Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Iggyspoko

Czołem,

Proszę o wycenę roweru ze zdjęć.

Stan wizualny tragiczny, bo dopiero wyciągnięty z piwnicy po x latach, ale jeździ bardzo płynnie, nic się nie zacina, nie wydaje żadnych niepokojących odgłosów :). 

Pozdrawiam

IMG-20200525-WA0000.jpg

IMG-20200525-WA0008.jpg

IMG-20200525-WA0003.jpg

IMG-20200525-WA0002.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• EndurosBoyee
      Przez EndurosBoyee
      Witam! Poszukuję klocków hamulcowych do 40 zł. Koniecznie półmetaliczne lub żywiczne ( ponieważ takie preferowane są do moich tarcz). Zaciski sram Level.

• Gape
      Przez Gape
      Witam
       Jestem osobą która do tej pory jeździła na szosie typu endurance, by zobaczyć czy szosa to rower dla mnie. No i cóż, po dwóch latach wkręciło mnie to na tyle, że chciałbym czegoś więcej, i myślę nad zakupem szosy typu race (do zaczęcia treningów, a może i w przyszłości amatorskich wyścigów). Jako że wcześniej nie przywiązywałem uwagi do osprzętów, ram i tego typu rzeczy, chciałbym zapytać się Was, bardziej doświadczonych użytkowników co w tym przedziale cenowym fajnego można kupić. Chciałbym aby był to rower karbonowy najlepiej nowy, choć nie wykluczam jakiejś fajnej używki. Fajnie by było gdyby miał hamulce tarczowe (wyjazdy w górki) i był adekwatny cenowo do jakości i osprzętu. Zacząłem już jakiś czas temu grzebać coś w internecie na ten temat i znalazłem parę interesujących mnie ofert. Co o nich myślicie?

- Kross Vento 7.0 2019 
      - FUJI SL 2.5
      - Scott Addict 20
      - Cannondale Synapse 105 2020

Czekam na Wasze zdanie, i propozycję.
      Pozdrawiam. 
    • poulch
      Przez poulch
      Witam, rowerem jeżdzę od paru lat dość regularnie, trasy 30-50km dwa/trzy razy w tygodniu. Poszukuje komfortowego roweru szosowego który byłby także wytrzymamy.
      Moje parametry: wzrost 185cm, waga: 125kg. Do tej pory używałem roweru trekkingowego.
      Rozglądnąłem się trochę tu i tam i w oko wpadła mi szosa z decatholnu triban rc500. Po za tym jeszcze kross vento 2.0.
    • iluzjonista123
      Przez iluzjonista123
      Hej! Szukam roweru dla mamy, w stylu crossowego/miejskiego. Głównie na czym mi zależy, to żeby była wygodna pozycja, czyli wysoka kierownica. Jeżdżone będzie głównie po mieście, czyli chodniki, kostka. Czasem do lasu.
      Wzrost ~165cm
      Niedawno była w sklepie i polecili je któreś  z tych:
      https://nrowery.pl/crossowe/103-madeira-db-da.html lub https://nrowery.pl/crossowe/104-madeira-db-ac.html https://sportprofit.pl/pl/p/Rower-Onilus-Naila-3.0-28-grafitowy-polysk-2020/28179 https://katalog.bikeworld.pl/2015/web/produkt/rowery/trekking_cross/northtec/43134/boudicca_al Z góry dziękuję za podpowiedzi :)
    • MateuszS1992
      Przez MateuszS1992
      Siemka, mam problem przy wyborze roweru, jeżdżę rowerem MTB z Decathlonu za 1000zl z 26 calowym kołem. Zima nie jeżdżę w ogóle...latem staram się codziennie 20-40km + czasem wycieczka ze znajomymi 10-15km, przy 40km mam średnią 20kmh. 
      I tutaj pytanie i prośba o pomoc, co kupić na 95% asfalt,  5% ze znajomymi po utwardzonej drodze czy np szrucie. 
      Zalezy mi na większej sredniej bo teraz bardzo odstaje
      Mam do wydania 2500zl choć chętnie kupię za 1500 jak nie będzie dużej różnicy w osprzęcie bo jeżdżę tylko amatorsko.

Wybrac rower crossowy typu Kands Maestro, Avangarde lub Kross Evado 5.0 lub inne,  proszę o pomoc.
      Czy bardziej celować w rower fitness typu Kross Pulso 1.0 lub 2.0
      I czy będzie duża różnica miedzy crossowym a fitness czy może po prostu kupić crossowy i zmienić opony ma gładkie 30/35mm?
      proszę o pomoc bo już się zastanawiam 3 tygodnie:)