Skocz do zawartości
CzerwonyChlopak

[Stery rowerowe] Model roweru Maxim ms 3.3

Rekomendowane odpowiedzi

CzerwonyChlopak
Napisano (edytowane)

Witam, mam mianowicie problem ze sterami rowerowymi.Na początku lutego postanowiłem, że zrobię serwis sterów, poszło idealnie ładnie przesmarowałem, następnie potem złożyłem.

Mianowicie problem zaczął się 2 dni temu, jak zacząłem robić serwis amora, zdjąłem ramę z widelca, stery rozebrałem, ale zgubiłem (nie wiem, jak się to nazywa, ale to taka uszczelka, gumeczka płaska) która jest na początku amortyzatora i potem na nią idzie wianuszek z łożyskami (nie wiem, czy dobrze piszę)Po tym jak złożyłem bez ten gukeczki kierownicą ciężej sie obraca, znaczy sama się obróci, ale czuć, że coś ją zatrzymuje. W rower włożyłem dużo pracy. W ciągu dalszym nie jestem pewniej, czy to są stery Neco H142, wnioskuję z ofert i przeczytanych podzespołów roweru oferty. Chciał bym je wymienić na te same, ponieważ dla swojej świadomości, chcę mieć spokój, ale przy okazji przydałoby się nowe stery, problem w tym, że właśnie nie jestem pewnien jakie to są, czy ahead, czy półzintegrowane.

Czy jest ktoś mi w stanie pomóc, Pozdrawiam

Edytowane przez CzerwonyChlopak
Za mało dopisane

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• A5P3R
      Przez A5P3R
      Hej wam  
      Potrzebuję pomocy  a mianowicie w moim boxxerze WC 2014 (zwykła wersja bez żadnych usprawnień jak na załączonym obrazku) znalazłem rozszczelniony pierścień od korka komory powietrznej w miejscu gdzie narysowałem i teraz pytanie: czy da się sam ten pierścień wyjąć i wstawić coś innego (wątpię) czy ewentualnie mogę wsadzić cały "zamiennik" w postaci tego co znalazłem? Bo oryginalny korek z którego mi ucieka właśnie powietrze znalazłem tylko w stanach i Anglii za prawie 400-500zł  Pozdrawiam cieplutko 

• tyn.r
      Przez tyn.r
      Witam przymierzam sie do kupna swojego pierwszego roweru. Przeprowadzam sie do malego miasta wiec rower glownie bedzie sluzyl do jazdy po sciezkach rowerowych lasach ewentualnie co jakis czas dluzszych wypadach. Moj budzet 1200-1300 zl.
      Znalazlam cos takiego:   http://kands.pl/portfolio_page/28-kands-crossline-1100-damski/?fbclid=IwAR2GY-FLu3FZZNw79--QWLsT_LuaHmDGe3RspBFypKInH1D_WTZ32wlWnus
      Brac go czy ewentualnie ktos moze polecic cos lepszego w tej cenie? 
      Mam 165cm wzrostu 
      Bede bardzo wdzieczna za pomoc

• tyn.r
      Przez tyn.r
      Witam przymierzam sie do kupna swojego pierwszego roweru. Przeprowadzam sie do malego miasta wiec rower glownie bedzie sluzyl do jazdy po sciezkach rowerowych lasach ewentualnie co jakis czas dluzszych wypadach. Moj budzet 1200-1300 zl.
      Znalazlam cos takiego:   http://kands.pl/portfolio_page/28-kands-crossline-1100-damski/?fbclid=IwAR2GY-FLu3FZZNw79--QWLsT_LuaHmDGe3RspBFypKInH1D_WTZ32wlWnus
      Brac go czy ewentualnie ktos moze polecic cos lepszego w tej cenie? 
      Bede bardzo wdzieczna za pomoc :) 

• dajkamienia420
      Przez dajkamienia420
      Witam, aktualnie posiadam piastę shimano o wymiarach 135x10mm (na szybko zamykaczu), mam pytanie czy dałoby radę zamontować piastę o wymiarach 135/142mm x 12mm. Jakie byłyby przeszkody i czy są jakieś adaptery dzięki których mógłbym to zamontować?
    • Gość Przemek
      Przez Gość Przemek
      witam
      Posiadam koła 28 cali 1.75 i problem mój jest następujący
      Mam zamiar wymienić oponki w swoim rowerze na oponki mtb i jak czytam w ogłoszeniu pisze tak
      Rozmiar: 29X2.0  (50-622) / 28X2.0  (50-622)
      i czy ta oponka jest uniwersalna i zadziała w moim rozmiarze czy mam napisać przed kupnem ze potrzebuje 28 i już
      link do strony :
      https://allegro.pl/oferta/opona-continental-x-king-28x2-0-czarna-drut-50-622-9018825657?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_UZSD_pla_sport_turystyka_rowery_akcesoria_sport_bicycles&ev_adgr=Rowery+i+akcesoria&gclid=Cj0KCQjww_f2BRC-ARIsAP3zarEta4ITkZCN-rJfPwSWSc-amwLmbZn-nkOOjSvI2JaF3dmDJsP32csaApmzEALw_wcB