Skocz do zawartości
parasite

[Wycena] Knolly Warden

Rekomendowane odpowiedzi

parasite

Witam po długiej przerwie, 

już od kilku sez nie zagłębiam się w tematy rowerowe, dlatego proszę, żebyście pomogli mi w wycenie sprzętu. Rowerek kilka razy testowany w bikeparkach, żaden ze mnie akrobata  więc żadnych czy uszkodzeń i pęknięć. Stan oceniam na dobry + / b.dobry -. 

Frame    Knolly    Warden    650b / L size
Rear Shock    Fox    Float RP23     
Fork    Fox    Float 36 RC2 27.5" 160mm     
Headset    Cane Creek    40 Series    ZS44|ZS56
Handlebar    Other    Joystick Analog Carbon DH     
Stem    Straitline    SSC Stem 50mm     
Grips    Lizard Skins    Logo Lock On Grips - Pair     
Brakes    Shimano    XT Disc Brake M785     
Brake Levers    Shimano    XT Disc Brake M785     
Shifters    SRAM    X01 Trigger Shifter     
Rear Derailleur    SRAM    XO1     
Cranks    Race Face    Atlas AM    170mm
Chainrings / Sprocket    Other    Wolf Tooth Components    34T
Bottom Bracket    Race Face    X-Type     
Chain    SRAM    
Cassette / Rear Cog    SRAM    XO1     
Pedals    -    -     
Front Rim    Stan's    ZTR Flow EX    27.5
Rear Rim    Stan's    ZTR Flow EX    27.5
Hubs    Speed Tuned    -     
Spokes    Other    SAPIM Laser     
Front Tire    Maxxis    Minion DHF 3C     
Rear Tire    Maxxis    Minion DHF 3C     
Saddle    Other    Joystick Binary LT     
Seatpost    KS    LEV Integra 150mm     
Seatpost Clamp    Other    Straitline 34.9

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Blck
      Przez Blck
      Hej,
      Czy znacie może u nas w Polsce jakieś miejscówki, gdzie znaleźć można trasy DH z rożnym stopniem zaawansowania, wyciągiem i wypożyczalnią sprzętu DH/Enduro? 
      Spędziłem właśnie weekend w Czarnej Górze i jestem ciekaw czy mamy więcej takich miejsc, w szczególności na Śląsku ;)
      Czytałem o Palenicy, Stożku, ale nie mogę znaleźć informacji o wypożyczalniach, a na filmach Stożek wydaje się dużo bardziej dziki i mniej przygotowany od Czarnej Góry.
    • mastafu99
      Przez mastafu99
      Nowa koszulka POC'a z protektorem w rozmiarze M. Idealnie chroni w razie upadku na plecy, a przy okazji jest wygodna i nie ogranicza ruchomości w dłuższych trasach.na ścieżkach czy też enduro.

313gram, lekka i przewiewna.

Cena nowej 700zł, tutaj za 250zł.
      https://www.olx.pl/oferta/koszulka-rowerowa-z-ochrona-kregoslupa-poc-avip-backprotection-jersey-CID767-IDA57tS.html

---
      Cechy:

Removable Koroyd back protector (Lower back protector).
      Woven stretch fabric for improved aerodynamic performance.
      Comfortable and breathable 4-way stretch fabric.
      Mesh fabric under arms for increased breathability.
      Glued and seamless endings.
      Reflective logo on the arm for improved visibility.
      Reflective print at back.
      Three rear cargo pockets.
      UV resistant.

https://www.pocsports.com/eu/avip-backprotection-jersey-archive/53170.html

• Viperio
      Przez Viperio
      Cześć, zamierzam kupić rower do enduro/downhill. Mam do wydania 9000zł. Myślałem o Dartmoorze blackbird evo 27,5 oraz Kellysie swag 30. Jestem otwarty na kazde propozycje (ale muszę kupić rower w sklepie stacjonarnym).
    • Adam6747
      Przez Adam6747
      Chodzi mi o trasy bardziej od strony Warszawy (zielonki) 
      Z góry dziękuję 
    • Krzywdaa
      Przez Krzywdaa
      Witam serdecznie.
      Tak jak w temacie.
      Otóż mam zamiar wziąć się za składanie tego właśnie typu roweru i podkreślam od razu, że chciałbym żebyście podali mi konkretne informacje i porady dotyczące tego tematu.
      Ramę już wybrałem i będzie to rama marki DARTMOOR. Model Dartmoor Wish z 2014r. . Rozmiar L.
      Od razu z damperem:
      https://www.bikestacja.pl/pl/rama-dartmoor-wish-2014-czarno-niebieska-28913.html
      Mam w sumię parę pytań dotyczące mojego pomysłu(będę je regularnie w miarę potrzeby zadawał w tym temacie).
      Pierwsze pytanie:
      Czy moglibyście mi wytłumaczyć w miarę parametry ramy i czy będzie ona pasować do mojego wzrostu (183cm) ?
      Drugie:
      Wiem na razie tyle, że piasta tylniego koła musi być wymiarów 135/12mm i czy na tą piastę wejdzie mi napęd z kasetą 11/12 rzędową(chodzi tu dokładnie o dobór gotowych już do założenia opony kół )? 
      I trzecie jak na razie :
       Chodzi o widelec, a konkretniej wiem, że to będzie RockShox o skoku 180mm ( by rower mógł być bardziej wszechstronny ). Czy widelec jest odpowiedni ? ( tu poprosiłbym o szersze rozbudowanie odpowiedzi)
      Podkreślam, że jestem dopiero w fazie planowania budżetu i będę swoją maszynę budował albo stopniowo albo kupię więcej części na raz przy większej ilości odłożonej gotówki ^^.
      Serdecznie pozdrawiam Wszystkich na tym forum i z niecierpliwością czekam na odpowiedzi.