Skocz do zawartości
89neo

[Buty] Btwin Aerofit 700 roz. 45

Rekomendowane odpowiedzi

89neo

Sprzedam obuwie szosowe firmy B'twin, model 700 w rozmiarze 45.

Obuwie było używane jeden sezon - ok 2500 km, stan bardzo dobry, system ATOP działa idealnie.

Długość wkładki 29 cm.

Wysyłka po przedpłacie za pomocą PP/InPost lub odbiór osobisty.

Cena 240 zł ( do negocjacji ) - dla forumowiczów wysyłka gratis.

Więcej zdjęć na PW

IMG_20191221_125622.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
89neo
Napisano (edytowane)

UP CENA 200 ZŁ

Edytowane przez 89neo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• Wiktor121212
      Przez Wiktor121212
      Witam, czy opłaca sie kupic za 650 zł rower Btwin Rockrider 350?
    • maartuusiaa
      Przez maartuusiaa
      Witajcie

wracam do Was znów po poradę, jako że kilka lat temu bardzo dobrze doradziliście mi w zakupie MTB i przekazaliście dryga na zagłębienie wiedzy i "tajników" co do zakupu roweru.
      Po kilkuletnich doświadczeniach na MTB, postanowiłam spróbować czegoś nieco lepszego, nieco szybszego...

Mianowicie, wpadłam na pomysł zakupu szosy, by móc jeździć nieco lżej, dłużej i dalej. 

Poczytałam trochę w necie, jednak przed ostateczną decyzją postanowiłam zajrzeć jeszcze tu, licząc że znów tak trafie mi pomożecie.
      Wydaje mi się, że rozsądnym wyborem będzie marka B'TWIN - TRIBAN, której właścicielem jest słynny i każdemu znany Decathlon, jak zawsze - chciałabym nie płacić za napis na ramie, a za to co w sercu sprzętu, nie zależy mi na wyglądzie, a na jakości osprzętu, podzespołów oraz na komforcie jazdy.

Na oku mam:
      RC520
      https://katalog.bikeworld.pl/2018/web/produkt/rowery/szosowe/btwin/54576/triban_520/4
      RC 500
      https://www.decathlon.pl/rower-szosowy-triban-rc500-id_8502354.html

Różnica w cenie nie jest zbyt duża, jednak na modelach osprzętu nie znam się na tyle, by móc ocenić, czy ich jakość różni się jakoś diametralnie jak na różnicę w kasie?
      Doradźcie proszę, co będzie lepszym wyborem, ewentualnie - może są na rynku jakieś perełki o których nie słyszałam..? ;-)

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi!
      Z pozdrowieniami, dużo zdrowia!
      M.
    • mbrvtz
      Przez mbrvtz
      Witam,
      przedmiotem sprzedaży jest rower Triban RC500, model 2019 / 2020. Rower został zakupiony przeze mnie w czerwcu 2019 w sieci sklepów Decathlon. Rower posiada znikomy przebieg i wygląda oraz jeździ jak nowy. Osprzęt to pełna Shimano Sora, najnowszy model R3000.
      Specyfikacja:
      - rama w rozmiarze S, Triban Evo z aluminium 6061 T6
      - widelec: Triban Evo z karbonowymi goleniami i sterami 1"1/8 Aheadset
      - przerzutki: przód / tył Shimano Sora R3000
      - klamkomanetki: Shimano Sora R3000, z prowadzeniem pancerza pod owijką
      - hamulce: Promax DSK-300R, tarczowe mechaniczne, tarcze 160 mm
      - korby: Shimano Sora R3000 compact z tarczami 50/34, ramiona 170mm
      - koła: Triban, obręcze aluminiowe - stożek 28mm, przystosowane do montażu systemu bęzdętkowego, piasty na łożyskach maszynowych.
      - sztyca podsiodłowa: Ritchey 27,2 mm
      - mostek kierownicy: ATM Alu 120mm
      - opony: Triban Resist+
      - pedały: plastikowe fabryczne bTwin
      Rower w prawie pełnej specyfikacji fabrycznej poza sztycą, mostkiem i owijką. Te elementy zostały wymienione na lepsze. Mostek fabryczny o długości 80 mm dorzucam gratis. Do roweru dokładam również drugi komplet opon gravelowych Btwin, więc śmiało można zrobić gravela. Dodaję kopię paragonu oraz nr karty stałego klienta do dożywotniej gwarancji na ramę.
      Długość rury górnej: 52 cm (po rurze, środek - środek), 53,5 cm (horyzontalnie, środek rury podsiodłowej - środek rury sterowej)
      Długość rury podsiodłowej: 48 cm (środek suportu - zacisk sztycy), 45 cm (środek suportu - środek rury górnej)
      Wysokość główki ramy: 13 cm
      Pompka, nawigacja, latarki i koszyki na bidon nie są przedmiotem sprzedaży.
      Wysyłka do dogadania, choć preferował bym odbiór osobisty. W promieniu 100 km od Lublina dowóz do dogadania.
      Cena jaka mnie interesuje to 2149 zł. Coś można ponegocjować. 
      Zapraszam do kontaktu.

• m0d
      Przez m0d
      Na sprzedaż używane buty spd NORTHWAVE model SPIDER 2.
      Rozmiar 42, 27,3cm wg producenta.
      W lewym bucie została uszkodzona sznurówka i pojawiło się pęknięcie na mechanizmie do jej ściągania - sznurówka jest związana, a mechanizm został sklejony i wzmocniony tak jak to widać na zdjęciach, nie przeszkadza to w dalszym użytkowaniu.
      Poza tym buty w stanie dobrym, typowe ślady użytkowania.
      Najchętniej odbiór osobisty w Warszawie z możliwością obejrzenia i przymierzenia, ewentualna wysyłka do dogadania.
      W razie dodatkowych pytań zapraszam na priv.
      Zapraszam! 

• 89neo
      Przez 89neo
      Sprzedam obuwie szosowe firmy Shimano, model RP5 w rozmiarze 46.

Obuwie było używane dosłownie jeden raz.

Długość wkładki 29,2 cm.

Gratis dodaję bloki KEO Look - używane ale w db stanie.

Wysyłka po przedpłacie za pomocą PP/InPost lub odbiór osobisty.
      Cena 240 zł ( do negocjacji ) - dla forumowiczów wysyłka gratis.
      Więcej zdjęć PW