Skocz do zawartości

[prędkość łącza] przepustowość


Loko

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem sie pochwalić że moja firma oszalała i podwyższa mi przepustowość łącza do 4 Mbps za 70 zł miesięcznie + zewn ip gratis ,w ofercie mam jeszcze 60 zł za 2 Mbps i 55 zł za 1 Mbps.Ciekawi mnie jak to wygląda w Polsce ?Ja mam siec osiedlową .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam neo 512 no i nienarzekam(wystarcza do przeglądania stron i ściągania jakiś mp3 -legalnie oczywiście :)) Ale jak słucham że w Szwecji mają sieć światłowodową i jak u nich wszystko śmiga to aż się można rozmarzyć... Ja mam kumpla który przez noc "wrzucił na torrenta" 1,5tera... i ma kilka takich kont... Więc może tez zainwestuję w 2megowego neta i skompletuję wszystkie filmy DVD jakie wyjdą w ciągu najbliższych 3lat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w pececie posiadam 4mb/s, w rzeczywistości u mnie transfer wynosi jakies 200-800kb/s przy sciąganiu ze stron i do 200 z p2p za 40zł miesięcznie. O ile się nie mylę to to jest ISDN chyba...ale mogę też się podłączy do oddalonego o 50m sąsiada przez wi-fi za darmo...jak przetestuje jaki ma szybki ten net to może zrtezygnuje z ISDN i kupie karte wi-fi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Całkiem fajnie wygląda. ALe parametrów racej nie zaniża. Przepustowość łącza nie jest stała przez cały czas. Każda oferta podaje wartość do iluś tam kb/s. Ale nie za często ma się max wartość.

120202106.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...