Skocz do zawartości
aizbaM

[napęd] Sram NX Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

aizbaM

Witam.

Mam do sprzedania nowy napęd Sram NX Eagle.

W skład zestawu wchodzą:

- przerzutka

- manetka

- kaseta

- łańcuch

Więcej szczegółów wraz ze zdjęciami: https://www.olx.pl/oferta/sram-nx-eagle-12-1x12-przerzutka-manetka-kaseta-lancuch-nowy-naped-CID767-IDwyPs3.html

Cena 960 zł.

Wystawiam fakturę VAT.

Wysyłka:

- paczkomat 11 zł
- kurier 12 zł
- kurier za pobraniem 15 zł

Edytowane przez aizbaM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• pablot
      Przez pablot
      Witam
      Wszedłem w posiadanie Kony Rove Al w oryginalnym osprzęcie. Jak się okazało przednie przełożenie 34/50t jest dużo za twarde dla mnie. I tutaj moje pytanie, moglibyście polecić jakieś w miarę mało inwazyjnę rozwiązanie w rozsądnych pieniądzach? 
      Polecacie jakieś konkretne modele? Mam na myśli tutaj wymianę korby. Aktualnie jest FSA Tempo Compact 
      Tylne przełożenie 11/32t 8spd też troszkę słabo i tutaj też mam pytanie czy mogę wsadzić 8 biegową kasetę tylko bardziej miękką?
      Będzie to kompatybilne z klamkomanetkami Claris?
      I jeszcze pytanie jaki mostek polecacie żeby kierka była wyżej o jakieś 10cm?
      Rower mam na zasadzie wymiany więc nie zapłaciłem za niego ani grosza. Jestem zielony z takich tematów dlatego pytam.
    • Seyu
      Przez Seyu
      Cześć
      Posiadam rower Trek Marlin 5 z 2019 roku. Obecnie mam napęd 3x7 i przerzutkę Tourney. Chciałbym zmienić kasetę na Shimano Deore 10 rzędowa i przerzutkę na Shimano Zee oraz manetkę na Deore. Pytanie czy mogę mieć napęd 3x10. Czy wymiana kasety jest możliwa przy tym rowerze?
    • greg76
      Przez greg76
      Przerzutka tylna Shimano Deore RD-M8000 SGS 11rz., po zdjęciu łańcucha i przestawieniu manetki w położenie skrajne przy kole-największej zębatki, wózek ociera, a w zasadzie zachacza o szprychy- czy to normalne?. Po założeniu łańcucha problem znika, przerzutki działają bardzo dobrze, wszystko daje się wyregulować więc chyba mogę wykluczyć skrzywienie haka lub wózka przerzutki. Pytam dlatego, że w przypadku napędu 2x10, w żadnym miejscu koło nie spotykało się z tylną przerzutką wskrajnym położeniu.
    • Gluhy1109
      Przez Gluhy1109
      Witam serdecznie, mam problem... ostatnio podczas skakania na rowerze, pękł mi łańcuch, jest to łańcuch halflink, więc pomyślałem, że wymienię pęknięte ogniwo i wszystko będzie ok.
      Tak jak pomyślałem tak zrobiłem, lecz... łańcuch strzela... tylko najśmieszniejsze jest to, że nie cały czas, lecz na konkretnym odcinku, kiedy "odpowiednie" ogniwa "wchodzą" na przednią zębatkę.. I tu moje pytanie, czy coś z niego będzie, czy kupić nowy. Pozdrawiam 
      P.S jeżeli naprężę część łańcucha schodzącą z przedniej zębatki, strzelanie znacząco cichnie.