      Witam, jaki amortyzator polecacie do 1700zł pod rame dartmoor hornet - tapered 27.5 górna miska 1,1.8 dolna 1.5. Może być nowy lub używany. Zależy mi na dobrym stanie technicznym i braku rys na górnych lagach. Skok 150mm-180mm. Pozdrawiam 
    • woodie
      Przez woodie
      Witam 
      przymierzam sie do kupna ramy ns soda i mam pytanie
      Czy jak dlugosc montazowa dampera to 216 x 63 mm to czy moge tu wlozyc damper 241 x 76 mm  

• Rafal_TREK6000
      Przez Rafal_TREK6000
      Cześć
      Kupiłem używana Rebe RL Dual Air 100mm i chciałem zrobic serwis, ale nie moge ustalić rocznika. Na goleni jest nalepka Motion Control (chyba chodzi o tłumik?), a nr seryjny jest pokazany na zdjeciu.
      Próbowalem po nr zidentyfikować rocznik, ale na stronce SRAMa wyszukiwarka nie daje wyniku.
      Czy ktoś jest ogarniety w temacie i potrafi pomóc? 
      Rzecz w tym, ze nie wiem ile ml oleju wlać, a znając rocznik łatwiej się dowiem.
      Bede wdzięczny za wszelkie wskazowki