Skocz do zawartości

[Do 1100 zł] Rower do pracy, na wycieczki

Godei

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pragnę zakupić rower do 1100 zł, aby dojeżdżać do pracy 10km dziennie, oraz na wycieczki czasami po 20km.

Myślę nad tym rowerem: https://allegro.pl/oferta/romet-mistral-urban-28-rower-meski-cross-city-21-7138881214

Mój wzrost to: 182 cm.

Nie wiem czy rama 21" cali nie będzie za duża.

Jakieś inne propozycje? W grę wchodzą także używane.

Odnośnik do odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Podobna zawartość

• Przez pawelKln
      Ciekawe jak Wam się spodoba. Mam nadzieję, że się przyda, mimo, że na początku się trochę rozgadałem o tym jak fajne są rowerki:)
      To mój pierwszy rowerowy poradnik.
    • Przez wrobleski
      Cześć,
      wie ktoś może jakie oznaczenie/wymiary mają śruby mocujące hak do Aspre jak na zdjęciu?

• Przez marekp917
      Cześć, szukam roweru MTB na trail do ok 5000 zł. Myslalem nad trek roscoe 6/7 a z tego co sie dowiedzialem duzo placi sie za sam napis na ramie a niezeli za osprzet
    • Przez Exmind
      Witam wszystkich.
      Zwracam się z pomocą odnośnie wycięcie z ramy uchwytu dolnego amortyzatora i przespawanie go do godnej odległości by dopasować dolny amortyzator do odpowiedniej długości.
      Interesują mnie dolne amortyzatory z FOXa prosiłbym też jaki mniej więcej wybrać dolny amortyzator z długością.

Czy taka kombinacja jest możliwa?

• Przez hoffbiker
      mam pytanie odnośnie rozliczania sie u was w firmie. konkretnie montowanie nie seriwsy.

u nas składamy w pełni rowery pełne nabicie wideł ram zaplatanie kół itd.
      pełna regulacja itd w skrócie nie produkujemy rowerów z kartonu.
      ale do rzeczy chętnie poznam zasady lub mniej więcej zarobki u was i w jaki sposób jesteście rozliczani? od roweru? może stała pensja?
      niestety u nas jest z tym wielki problem..
      mam podział na 3 klasy
      -monterzy  glownie regulacja 100%premii
      -posrednicy typu skrecanie suportów nabijanie ram itd 50%
      -ludzie od części bagażniki kierownice 25%

problem jest tylko taki premia jest liczona na zasadzie dziwnych działań i co najlepsze mydla oczy ze zalezna jest ilość zrobionych rowerów a tak naprawdę bardziej oplaca sie mniejsza ilosc w lepszym czasie .. juz pomijam ze najbardziej to sie oplaca urlop i wtedy wychodzi najlepsza wyplata.
      ale największe kuriozum toto iż budzet jest rozbijany miedzy te wszystkie klasy pracowników i góra caly czas zwiększa ilosc zatrudnionych osób ale budzet jest ten sam przez co na początku jedna pizza idzie na dwie osoby a na końcu na 20... xd i caly czas gadka że będzie nam lepiej i więcej dostaniemy.
      średnie zarobki to 3000 z Klasie 50% i ok 3300 w 100%

dajcie znać jak to wygląda u was może być bez szczegółów nazw firm itd
      juz pomijam ze linia jest totalnie rzemieślnicza i nawet nie dorastamy do pięty promo krossa z yt.

• Dodaj nową pozycję...