Skocz do zawartości

[Jaka rama] 187cm wzrost i przekrok 92cm


michal.durski

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

Mam dość niestastardowa budowę jak w temacie. Cały czas się waham czy rama 58 czy 60? Może jeszcze większą? 

Teraz mam 56 I się na niej mega mecze. Kręgosłup wygięty kolana pod broda... 

 

Docelowo trenuje pod triathlon a teraz szukgam szosy na treningi. Później pewnie będzie dalszą Inwestycja jakkolwiek bez właściwej ramy trudno o jakiekolwiek komfortowe treningi.

Kazda rada będzie cenna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kudizc napisał:

Wyszło mi coś takiego. Jestem przerażony. Mostek 13cm!? :/ gdzie ja znajdę ramę 61 na 61?

 

 

 

Screenshot_20190721-130312_BikeFit.jpg

Teraz, wkg napisał:

A dlaczego po prostu się nie przymierzyć ? Przecież to nie zakup talerzyków jednorazowych na grilla ... 

Próbowałem się przymierzyć, tylko w Poznaniu znalazłem 3 takie rowery z rama 60, a właściwie teraz z tego co się zmierzylem to mi wychodzi 61cm podsiodlowa. 

Albo cena za duża albo za mała po prostu jest mało takich. Wolałbym w sumie nawet kupić nowy tylko chce mieć względna pewność, że kupię właściwy. .. 

Teraz, wkg napisał:

A dlaczego po prostu się nie przymierzyć ? Przecież to nie zakup talerzyków jednorazowych na grilla ... 

 

22 minuty temu, kudizc napisał:

Dziękuje za hint :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba znaleźć jakikolwiek nawet najdroższy we właściwym rozmiarze a potem szukać o takiej samej geo.

Zdaje się, że producenci szosek dosyć poważnie traktują rozmiary bo w mtb to różnie z tym bywa - nie zawsze tabelka pokrywa się z subiektywnym odczuciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2019 o 11:34, michal.durski napisał:

Hej, 

Mam dość niestastardowa budowę jak w temacie. Cały czas się waham czy rama 58 czy 60? Może jeszcze większą? 

Teraz mam 56 I się na niej mega mecze. Kręgosłup wygięty kolana pod broda... 

 

Docelowo trenuje pod triathlon a teraz szukgam szosy na treningi. Później pewnie będzie dalszą Inwestycja jakkolwiek bez właściwej ramy trudno o jakiekolwiek komfortowe treningi.

Kazda rada będzie cenna

Szosa w jakim budżecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...