Skocz do zawartości

[Promocja] szybka pomoc


Anxi222

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, niedawno wpadłam na pewien pomysł :Dpewnie nie uda się w 100% ale może chociaż troche.

Bardzo lubie jazde na mtb i chciałabym wystartować w zawodach (wcześniej się porządnie przygotowując) jednak mój sprzęt nie zbyt sie nadaje.

Mam trochę pieniążków odłożonych ale to za mało nawet na najbardziej podstawowy rower. A do zawodów jednach przydało by się coś porządniejszego. Tutaj daje link jeśli toś chciałby pomóc. 

bit.ly/2XHq9KU

Nie oczekuje nie wiadomo czego heh będę wdzięczna za każdy grosik. Mam nadzieje że jakoś się uda i następnym postem będzie pytanie jaki sprzęt wybrać. 

Mam nadzieję że nikt się nie obrazi że to tutaj wstawiam, wkońcu forum rowerowe hehe a opis działu podpowiadał że można wrzucać temty z pomyslami. 

 

Życzę miłego dnia, bądź nocy.

Buziaki :*

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony, jako kolarz amator pomyślałem że tak, mógłbym coś wpłacić, bo dlaczego nie? Można przecież pomóc osobie która chce zacząć jeździć.

W przeszłości wpłacałem kilka razy pieniądze na różne cele. Kilka osób ciężko chorych, ale pojawiły się też dwie zbiórki związane z kolarstwem.

Pierwsza z nich dotyczyła tandemu torowego dla niewidomej dziewczyny. Aktualny sprzęt był koszmarnie ciężki i ograniczał możliwości zawodniczek. Wpłaciłem, a co mi tam, dziewczyna ma wystarczająco ciężko w życiu, a ja nie zbiednieję. Nie wiem czy rower został kupiony, mam nadzieję że tak, a jak nie, to może chociaż jakiś sprzęt.

Druga była nieco inna, zaczęła się na forum. Ktoś rozpoczął zbiórkę na rower poziomy, jeździł na wózku inwalidzkim. Czy rower już miał czy nie, nie wiem, nie pamiętam. Była obietnica zakupu roweru, aktualizacja wątku na forum, indywidualnego podziękowania na maila, stworzenia strony gdzie byłyby widoczne loginy osób które pomogły, a dodatkowo te same loginy miały znaleźć się na samym rowerze. Pomyślałem że super, wpłaciłem kwotę rzędu 50- 100 zł, bo widać że ktoś chce się w jakikolwiek sposób odwdzięczyć, nawet jeżeli to ma być tylko kilka literek w wirtualnym świecie. Nie na zasadzie "daj", ale chcąc podziękować w najlepszy sposób jaki potrafi.

I wiesz co? Od tamtego czasu cisza, a czasu minęło już sporo, bo chyba 2 czy 3 lata. Zero informacji. Daleki jestem od oceniania kogokolwiek, zwłaszcza w takiej sytuacji życiowej, bo przecież w życiu różnie bywa. Nie żałuję wpłaconych pieniędzy, bo jak nie poszły na rower, to może na cokolwiek innego co chociaż trochę ułatwiło życie zbierającemu.

Natomiast prawdę mówiąc, trochę się zawiodłem. Dlaczego? Przecież efekt obydwu zbiórek był taki sam, nie wiem co się stało. Tyle że druga osoba do czegoś się zobowiązała, a słowa nie dotrzymała.

No i teraz powiedz mi, jak ja mam wpłacić pieniądze na Twoją zachciankę i mieć jakiekolwiek zaufanie, że rzeczywiście wykorzystasz ten rower w pełni, wystartujesz w zawodach i będziesz trenowała? Bo mam obawy że skończy się to inaczej. "Zajawka" minie, rower stanie w kącie a pieniądze przepadną. Przypominam że serwis, ubrania, kask itd też kosztują...

Jesteś w pełni sprawną osobą, możesz na rower zapracować. Ja mam ochotę na nowe koła do szosy, dorzucisz się?

Wrzuć swoje dotychczasowe osiągnięcia, link do Stravy, cokolwiek, bo wygląda na to, że rower masz. Aktualnie to wygląda tak, że wymyśliłaś sobie rower bo masz taką fanaberię. Dodatkowo, co to za kwota? 12k? To jest podstawowy rower?

No i jeszcze raz, jeżeli ktoś kojarzy drugą sytuację którą opisałem. Nie wiem jak potoczyły się losy autora, nie mam żalu ani pretensji, to tylko takie moje luźne przemyślenie.

Co do zbiórek tego typu. Ostatnio czytałem że jakaś dziewczyna upiła się na imprezie i wybiła sobie zęby. Oczywiście zrobiła zbiórkę, wcale nie ukrywając szczegółów. Gdzie tu jakaś godność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...