Skocz do zawartości

[zlot] Stallovy - reaktywacja A.D. 2020?


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze!!! Tylko Mariola musi być blisko z lodówką pełną do robienia zimnych okładów!!!

Na Rychlebach z sztywnym widelcem raz duże kamienie mnie synchronicznie tak zatrzymały że spadłem na żółwie z galapagos chyba 2 metry w dół ( teoretycznie na płaskim odcinku) także na muldach I bandach to nawet na składaku ale na kamieniach i stromo trzeba mieć prawdziwy tępy rower ;) miękki taki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomek21001 napisał:

Najnowsza (zdecydowanie najtrudniejsza) ściezka na Rychlebach :

(oczywista - są też łatwe typu flow, po północnej stronie nawet dla dzieciaków)

https://youtu.be/1IP1gahpfIM

 

Ło matko, toż na tym filmie wielbłąd wygląda mocno niewinnie! Efekt gopro poziom milion!

Rychleby mają niesamowity klimat, ale zgadzam się że przynajmniej przedni amortyzator jest wskazany.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

!!! UWAGA !!!

Jako, że przez nieplanowany wypadek małżonki nie uczestniczyłem w tak szanownym wydarzeniu, jak Stallovy 2020, to ogłaszam, że jutro wraz z moim ziomeczkiem Rafałem robię spontaniczny ...

Stallovy 2020 Rewind - śladami stalowych pawianów

Zaczynamy w Jastrowiu o 8:30 i robimy całodniową pętlę według trasy, jaką mieliście przyjemność pokonać. Jeśli ktoś ma chęć dołączyć, to zapraszam.
Trzymajcie za nas kciuki.

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękno tej trasy powrotnej to carski przebieg poczucie odosobnienia, dobra nawierzchnia znikomy ruch na odcinku z asfaltem...zróbcie zygi zagi bunkrowe do i powrót jak strzała jak my :)   zobacz co napiszą inni bo może mnie pamięć szwankuje, ale było epicko i fajnie jechać grupą

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa z obrazka poniżej zrobiona. 81km - połowa to szuter, połowa asfalt.

trasa.jpg.6ffe6785fc4720b26cec1f5bab70a2aa.jpg

Zaczynalismy o 8:45 z temperaturą -1 stopni a skończylismy o 18:45 jak było +4 stopnie.
Pogoda dopisała, plan zwiedzania wykonany. Więcej zdjęć wkrótce.

Na zachętę jedno zdjęcie pod tytułem "Gdy łyżki nie ma, budzą się pomysły"

lyzka.thumb.jpg.2ec64e842e88a0cadf6e6d09d82f81ec.jpg

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...