Skocz do zawartości
Gość

Romet Jolene 7.0 - przymiarka do zakupu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam wszystkich

Czy ktoś byłby w stanie mi doradzić w sprawie zakupu roweru Jolene 7.0 Romet Lady? Chcę go kupić dla 16-o letniej córki. Główny cel: rekreacja za miastem - głównie las, ale nie wyczynowo. Dla mnie ważne, że rama jest dla dziewczyny - córka nauczyła się jeździć późno i jeszcze niezbyt pewnie czuje się na rowerze - wchodzenie, schodzenie. Czy w tej cenie - ok. 1300 zł mogę liczyć na to, że nie rozwali się szybko?

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• arturdebski
      Przez arturdebski
      Cześć wszystkim.
      Mam do sprzedania 2szt nowych opon: Bontrager XR4 29x2.6 TLR TEAM ISSUE wraz z opaskami na obręcze (również 2szt)
      Opony nowe , nigdy nie używane, zdjęte ze świeżo zakupionego roweru. Opaski zdemontowane z tego samego roweru wraz z oponami - również nigdy nie używane.
      Cena rynkowa 1szt opony to ponad 220PLN:
      https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/części-rowerowe/komponenty-rowerowe/opony-rowerowe/opony-mtb/opona-górska-bontrager-xr4-team-issue-tlr/p/13585/?colorCode=black
      Chcę za 1szt opony 190zł, jak ktoś się zdecyduje na opony to dwie opaski zdemontowane z tego samego roweru razem z oponami i widoczne na foto dorzucam
      w gratisie (wartość opasek około 80PLN za dwie sztuki)
      https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/części-rowerowe/komponenty-rowerowe/dętki-rowerowe-i-akcesoria-do-bezdętkowych-opon-rowerowych/akcesoria-bezdętkowe/taśma-na-obręcz-bontrager-tlr/p/31426/?colorCode=black
      - Wysyłka kurier lub paczkomat zależnie ile wyjdzie ~15zł
      - Oczywiście możliwy odbiór osobisty w Warszawie
      - Nie wysyłam za pobraniem.
      Pozdrawiam
      Artur Dębski
      --
      http://blogit.one.pl

• Aqam13
      Przez Aqam13
      Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat roweru z Decathlona a konkretnie modelu XC 500 na 2020 rok. Wart jest swojej ceny ? I jaka jest oponia  na temat marki. Czytałem opinnie, że Decathlon ma bardzo dobry serwis.  Pozdrawiam 
      https://www.decathlon.pl/rower-mtb-xc-500-29-id_8558253.html
    • david275
      Przez david275
      Czesc, chce kupic rower na dalekie podroze po gorach i nie tylko i nie wiem jaki dokladnie rower wybrac. Rower trekkingowy co prawda jest dobry na dlugie podroze, ale nie na trasach gorskich (tak przynajmniej gdzies przeczytalem). Mam zamiar wybrac sie na podroz 2 tygodniowa. Podroz sklada sie z trasy gorskiej, gdzie jest pelno dziur i kamieni oraz normalnej trasy po asfalcie. Dlatego chcialem sie zapytac jaki rower bylby najlepszym wyborem? Cena do 4.000 zl najlepiej max. 2800 zl.
    • yhootek
      Przez yhootek
      Witam serdecznie, 
      Przez ostatni miesiąc zapałałem chęcią powrotu do starych dobrych czasów kiedy to na poczciwym góralu 26" brykało się po lekko górzystym terenie.
      Było to 15 lat temu, wiele się zmieniło, powstało dużo tras w Małopolsce, parków rowerowych, signle tracków, itp. Po tak długim czasie określę się jako początkujący z aspiracjami. 
      Chciałbym na nowo zacząć, pierwszym krokiem było rozeznanie się co jest w aktualnej ofercie i mam wrażenie że najlepiej do mojego celu nada się rower trailowy. 
      Główne zastosowanie to zjazdy, podjazdy, nauka techniki, stopniowo coraz trudniejsze trasy (korzenie, kamienie, uskoki, techniczne trasy). 
      U lokalnego sprzedawcy miałem okazję przetestowac Trance 3 na 29 kołach i ramie M i jako alternatywa Marin Hawk Hill 2 27.5", rama L i lepiej się czuje z rozmiarem kola 27.5" i większej ramię, jestem na pograniczu M i L (180cm).
      Że względu na chęć nauki techniki i posiadania zwinnego roweru chyba lepszym wyborem będzie dla mnie kolo 27.5". Rower ma mi posłużyć jako dobre enrty do nauki i nie planuje się bawić w żadne upgrady chyba że to ostateczność. 
      Mam okazję kupić w dobrej cenie Giant Trance 2 za 8.7k (katalogowo 10.7k) na 27.5" lub Trance 3 za 7.3k (katalogowo 9k), oba 2020. 
      Czy wspomniany trance 2 w cenie 8.7k  będzie dobrym wybórem czy może nie warto dokładać i kupić trance 3 za 7.3k?
      Jeśli w podobnej kwocie istnieje godna alternatywa to jestem otwarty na inne propozycje :-)

• porywacz_zwlok
      Przez porywacz_zwlok