Skocz do zawartości

[1200-1600] 165 cm 60 kg


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Pablo59 napisał:

Rzeczywiście MTB a nie crossowy ??  Potrzeba czy tzw. "moda" ? :)

Rambler ma ramę 20" - to raczej nie na 165 cm ....

Podobnie lea - ale tym razem 15" za mała będzie.

Potrzebny mi rower. Nie modny tylko dobry i niedrogi żeby pojeździć po okolicy, poza miastem 30 km, czy w lesie. 

Wiem że rozmiar ramy wybiera się już kupując więc luzik. To pogląd, nie proszę o dobranie rozmiaru, tylko wypowiedź o osprzęcie i serwisie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SoloTM napisał:

Raidon ( powietrze ) korba ze zintegr. osią, tył to chyba x7 ?  Opony nobby nic.

 

Bida aż piszczy ( osprzęt )

To może jeszcze polecisz coś innego Kellys czy Giant? może cos do tych 1600 jednak się znajdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, myślę, ale należałoby się upewnić.  Oni mają w sprzedaży same starsze modele marketowe/sklepowe/powystawowe, może naprawiane ( wymiana ramy etc ) i ulepy ( ale niezłe ) w dobrych cenach. Wszystko z Rometa. Tylko z Rometa. Myślę nawet, że to sam Romet sprzedaje, adres się zgadza.

Przykład : rower za 949 na kasecie, xct, rd-m591, 24 biegi, niezle co ?  ( co prawda rama tylko 20 cali ) 

https://allegro.pl/oferta/rower-gorski-target-free-100-8680855350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, KurczakNorris napisał:

Jeśli ten Romet z Allegro jest naprawdę taki, jak na zdjęciu, to tylko brać. Dla 165 cm koło 26, rama 16 cali, amortyzator powietrzny a nie atrapa to super konfiguracja.

Tylko czy to jakiś naprawiony zwrot czy ulepa? 

tak jak na zdjęciu? mzakupić bo na zdjęciu ładnie wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...